2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Aynen canım önemli olan sağlıklı gelişimini tamamlamış olması. Allahım hepinize saglicakla güzel doğumlar nasip etsin. Bebislerinizi mutluluk sağlıkla kucağınıza alın 🤲🏻🥰
Amin canım bende yarın bir aksilik olmazsa kavuşacam kuzuma. Ebenin demesine göre suni sancı ile doğum bir veya iki gün sürebilirmiş inş dediği gibi olmaz yarın hemen alırım kucağıma

Kızlar ben doğum yaptım bugün. Melisama kavuştum. 38+1 ile sezeryan oldum. Bebek kilo almayınca ve suyum azalınca hemen almak istedi doktorum. Çok şükür herşey yolunda. Biz çok iyiyiz. Sabah doğuma girerken çok heycanliydim ve cooook korkuyordum. Ama korkulacak birşey yok muş. İlk covit testi aptilar. Sonra Nst ve damar yolu açtılar. Sonra ameliyathaneye geldim ve sipinal anestezi yaptiilar ve uyusur uyuşmaz sonda takildi. Hiç korkulacak bir şey yok muş. Hatta damar yolu daha çok acıtıyor. Sonra yarım saatte herşey bitti ve odama çıktım. İlk yurusumde kalkamam basaramam demedim. Başaracam yapabilirim diye nefesimi alıp kendimi kasmadan Kalktım. Sonda çıkarken hiç acımıyor. Dikiş yerlerine ve rahimde azada sızlama oluyor o da geyet normal. Ben çok iyiyim çok mutluyum herşey benim için pozitif. Çıkar çıkmaz ben başardım diye güle güle geldim. Şuan da tek derdim süt gelmesi. Bebeğim emiyor ama süt var mı yok mu bilemiyorum. 1 kaç damla gördüm ama doyuyor mu bilmiyorum
Tebrikler canım,sağlıkla,analı-babalı büyüsün,ne güzel,pozitiv bir doğum hikayen olmuş.Bize de motivasyon oldu.🤩
Amin canım bende yarın bir aksilik olmazsa kavuşacam kuzuma. Ebenin demesine göre suni sancı ile doğum bir veya iki gün sürebilirmiş inş dediği gibi olmaz yarın hemen alırım kucağıma
Sağlıkla kavuşun canım

kızlar bende tetik parmak sendromu başladı :KK43:( sol elimin yüzük parmağı takılıyor ve ağrıyor sabahları çok kötü oluyor doktorum atel takmamı ve magnezyumu önerdi ben zaten kullanıyorum arttırma dedi maden suyu 1 içiyıdum 2 içcem artık. tavsiyesi olan var mı

Ecoprin kullanan arkadaşlar doktorunuza gecikmeden hatırlatın bence 32. Haftada falan kesiyorlar diye biliyorum. Doğum olursa kanamanın durması zorlaşabilir. Bir danışın derim bırakmanız gerekebilir

Bu sabah nst ye girdim 36. Haftam dolmak üzere. Sabah bebiş kalp atım sayısı 180lerde idi normalde 150-160 çıkıyor benimki. Bayağı da düzensiz sancılar vardı 100ü 80i gördüm. Susuz olabilirim diye su iç yürüyüş yap gel dediler birşeyler yiyip 1 lt + su içip WC ye çıkıp 1 saat sonra tekrar nar ye girdim. Nabzı 150lere indi, kasılma sıklığı azaldı ama 1 düzgün 100 yine çıktı. Ben hiçbir şey hissetmediğim için önemsemediler, sen sancı hissedersen ara dediler. Bol su ve magnezyuma 1 hafta daha devam.

Bu sabah nst ye girdim 36. Haftam dolmak üzere. Sabah bebiş kalp atım sayısı 180lerde idi normalde 150-160 çıkıyor benimki. Bayağı da düzensiz sancılar vardı 100ü 80i gördüm. Susuz olabilirim diye su iç yürüyüş yap gel dediler birşeyler yiyip 1 lt + su içip WC ye çıkıp 1 saat sonra tekrar nar ye girdim. Nabzı 150lere indi, kasılma sıklığı azaldı ama 1 düzgün 100 yine çıktı. Ben hiçbir şey hissetmediğim için önemsemediler, sen sancı hissedersen ara dediler. Bol su ve magnezyuma 1 hafta daha devam.
Benim de 180 lere çıktığı oluyor dr hiç önemsemio

ben magnezyumu bıraktım kendi kendime. şu doktor eksikliğini çok yaşıyorum alışkın değilim 😔 kaşıntı için kimseden fikir bile alamadım. devlet hastanesine gidenler bana önerilerde bulunur musunuz 🤰🏻

Kızlar merhaba biz dün taburcu olduk çok şükür iyiyiz tabiki sezeryanlıyım ve ağrılarım var ama oda eskisi gibi değil kilolu olunca böyle oluyor tabi bebek olunca fazla zaman yok neyse yine girerim kızlar korkmayın akışına bırakın herşeyi allah yardım ediyor rabbim sizinde sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almayı nasib etsin ❤️🤲

kızlar bende tetik parmak sendromu başladı :KK43:( sol elimin yüzük parmağı takılıyor ve ağrıyor sabahları çok kötü oluyor doktorum atel takmamı ve magnezyumu önerdi ben zaten kullanıyorum arttırma dedi maden suyu 1 içiyıdum 2 içcem artık. tavsiyesi olan var mı
Bu parmak kemikelrinde takılma oluyo dimi sabahları elinizde o son 1 haftadır bendede başladı sabahları kalktığımda ellerim sis oluyo ve her iki elimde 2 parmağım yumruk yaptığımda kemikler takiliyo kendiliğinden atiyo bu magnezyum eksikliği mi

X