2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Anladım napalim yeter ki bebeğim sağlık la gelsin çok teşekkür ederim teselli için Allah razı olsunAllah hepimizin yardımcısı olsun

Çok güzel valla

Anladım napalim yeter ki bebeğim sağlık la gelsin çok teşekkür ederim teselli için Allah razı olsunAllah hepimizin yardımcısı olsun
Bak teselli için değil cidden hiç korma ilerleyen haftalarda yersiz olduğunu göreceksin hatta bazı Dr lar bu nedenle bu haftalarda ananeye endişe vermemek için söylemiyor bile keşke Dr söylemeseymiş çünkü onun öğrenme zamanı 32. Hafta ben Dr sordum 29 da kesinlikle söylemedi hala yeri değişebilir dedi.32 ye kadar da bilmedik

Haklısın belkide ileride keşke uzulmeseydim diyeceğim ilk haftalarim.da kananamam oldu birisi düştü dendi ondan beri korku içinde olunca sonra böyle yine kanama oldu ödüm koptu kanamanın nedeni olarak plasenta aşağı da ondan kanama yapıyor dedi belki de o kanamayı acıklamak adına ds dmis olabilir siz böyle deyince aklıma bu geldi

Birisi düştü derken bebeklerle ikizmiydi yoksa sadece plasenta kanaması oluşmuş.yada plesanta değil onun yakınında bir kanama odağı olulmuş bile olabilir

Çok yaklaşmış. Umarım güzel bir doğum olur. Siz yine de doktorunuza sorun.

Yok benim ilk gebeliğim daha. Evet biraz öyle bi huyum var maalesef ilk de olunca telaşlıyım
Benim de ilk . Ben de kafama taktığım zamanlar gerçekten acayip takiyordum. Sürekli elimde telefon. Bir şeyler araştır . Aynı konuları tekrar okuyordum.. Son zamanlara geldik .biraz akışına bırakmak iyi olur.

Tahlillerde ne kadar çıktı. Protein. Bende eser miktarda yazmışlar. Hiç konusunu açmadı.b3nde sormadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…