2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
benimki tam da böyle hatta daha sarı ve daha sıvısı. bebiş 8 günlük. normal mi bilmiyorum hep altını açtığımda çiş gibi attırarak yapıyor. bir de sancılanıyor.
Sankflorian Benim bebeğimin de kakası öyle,siz daha iyi bilirsiniz, normal olduğunu dünüp rahatlaya bilirmiyiz?
mathildays benim süt pompam diamond elmas

Tebrik ederim canım.Allah sağlıkla,analı-babalı büyütsün.İkinizin de iyi olmasına sevindim.❤

G gebelikyolunda evet ağzının kenarlarını ve memeyi silin,ıslak olduğu için tutamıyor,benim de bebeğim tutamayınca sinirleniyor, memeyi tutmak için başını sağa-sola hareket etdiriyor,11ci günüden benim bebeğimin de emmesi güçlendi,memeyi daha rahat emiyor
kahvelihatunn benim bebeğim de altını değiştirdiğimiz zaman çok ağlıyor.Bebeklerin çoğunda böyle şey oluyor merak etmeyin

Gözün aydın cnm Allah analı babalı büyütsün

gözün aydın canım rabbim analı babalı büyütsün inşallah

Günaydın kızlar bu lohusa teri ne zaman geçicek ya gece uykuda sırılsıklam oluyorum bebeği emzirirken terliyorum hayat kalitemi düşürdü resmen

Çok şükür yavruma kavuştum.
Canım çok sevindim Rabbim hayırlı uğurlu etsin
Ozaman bi tane içeyim bu arada dolmuş göğüslerim iyi şimdi şimdi de uyanıp içmiyor delircem
Günaydın kızlar bu lohusa teri ne zaman geçicek ya gece uykuda sırılsıklam oluyorum bebeği emzirirken terliyorum hayat kalitemi düşürdü resmen
Al benden de okadar ne bu arkadaş anlamadım hitti

Çok şükür önemli olan iyi olmanız. Doğumun kolayı yok değilmi.

Canım çok sevindim Rabbim hayırlı uğurlu etsin

Ozaman bi tane içeyim bu arada dolmuş göğüslerim iyi şimdi şimdi de uyanıp içmiyor delircem

Al benden de okadar ne bu arkadaş anlamadım hitti
Sen uyandır bakalım içecekmi. Benim fındığı kendim uyandırıp meme verim diyorum ağzı kitleniyor resmen içmiyor illa kendisi uyanıp içecek

Teşekkürler bilgi için. Henüz doğum yapmadım sanıyorum o yüzden ücret yatmadı.

Canım benim bebeğimde o şekildeydi ilk önce pompayla süt kanallarımı açtım çektikçe süt geldi ve bol bol bulgur pilavı ye aşırı sütü arttırıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…