2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar 35+2yim sabah kontrolüm var doktora gideceģim. Resmen vajinamdaki bütün kemikler ağriyor ayakkabıyı çıkarırken, yattığımda sağa sola dönerken, her şekilde ağrıyor sizdede oluyor mu? Ve göbek değilim benim yeni yeni kapanıp dışarı çıkmaya başladı üstelik bazen veya öksürürken vs.orası olduğu gibi acıyor gerçekten acıyor ama garip mi bu? Yoksa var mı sizlerde de?😊
35. Haftadayım ilk defa dün hissettim vajina ağrısı 🫤 gece sağa sola döndükçe debreşti. Dizlerim de başladı. yatarken bile sızlıyor.

Günaydın kızlar benim dün gece tuvalete kalkmaların hayli zordu yatıp yatıp kalkınca sanki oğlum düşecek zannediyorum alt kanım acaip ağırlaştı ve çok merak ediyorım kanala ne zaman girecek diye inşallah zamanlı girer de müdahele etmezler suni ile
Bende aynı durumdayım canım. Benim kanala girmiş bence seninde girmiştir. Kontrolun nezaman

kızlar 0-36 kg tam dönebilen oto koltuğu kullanan var mı? bebek arabasını tam yatan aldım. pusetsiz. şimdi mağazadaki görevliler puseti boşuna almayın onun yerine 0-36 kg oto koltuğu alın boşa masraf edersiniz dedi. bana mantıklı geldi ama böyle kullanan var mı?
bebişi yakın bir şehirde dünyaya getireceğiz, doğar doğmaz yolda olacağız yani. bu oto koltuğu işimizi görür mü?

Bende aynı durumdayım canım. Benim kanala girmiş bence seninde girmiştir. Kontrolun nezaman
Valla mıııı yarın bir kontrol var ama bakalım başka nasıl hissediyorsun yazsana neler olduğunu hissediyorsun belki bende anlarım birde doğum işi ne oldu ne dedi sana Dr konuşcaktın falan

kızlar 0-36 kg tam dönebilen oto koltuğu kullanan var mı? bebek arabasını tam yatan aldım. pusetsiz. şimdi mağazadaki görevliler puseti boşuna almayın onun yerine 0-36 kg oto koltuğu alın boşa masraf edersiniz dedi. bana mantıklı geldi ama böyle kullanan var mı?
bebişi yakın bir şehirde dünyaya getireceğiz, doğar doğmaz yolda olacağız yani. bu oto koltuğu işimizi görür mü?
Oto koltuğuna hemen oturamaz ki bebe pusetlerin otomobil uyumlu olanlarından alıyorsun o nedenle emniyet kemer kısmına takılıyor çıkarınca bebek arabasına

34+2deyim,bende de uzun süredir yatakta dönerken ve yataktan kalkarken vajinamda ağrı oluyor,bence normal bir durum eğer çok fazla şiddetli değilse.Ben doktora sorduğumda da normal demişdi.
Bugün gittim sordum mantar enfeksiyonu olmuşum bebek hem kanala inmiş üstüne enfeksiyon olunca daha çok ağrım olmus vallah.😔

35. Haftadayım ilk defa dün hissettim vajina ağrısı 🫤 gece sağa sola döndükçe debreşti. Dizlerim de başladı. yatarken bile sızlıyor.
En zor zamanları son aylar diyorlardı ya gerçekten öyleymiş arkadaşım. Uyku haram, tuvalet onünde nöbet tutucam en sonunda her saat başı bile sürmeden lavaboya git offff.. üstüne bir de bu ağrıları yaşıyoruz, bugün doktora dedim ne zaman alcaksınız doğuma beni diye. 😄 özelde olacak dogumum bebwklerin akcigerlerinin kendine gelmesi 37.haftayı buluyor gelişimini çoktan tamamladı seninki dedi 2 haftada önden gidiyir ya ama ne olur ne olmaz 37yi gećicez küvez riskini almayalım göze dedi 35+2 3100 grmmış şuan 38de alsak doğuma 4 olur daha fazla bekletemem istesemde 5 kilo olur bebek dedi onun zorluğunu yaşıyorum zaten şimdi bebek iri suyum fazla bebek kanalda ustüne geçneyen enfeksiyon ile ağrılarım tavan yapmış durumda😔

En zor zamanları son aylar diyorlardı ya gerçekten öyleymiş arkadaşım. Uyku haram, tuvalet onünde nöbet tutucam en sonunda her saat başı bile sürmeden lavaboya git offff.. üstüne bir de bu ağrıları yaşıyoruz, bugün doktora dedim ne zaman alcaksınız doğuma beni diye. 😄 özelde olacak dogumum bebwklerin akcigerlerinin kendine gelmesi 37.haftayı buluyor gelişimini çoktan tamamladı seninki dedi 2 haftada önden gidiyir ya ama ne olur ne olmaz 37yi gećicez küvez riskini almayalım göze dedi 35+2 3100 grmmış şuan 38de alsak doğuma 4 olur daha fazla bekletemem istesemde 5 kilo olur bebek dedi onun zorluğunu yaşıyorum zaten şimdi bebek iri suyum fazla bebek kanalda ustüne geçneyen enfeksiyon ile ağrılarım tavan yapmış durumda😔
Rabbim yardımcımız olsun inşallah sağlıkla kavuşalım bütün bunlara değsin💙

