2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Çok kaygılanıyorsun kuzucugum, sakin kalmaya çalış ve mümkünse biraz başka şeylere ver kendini... Gün düşünme, sancı düşünme bırak biraz...
Seni çok iyi anlıyorum ama inan bana o gününü biliyor annesi

İlk zamanlar çok üzüldüm gerildim ama artık umursamıyorum kaderim böyleymiş napim

23 yaşındayım tahmini doğum tarihim 09.06

Ayy bende 3.günü zorla gaz çıkarmıştım eşimin yanında sürekli soruyolardı bende utanıyırdum artık

Maşallah sütün çok olacak belli sakın dokunma memene Sağım yapma ilk süt çok önemli bebişine kalsın

Şimdi ebe kontrolünden çıktık akupunktur yaptırıyorum bol yürü falan dedi ayın 9 son tarihimiz bebek büyük doğuramazsın aonra stres yapma falan dedi.salıcam da işte bilmediğin şeyler korkutuyor napayım kuzum yaaa garip bişi çubuk suni sancı

Eşim rüyasında görmüştü 1 ay önce 30 mayısta doğuruyosun die gece çok bekledik ama tık yok bugün kontrolüm var bakalım ne diycek dr. 39 haftalık oldu bide erkekler geç doğar derler ama artık kızlar daha geç doğuyo sanki

Amin hepimiz inşallah
Şehir hastanesine gidiyorum bana sormazsam söylemiyor sekretere bilgisayara girmesi için söylerken duyuyorum genelde ya da muayene bitince ekranda ölçümler açık kalıyor ordan bakıyorum
Benim de aynı sormazsam söylemiyorlar. Hatta bir kere kilosunu da soylememislerdi . Neden anlamadım

Etrafımda doğanlar kız hep 41 haftayı geçmişlerdir diye hatirliyorum

rabbim sağlıcakla kucağına aldırsın inşallah ama sakinlestiriciyi zor. bilemicem yani ilk gebeliğin mi

Hayırlı olsun

rabbim sağlıcakla kucağına aldırsın inşallah ama sakinlestiriciyi zor. bilemicem yani ilk gebeliğin mi
Teşekkür ederim :)) evet ilk gebeliğim. Zaten tavsiye edilmiyormuş bebeğe de geçiyormuş o da sakinleşiyomuş ilk nefes için tehlikeliymiş.
Gün verilene kadar sıkıntı yoktu da şimdi günü belli ya düşünmeye başladım en iyisi akışına bırakmak galiba

oto koltuğu aldınız mı kızlar? tam yatabilen 0-36 kg düşünüyorum. biraz konuları değişmeye doğumu düşünmemeye ihtiyacım var

güzel şeyler dusun herşey yolunda gitsin inşallah kacinci hamileliğin olursa olsun o heyecan hep oluyo ama tabi ilkte başka

Ayy inşallah En son 10 gün önce gittim ama ultrasonla bakmadı nst ve çatı muayenesi tek yaptı perşembe günü gittiğimde muhtemelen ultrasonla bakacak ozaman kilosunu söylerim
Bende geçen hafta persembe gittigimde 3500 gram dedi, bu hafta ne kadar diyecek merak ediyorum yine persembe gidicem 40 veya 41 haftayi beklersem 4000 gramdan fazla olmasindan korkuyorum, 4000 ustunu sezeryana alıyorlar da

oto koltuğu aldınız mı kızlar? tam yatabilen 0-36 kg düşünüyorum. biraz konuları değişmeye doğumu düşünmemeye ihtiyacım var
Biz almadık ben de bakıyorum. Tek almadığımız şeyler oto koltuğu ve mama sandalyesi
Yoyko markasını iyi diye duydum fiyatlarına bakmadım henüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…