2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlaar yandım ben hasta oldum boğazım çok ağrıyor ve halsizlik var üşüttüm. Öğretmenim ve kesin çocuklardan bulaştı çok sariliyorlar. Hamilelikte nasıl Bir tedavi uygulayabiliriz.
Canım geçmiş olsun doktora sor bence bana bitki çayları vs yasaklandı çünkü

Kızların günaydın bulantıya çözüm bulabilirsiniz mi mahvoldum 2 gündür her şeyden tiksiniyorum sadece çiğ sebze yiyebiliyorum havuç salatalık vs et görmek bile istemiyorum konuşurken bile midemi bulandırıyor doktorum ilaç yazdı başladım ama çok bı etki göremedim zaten kilolu bir insan değilim iyice zayiflayacağim bebeğin gelişimini olumsuz etkileyeceğim için de üzülüyorum

*Bulabildiniz mi yazacaktım

Günaydın kızlar bugün 5+6 haftalık hamileyim kahverenkli lekelenmem geliyor ara ara doktora henüz gitmedim ama mesaj attım perşembe günü gidecem yerleşmeye bağlı olabilir dedi sizde yaşayan var mı lekelenme

Canım tam 5+0da yaşadım kahverengi oldu ama benim çok ağrım vardı 10 gün ağrı çektim sonra kırmızı kanamam oldu kanama alanı oluşmuş dediler çok şükür ilaç kullandım geçti. İyi bir doktora git muhakkak. Olabilir normal bı durum diyorlar ama yine de dikkatli olmak lazım bence. Bir de ağır iş yapma stres yapma bunlar sanki daha da tetikledi beni.

Ağrım yok çok şükür sadece belim ağırıyor oda yatmaktan diye düşünüyorum ama huzursuzum işte 4 tane kaybım var bu 5 inci

benimde oldu canım gittim progestan başlattı hemen doktora bir görün en azından içinde rahatlamış olur

Bazı durumlarda tehlikeli olmazken bazen de tehlikeye işarettir kayıplarınız varmış daha önce sizin yerinizde olsam beklemeden hemen doktora giderim önlem alabilir

Bazı durumlarda tehlikeli olmazken bazen de tehlikeye işarettir kayıplarınız varmış daha önce sizin yerinizde olsam beklemeden hemen doktora giderim önlem alabilir
Dayanamayıp gittim çok şükür kanama felan görünmedi yerleşmeye bağlı dedi ama her ihtimale karşı duphaston verdi dinlenmeye devam et dedi

Kaçıncı haftada oldu ve ne kadar sürdü benim afedersin iç çamaşırıma çıkmıyor sadece silindiğim zaman geliyor
aynen canım 5+1 di başladı sadece peçeteye geliyor ve devamlı gelmiyordu ama gün içinde 2 kere geldi hemen gittim başladık 6. haftamda bir kere daha geldi ondan sonra da ilacın adetini artırdı doktorum şu an bir sıkıntım yok

Merhaba canım, öncelikle Rabbin sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin meleğinizi. Ben de 5+6 haftalık hamileyim, geçen hafta dediğin gibi Lekelenme başladı protestanı fitil olarak önerdi doktor bir de mecbur kalmadıkça hareket etmemek lazım ben temizlik yapmıştım sonra başladı. Korkmuştum ama dün kontrole gittim kese güzel büyüyor çok şükür, kafana takma mutlaka doktorunla görüş

Benimde olmuştu kanama Alanı yoktu 3-4 gün sürdü devam etmiyor

Merhaba beni listeye ekleyebilirsiniz. Yaş 31 sat 14.09.2022 kese görülme 17.10.2022 4+5 tahmini doğum 21.06.2023

Merhaba kızlar sat 10 Eylül umarım hamileyimdir ve Haziran annesi olabilirim . Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin
Merhaba ya belki alakasız olucak ama yaşadığımı yaşayan biri varmı acaba yaşım 38 bir yıldır korunmuyorum geçen soğan kürünü duydum bugün 13.günüm sarı lekelerim oldu bu ayın 16 da beni yumurtam çaylafı normalde hiç hissetmezdim çatlamayı ı günü değerlendirdim bir kaç saat sonrası inanılmaz bir ağrı saplandı kaşık ve karnıma ve kırmızı lekelenmelerde eşlik etti sabaha kadar sürdü ağrılarım ve kekeler kahverengi ne döndü şimdi arada ara sanki adet olacakmışım gibi hafif ağrılar oluyor ve hiç akıntım yok acaba bu belirtileri yaşayıp hamile kalan varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…