2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Benim bebiş kadar hareketsiz olan bebek var mıdır acaba ya. Abartmıyorum günde 3-4 anca hareketi oluyo ama doktora gidince sıkıntı yok.
Bu kadar tembel bebek normal midir acaba okuyorum tekmelerden uyuyamayanlar varmış. 🙄 iyi ki arada hıçkırıyo da acile gitmekten son anda vazgeçiyorum hep.

Benim bebiş kadar hareketsiz olan bebek var mıdır acaba ya. Abartmıyorum günde 3-4 anca hareketi oluyo ama doktora gidince sıkıntı yok.
Bu kadar tembel bebek normal midir acaba okuyorum tekmelerden uyuyamayanlar varmış. 🙄 iyi ki arada hıçkırıyo da acile gitmekten son anda vazgeçiyorum hep.
Benimde seninki kadar olmasada sakin bi kızım var şu hareketten uyuyamayanlardan olmadım hiç bende doktorum günde en az 10 kere hareket sayıyosan yeterli demişti oyüzden pek takılmıyorum artık keyfine göre hareket ediyor

Benimde seninki kadar olmasada sakin bi kızım var şu hareketten uyuyamayanlardan olmadım hiç bende doktorum günde en az 10 kere hareket sayıyosan yeterli demişti oyüzden pek takılmıyorum artık keyfine göre hareket ediyor
Benimki şu an hıçkırmaya başladı mesela 10
Dakika sürüyor en az. O da hareketlere dahilmiş öyle okudum
İnsan korkuyo ister istemez Allah korusun kötü bi durum olsa hareketi az diyip gidemicem çünkü hep azdı zaten 🤷🏻‍♀️ acaba kilom fazla etkisi var mıdır hani belki hareket ediyodur da çoğunu hissedemiyo muyum acaba diyorum bazen

Ben çekmece dolap baza altlari buranın işlerine başladım arkadaslar. Buranın işleri halloldumu gerisi kolay. Yani temizlik işini yapmayacagim. Sırf yaptırırım diye para biriktirdim. Yavaştan temizlik işlerine başlayanlar varmı? Benim kendi kendime isim en az 1 hafta sürer. Sonra bı hafta da beklerim 36 37 gibi temizlikçi alırım. Bu temizlik işini çok kafamda büyütüyorum. Bide bugün aşırı kasilmam oluyor🥴

Benimki şu an hıçkırmaya başladı mesela 10
Dakika sürüyor en az. O da hareketlere dahilmiş öyle okudum
İnsan korkuyo ister istemez Allah korusun kötü bi durum olsa hareketi az diyip gidemicem çünkü hep azdı zaten 🤷🏻‍♀️ acaba kilom fazla etkisi var mıdır hani belki hareket ediyodur da çoğunu hissedemiyo muyum acaba diyorum bazen
Plasenta nereye konumlanmış biliyomusun? Eğer senin göbek tarafındaysa çok hissetmemen gayet normal 🙏🏻

Merhabaaa bugün kontrolüm vardı. 36+2deyim şüşko kızım 3100 gram 49.7 cm olmuş ama ben pek ihtimal vermedim. Geçen hafta 2600 gr 45.5 cm çıkmıştı doktor karın çevresi ilerde zart zurt demişti. Bu haftaki doktor çok da ilerde değil iyi dedi 😂 ikisinden biri yanlış ölçtü bence ama hadi hayırlısı 😂
Suyu gayet iyiymiş nst de iyiydi haftaya tekrar çağırdı. Ufukta doğum gözükmüyo ama belli de olmaz dedi 😂
Tansiyonum 2 haftadır 13e 8 çıkıyo tekrar ölçtürüyolar 12ye 7 çıkıyo günde 3 kere takip et yğkselirse acile gel dedi buna biraz canım sıkıldı bu haftalarda çok tehlikeliymiş suyuma limon sıkarak içeyim biraz belki yükselmesini önler bilemiyorumEki Görüntüle 3245582
Benim ilk oğlumda da göbeği 2 hafta ilerden gidiyor, babası gibi göbekli olacak demişti dr, gerçektende vücut tipi aynı baba, 3850 dogmustu, birde boga burcu doyuramıyorum sipayi, saat basi, anneeee aciktim diye bagiriyor
Kızlar ya ateş basması yaşayan var mı menepozlulara döndüm resmen bir soyunuyorum bir giyiniyorum😅 iyiki yaz ortası hamilesi değilim şimdiden böyleyim ozaman napardım 🤦🏼‍♀️😅
bende diyorum bana noluyor, bi anda donuyorum yelek giyiyorum, bi anda da sırtım yanıyor geri çıkarıyorum, demekki genel bir sorunmuş
Duş alıp durcaz artık başka çare yok sanırım 😅
He he firsat bulursan 10 dk da bir ziriltidan dus alirsin, ben nasil girdigimi çıktığımı bilmiyordum

Eklentiler

• IMG_20230507_221355_904.jpg
    IMG_20230507_221355_904.jpg
    262,2 KB · Görüntüleme: 66
Kızlar merhaba bugün 37+3 de sezeryanla doğum yaptım. Bebis solunum sıkıntısından dolayı yogun bakımda bende yavas yavaş ayaga kalkmaya çalışıyorum ikimiz de bir an önce toparlariz insAllah dua edin bize 🥰❤️
Canım öncelikle gözlerin aydın ve cok geçmiş olsun, merak etme bebekler güçlü oluyorlar, o senden sen ondan güç alarak beraber iyi olacaksınız.

Kızlar merhaba bugün 37+3 de sezeryanla doğum yaptım. Bebis solunum sıkıntısından dolayı yogun bakımda bende yavas yavaş ayaga kalkmaya çalışıyorum ikimiz de bir an önce toparlariz insAllah dua edin bize 🥰❤️
Gözün aydın canımm en kısa sürede çıkar bebişin inş. Hafta olarak iyi doğmuş zaten çok kalmaz 🙏 gelir annesinin yanına

Canum öncelikle hayırlı olsun ve geçmiş olsun. Benim bebeğimde o sebepten yatıyor Allah güç kuvvet versin. İnş en kısa sürede çıkar kavuşursunuz. Ben4. Gün oldu sezeryan olalı bol bol yürüyün su için süt felsefe gelmese de sağın hep 🥰

Ayyy darısı başımıza 🤲rabbim sağlıcakla kavuştursun sizi çok sevindim

Evet hanımlar 35 +4 günden selamlar bende bugün kontrole gidicem bakalım doktorumuz ne diyecek erken doğum riski ile bu haftaları gördük şükür rabbime sezeryana hazırlık başladı bile bugün kan idrar vs yapilcak nst cekilcek bakalım doktor ne dicek kızlar bu bir kac gündür karnım sertleşiyor hani doğuma yaklaştım galiba diyorum iyice agirlastim bebek başından beri hep asagidaydi göbeğinde düştü asaya bana dua edin de bu haftalarda doğmasın en azından 38 i görsün hafta olarak acayip stresli geçiyor bu ara

X