2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
İsterseniz yaparım ama belli bi kaç kişi dışında grupta kimse aktif değil
Yap canım.Ben çok isterim.Aktif olanlarınkini yazarsın,bir-birimizden haberdar oluruz 5-10 kişi olsak bile
Senin güzel kalbin var,Allah kalbine göre güzellikler versin,kuvvet versin,bebeğini sağlıkla kucağına almanı tüm kalbimle diliyorum

Çok iyi anlıyorum hissettiklerini her kontrole gittiğimde o kadar stres yapıyorum ki bu şüpheden dolayı o yüzden kendi tansiyonumu yükseltiyor bile olabilirim dua ediyorum bol bol inşallah sağlıcakla kucağımıza alırız

Valla bebek normal ama benim için herşey bir muamma o nedenle hiç bilmiyorım ki canım işte dikkatle geçiriyoruz günleri
Çok dikkat et kendine eğerki ciğerleri geliştiyse ve kilosuda yüksekse beklemeyin daha fazla derim ben ama drlar daha iyi bilir tabi rabbim sana ve bebeğine sağlık versin inşallah

Yaaa bende bir haftadır dondurmayı abarttım diyebilirim hergün 2 tane en az sıcak basmasına çok iyi geliyodu ama inşallah bendede böyle bir problem çıkmaz… Salı günü kontrolüm var bakalım neler dicek

Canim ben anladigimda iş işten gecmisti 32 haftada ogrendim ogunde sezeryan oldum
Turkiyede olsan direk sezeryana alirlardir
Bide senin ne kadar gebelik haftan artarsa risk daha da artiyo
Ben 34. Haftaya yakalandım şuan 36+0 dayım mayında oturmak hayırlı olsun diyorum hissim tam olarak bu malesef

Ah canım benim o senin güzel kalbin düşüncen için çok teşekkür ederim inşallah Rabbim herşeyin en güzelini bir şüphesiz ki vardır bir taktiri diyip tüm önlemleri alıp bekliyorum zamanımı

Amin canım korkma sadece olmazı oldurmuş olmayalım çünkü durumun biraz daha iyi ama bu panik korku heyecan kötü şeyler bizlerden uzak olsun ne olur aman.. sağlıkla geçsin günlerimiz

Dikkat et canım bende karpuz ve dondurma abarttım aynen sıcak basıyo die özellikle rahatlatıyodu ama çoğu iyi değil anlaşılan inşallah sende öyle bir etki olmamıştır

Inş canım tek isteğim 38.Haftayı görmek

Çok dikkat et kendine eğerki ciğerleri geliştiyse ve kilosuda yüksekse beklemeyin daha fazla derim ben ama drlar daha iyi bilir tabi rabbim sana ve bebeğine sağlık versin inşallah
Amin canım..Bebeğim 2736 mu ne dediler hoş geçen hafta kendi Dr dada bu kilodaydı o hep yanlış ve iri ölçüyor hastane haftayla uyumlu ölçüyoro nedenle heralde bu sefer doğru ciğerleri gelişmiştir diyorum çünkü 37 ye girdik bugün

Inan artık isyan etmek istemiyorum ama çok yoruldum takip edemiyorum. Tansiyon, şeker, demir, kan ilacı yani kafam yoruldu. Yarın kan sulandırıcı ilacımı bırakıyorum. Darısı insülin ve tansiyon habının başına. Demir ilacınıda kestim almıyorum yavaş yavaş bırakıyorum ilaçları

Inş canım tek isteğim 38.Haftayı görmek
Göreceksiiiiinnn ben öyle hissediyorum

Demiri neden kesiyorlar kuzum bana kimse bir şey demedi.aynı yorgunluklar bendede var biri işin bir şey yap diğeri için onu yapma birinde hareket et diğeri için otur biri için yemelisin diğeri işin yememelisin gibi birbirini kesen denklemlerden çok sıkıldım

Bana faydası olmuyormuş onun için demireksikliği anemiye çevirmiş verdikleri kan ve ilaç takviyesi yeterli geliyormuş onun için artık demir ilacını almaya gerek yok dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…