2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
2590 gr doğdu. 3200 gr. Çıktım doktordan. Taburcu olurken 2500 grdı. 24 günde 700 gr almış doktor gayet iyi dedi
Bende sürekli acaba doyuyor mu doymuyor mu diye düşünüyordum.3 kg doğdu Sağlık ocağında 5 günlükken 3200 tarttılar. 10 günlükken çocuk dr gittim 3060 grdı bugün tekrar sağlık ocağına gittim 3600 olmuş

Benim bebeğim de mememi kavrayamadığı için silikon uçla emziriyorum onunla çok rahat emiyor o yönden tavsiye ederim, taktıktan sonra memeni sık bi damla içinde olsun daha bi iştahla çekicektir ama silikonun da kötü yanı her emmeden sonra temizlemek falan özellikle dışarda emzirirken çok zor oluyor. Bende silikon ucu bıraktırmaya çalışıyorum ama mememden emmek zor geliyor resmen ona

Zaten ilk 7-10 gün kilo kaybediyorlar benimkinde kaybetti kazanmaya başladı. Ben artık ağlasa da aç diye düşünmüyorum 5 ten fazla idrarlı bez yapıyor doymuş diyorum. Birde evde tartımız var önce ben tartılıyorum sonra bebekle tartılıyorum farka göre 7-8 günde bir bende evde bakıyorum almış mi diye

Normal doğum yapanlar dikişleriniz ne alemde ne zaman düştü

Bugun 38+5 olduk. Doktora gittim. Bir sorun yok kontrole haftaya gel dedi . Bende sordum. Tahmini bir doğum zamanı var mı Diye. 41 .haftaya kadar bekliyoruz.gelmezse biz dogurtuyoruz dedi. Bizimkinin gelmeye de niyeti yok galiba şimdilik.

Kızlar selam bebişini kucaklarına alanları tebrik ediyorum darısı bekleyen bizlere diyorum 39+1 olduk kontrolden cıktım ne yalancı kasılma ne normal kasılma sıfır kasılmayla yoluma devam ediyorum ama bugun alttan muayenem vardı ve 1 parmak açıklık var ve kafası inanılmaz ittiyor harika dedi doktorum çok kuvvetli bastırıyor dedi uyarmak için biraz masaj yaptı açıklık olması beni çok mutlı etti rahim ağzın açılır açılmaz gelir dedi. 1 cm açılma var lafı en güzel cümleydi herşeye devam dedi aktif yoga yapıyorum cinsel ilişkiyi her güne bile çıkarabilirsiniz dedi egzersize devam dedi gelcek bu bebiş dedi

Bende youtubedan hareketlere başlayacağım artık. Cinsellik başlatır diyorlar . Ama ben yine de tercih etmeyeceğim böyle daha iyi sanki alttan filan muyane etmediler beni. Belki haftaya bakarlar. doğurmaya iki üç kişi kaldik

kızlar şu günlerde nasıl kıyafetler giyiyorsunuz? ben hiç kilo verememişim. eşimin tişörtleri oluyor sadece biraz emzirme tişörtü falan mı alsam diyorum

Ay vala bence dene sonra bak 40 gün en az kocaya elveda doktorumda bugun öyle diyor bida görüşemeyeksiniz keyfini sürün diyorda ben top gibi yuvarlanıyorum tabi idare ediyoruz işte

kızlar şu günlerde nasıl kıyafetler giyiyorsunuz? ben hiç kilo verememişim. eşimin tişörtleri oluyor sadece biraz emzirme tişörtü falan mı alsam diyorum
Genelde eşimin tişörtlerini giyiyorum ben rahat olsun emzirme falan için ama vermişim kilo 74 le doğuma girdim bugün 66 ya düşmüşüm uzun bir aradan sonra kot pantolonu giydim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…