Kızlar 35+2yim sabah kontrolüm var doktora gideceģim. Resmen vajinamdaki bütün kemikler ağriyor ayakkabıyı çıkarırken, yattığımda sağa sola dönerken, her şekilde ağrıyor sizdede oluyor mu? Ve göbek değilim benim yeni yeni kapanıp dışarı çıkmaya başladı üstelik bazen veya öksürürken vs.orası olduğu gibi acıyor gerçekten acıyor ama garip mi bu? Yoksa var mı sizlerde de?😊

Az kaldı az 2 hafta var hazirana aylar geçti sayılı gün zdaha çabuk geçer.😇 bende bebek kanala inmiş ve enfeksiyon oluşmuş ondan dolayı fazla ağrım varmış
Kanala indiğinde fark ettin mi başaşağı duruş ile olandan farklı bir şey ben çok merak ediyorum da kanala inebildimi inemedi mi diye

Allah şifa versin,sağ-salim kucağına alırsın inşallah

Az kaldı az 2 hafta var hazirana aylar geçti sayılı gün zdaha çabuk geçer.😇 bende bebek kanala inmiş ve enfeksiyon oluşmuş ondan dolayı fazla ağrım varmış
geçmiş olsun cnm dikkat et Allah korusun enfeksiyon iyi değil bebeğe geçmez inşallah antibiyotik verdi mi bebeğin önde gidiyor olsa bile 38 i bekle derim gelişimini tamamlasın

Oluşmamışsa ne güzel,göbeğiniz güzel görünüyordur.Bende küçüklüğümde o cizgi vardı,büyüdükten sonra kaybolmuştu,gebelikte son aylar çıktı,hatta göğüslerin arasına doğru daha ince uzanan bir çizgi de oluştu.
Bende çizgi olmadı ama tüyler çıktı o yüzden güzel görünmüyo yine de 😂 dökülür deniyo bakalım inşallah eski haline döner. Tüy sarartıcı da yasakmış 🙄

36 olmuşsun 2 hafta daha durur merak etme ☺️ biz de 25. Haftadan beri gün sayıyoruz erken doğum riskinden dolayı.çok şükür 33+4 olduk ilk hedef 36 yı geçmek 🙂 karın sertleşmesi bende çok önceden beri var günde 4-5 oluyor geçiyor. bu haftalarda normal canım stres yapma vücut yavaş yavaş doğuma hazırlıyor kendini.
Ya orası öyle şuan beni sezeryana hazırlıyorlar eğer 24 Şubat'ta 38.ci hafta içinde olcam bebekte sancı çıkmazsa bekelticek 1 hafta daha birde ben epixx kullanıyorum sabah öğle akşam epilepsi ilacı o yüzden ilk beni alicaklar ameliyata

Kanala indiğinde fark ettin mi başaşağı duruş ile olandan farklı bir şey ben çok merak ediyorum da kanala inebildimi inemedi mi diye
Çok net fark edebiliyorsun onu, hem karnin üst tataftaki ağırlığı gidiyor rahatlatıyor senin hemde vajina kemiklerinde ağrı oluyor ve karnın aşağıya doğru düşmeye baslıyor.

Kızlar herkese selam 💘 umarım herkes ve bebişler iyidir ☺️ Benim doğum 20-27 haziran arası görünüyordu, bugün 33+6yız kilo 2850 çıktı. Baş çevresi ve diğerleri de önde çıkınca doktor 38 gibi doğum olur herhalde plasentan da kireçlenmeye başlamış dedi. Sizde durumlar nasıl?

geçmiş olsun cnm dikkat et Allah korusun enfeksiyon iyi değil bebeğe geçmez inşallah antibiyotik verdi mi bebeğin önde gidiyor olsa bile 38 i bekle derim gelişimini tamamlasın
Çok teşekkür ederim, hayir vermedi sirke ve travazol kullan dedi antibiyotik sonraki iş benim doktoruma göre😄 işte doktorumda öyle dedi 38 de alirız büyük ihtimalle dedi

Az kalmış senin 2 hafta Allah yardım etsin. Son haftalar zor geçiyor hem de heyecanlı. Bazen biraz sevsem de geri içeri koysam diyorum 😂😂😂
maşallah minik tosiye 🥰 36 dan sonra ciğerden korkmayın diyorlar. Bizim hedef 36 şimdilik 😋

X