2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Tekrar gidip açıklığına bakıldı mı belki açılmaya başlamıştır ne dersin plates topunda hareket et biraz
Bi daha salı gününe kadar sancın olmadıkça gelme dedi ama geceden beri 5-8dk aralıklarla çok şiddetli sancım geliyor. Toplasan 30dk uyumamışımdır hele ki sancı gelince adım atsam canımdan can gidiyor ama tam bi düzene oturmadı hala o yüzden doktora geçmedim

Merhaba siz mayıs annelerinden geldiğiniz için sizi çok merak ediyorum. Doğurdu mu doğurmadı mi diye.

Mayıs annelerinde bi ben kaldım zaten doğurmayan başka yazan yok çünkü Sancı gelince artık canım çok yanıyor sanırım bugün ya da yarın doğurucam
Hadi inşallah hayirli ve sağlıklı bir sekilde fazla uğraştırmayın kucağınıza alırsınız bebeğinizi. Tabiki biz de
Ben de son haftalardayim 2 veya 3 hafta var bakalim

Hadi inşallah hayirli ve sağlıklı bir sekilde fazla uğraştırmayın kucağınıza alırsınız bebeğinizi. Tabiki biz de
Ben de son haftalardayim 2 veya 3 hafta var bakalim
İnşallah hepimiz sağlıklı ve kolay doğumlarla alırız bebeklerimizi kucağımıza Aylar kolayca geçiyor ama son günler hiç geçmiyor kızlar kesin bilgi yayalım

Ayyy tebrik ederim canım,analı-babalı büyüsün,tez zamanda bebeğini kucağına alıp eve çıkmanı diliyorum.Haziran bebekleri çok aceleci çıktılarSüt için bol su iç,hurma,kuru incir,rezene çayı iyi geliyor diye biliyor,malt içecek,bestlak damla,hippin sütarttırıcı çayı-bunlar mayıs anneleri tarafından öneriliyordu.Amma hepsini de aynı anda kullanıp karıştırmasan iyi olur.

Rabbim analı babalı büyütsün. Gözün aydın

E tamam sanırım senin artık bugğn yarın yada akşam düzene girerdopurursun bacım gözün aydın şimdiden

Evet hergün yaptım. Onun dışında başka birşey yapmadım.
Bende yapıyorum ama hala tık yok bende bekliyorum bakalım 9 hazirana kadar müsade verdi Dr sonrası suni sancı ile gelmezse açılma olmazsa falan.artık beklemeler stres yapmaya başladı bakalım kısmet

Benim canım gelmek istiyor deseydin ayy deli oluyorum gelme diyen doktora. Sanki keyfimizden gidiyoruz. İnsan ya sancısı dan dolayı gidiyor yada son zamanları olduğu için korkuyor herşey yolunda mı diye.. bu arada büyük ihtimal doğumun başlıyor wishicim. İlik duş , ananas ve hurma yiyerek destekleyebilir sin sancilarini. Acilman daha güzel olur. Birde merdiven inip çıkmak cokk iyi açıyor oraları

İnşallah suniye gerek kalmaz cnm açılman var mı baktılar mı Rabbim yardımcın olsun

E tamam sanırım senin artık bugğn yarın yada akşam düzene girerdopurursun bacım gözün aydın şimdiden
Evet ebe de öyle gibi konuştu az önce hayırlısı bakalım
Az önce muayene oldum bildiğin elini soktu bebeğin başına dokunmuş, kendimi kastım diye bana kızıyo doğumu nasıl ypıcaksın diyo Sanki her gün oramıza el sokturuyoruz skkdskd

Neyse kızlar heralde vuslat yakındır açılmam olmuş 3 cmcik ama yatış vermedi sancılarımı az buldu(ben buna bile dayanamıyoken)

kızlar bu arada baya doğuran var aramızda. hastane çantanıza neler koydunuz? neyi mutlaka koy dersiniz.

Amin, 3 cm açılmam var
Hadi bakalım ikinizden güzel haberleri bekliyoruz sağ salim kucağınıza alın darısı biz bekleyenlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…