2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Merhaba, bugün tam 35 haftalık olduk. Ama son birkaç gündür aşırı ağırlaştım. 2 gün bebek kıyafetlerini yıkadım ütüledim, biraz ayakta dolansam yorulur oldum. Belime kasıklarıma adet sancısı gibi ağrılar giriyor, vajinamda bıçak saplanması gibi ani ağrılar oluyor, oturup kalktığımda çatı kemiklerim çok ağrıyor, ve dizden aşağısı bileklerim falan birden şişti,çoraplar oturuyor. Ve bu benim neredeyse hiç kilo almamış halim.
Cuma günü kontrolüm var bakalım dr ne diyecek🤷🏻‍♀️
Her hafta daha zor oluyor. Ütü de kolay değil iyice yormuşsun kendini.

Merhabaaa bugün kontrolüm vardı. 36+2deyim şüşko kızım 3100 gram 49.7 cm olmuş ama ben pek ihtimal vermedim. Geçen hafta 2600 gr 45.5 cm çıkmıştı doktor karın çevresi ilerde zart zurt demişti. Bu haftaki doktor çok da ilerde değil iyi dedi 😂 ikisinden biri yanlış ölçtü bence ama hadi hayırlısı 😂
Suyu gayet iyiymiş nst de iyiydi haftaya tekrar çağırdı. Ufukta doğum gözükmüyo ama belli de olmaz dedi 😂
Tansiyonum 2 haftadır 13e 8 çıkıyo tekrar ölçtürüyolar 12ye 7 çıkıyo günde 3 kere takip et yğkselirse acile gel dedi buna biraz canım sıkıldı bu haftalarda çok tehlikeliymiş suyuma limon sıkarak içeyim biraz belki yükselmesini önler bilemiyorumEki Görüntüle 3245582
13.8 tansiyon da ne var ki çok şükür iyi benim 14.9 bile olduğu oluyor maalesef 🥴

Kızlar ya ateş basması yaşayan var mı menepozlulara döndüm resmen bir soyunuyorum bir giyiniyorum😅 iyiki yaz ortası hamilesi değilim şimdiden böyleyim ozaman napardım 🤦🏼‍♀️😅

Kızlar ya ateş basması yaşayan var mı menepozlulara döndüm resmen bir soyunuyorum bir giyiniyorum😅 iyiki yaz ortası hamilesi değilim şimdiden böyleyim ozaman napardım 🤦🏼‍♀️😅
Ben de öyleyim malesef 😂 ama ne yazık ki lohusalığımız tam yaza denk gelecek bebekler de küçük cam da açamayız bilmiyorum napıcaz

Kızlar merhaba bugün kontrolüm vardı şekerim çıktı zaten ekstradan ritim bozukluğu guatr haşimato falan doktorum 37 yi beklemeyiz dedi haftaya gel değerlendirip 22 sine sezeryan ayarlayalım dedi hastaneden çıktım aklıma 22 mayısın kayınpederimin ölüm yıl dönümü olduğu aklıma geldi bilemedim acaba değiştirsemmi

Kızlar merhaba bugün kontrolüm vardı şekerim çıktı zaten ekstradan ritim bozukluğu guatr haşimato falan doktorum 37 yi beklemeyiz dedi haftaya gel değerlendirip 22 sine sezeryan ayarlayalım dedi hastaneden çıktım aklıma 22 mayısın kayınpederimin ölüm yıl dönümü olduğu aklıma geldi bilemedim acaba değiştirsemmi
Eşiniz için biraz buruk olabilir zaten planlı doktorunuza danışıp değiştirebilirsiniz.

Kızlar benim boynumda leke oluştu. Hani böyle imitasyon kolye takılır da siyahlaşır ya o şekilde. Kir gibi görünüyo doğumdan sonra geçer mi tecrübeli anneler bilir belki? Bir de bu idrar kaçırma kalıcı olur diye çok korkuyorum ne zaman yürüsem sıkıntı yani

Kızlar benim boynumda leke oluştu. Hani böyle imitasyon kolye takılır da siyahlaşır ya o şekilde. Kir gibi görünüyo doğumdan sonra geçer mi tecrübeli anneler bilir belki? Bir de bu idrar kaçırma kalıcı olur diye çok korkuyorum ne zaman yürüsem sıkıntı yani
Ablamın da olmuştu geçti. Bende de dediğin gibi oldu ablam geçici olduğunu söyleyince çok üzerinde durmadım

Benim her gebeliğimde oluyor. Geçen büyük kızım anne boynunun etradı çok kirli görünüyor diyo😂😂😂

Benim her gebeliğimde oluyor. Geçen büyük kızım anne boynunun etradı çok kirli görünüyor diyo😂😂😂
İlk kolyeden oldu sandım keseleye keseleye kızarttım sonra acı gerçekle yüzleştim 😂
İlk kez öğrendim böyle bir şey olduğunu, koltuk altı kararması vs biliyodum da boyuna şaşırdım. Neyse en azından geçiyomuş 🙄

X