2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Sonunda eve geldik kızlar preeaklampsi nedeniyle tansiyon yüksek 150 olursa büyük 20 dk oturup beklicez sonra yine ölçüp eğer hala aynı ve yüksekse hastane yolu tutacağız.bunun dışında baş ağrısı karın ağrısı ani reflex görme bozukluğu bunların hepsi ani müdahale gerektiriyor benim hayatım için bebek içinse sadece solunum olayı.buradakinde az sancı çıktı 42 falan anca çıktı. Bebeğin kilosu ölçümleri haftasıyla uyumlu 34+0 ama 37+0 kadar içimde tutmaya çalışacağım ve ozman doğum başlayacak başlatmayı planlıyorlar çünkü kaldığı süre benim hayatımı tehlikeye sokabiliyor bugün itibariyle olaylar böyle

Ah kuzum Allah yardımcın olsun inşallah

İkinizde iyi olun ya

Ya çok geçmiş olsun stres yapma tansiyonunu iyice etkilemesin inşallah sorun yaşamazsınız daha fazla

Preeaklampsi den dolayı tansiyon yüksek zatn 34+ü0 bugün 37+0 için doğum başlatılacak şimdi hepinizi yazıcam
Hiç canını sıkma diyet beslenmeyle 3 haftayı tamamlarsın allahın izniyle stres yapma bak şükür 34 haftaya kadar geldin hadi moralleri yüksek tutalım şöyle düşün bebişin doğmasına ne kadar az kalmış sağlıkla al kucağına inşalah

Hay sen çok yaşa vallahi deli ediyorlar insanı suratlarına dönüp sizene diyesim var ama ne yapcan hakbuki hasetlerinden çatlıyorlar zaten rabbim 7 sene vermedi anne olmam imkansızdı şimdi rabbim veriyor şükür neyi sorguluyorsunuz demii

Çok çok geçmiş olsun. Dualarımız sizinle

Bugün bizim de kontrolümüz vardı. Boyu kilosu haftasıyla uyumlu maşallah. Serviksde çok minik bir kısaltma var dedi. Doğum için 40. Haftayı bekleyecek gibi hatta 7 haziranı bile bekleyebilir dedi. Bilemiyorum o kadar çok beklemesini istemiyorum sanki. Hayırlısı olsun

Ah kuzum Allah yardımcın olsun inşallah
Amin canım benim
Ya çok geçmiş olsun stres yapma tansiyonunu iyice etkilemesin inşallah sorun yaşamazsınız daha fazla
Aynen çok etkiliyor ama bu hastalık ile hep etki altında tuaf bir hastalık bu
Bebişe sıkıntı yok haftasıyla uyumlu maşallah ama ciğeri bilmiyorım nasıl gelişir ye yersek ne içersek onu bilmiyorım yoksa kilo falan iyi şükür 37 hafta 9. Ayın sonraları oluyor oda iyi ama yani insan iştw kurtlanıyor suni sancıyla nasıl olacak diye düşün düşün
Çok çok geçmiş olsun. Dualarımız sizinle
Allah razı olsun
Maşallah de anne yüreği hem görmek istiyoruz hemde beklesin istiyoruz bende 38 beklesin istiyorum ama bakalım bekletirlerse kısmet

Ben 33 e girdim şimdi. Bu hafta başı izne ayrıldım. Yaz tatilindeki izin hakkımız yanıyor. Eylülde 1 yıllık izin dilekçesi vermeyi düşünüyorum. Bu süreçte bize maaş yatacak mı bilginiz var mı?

Maşallah. Kaçıncı haftadasın canım sen benimki haftasını doldurursa 25 haziran ancak

Geçmiş olsun canım 34 ten sonra korkmayın diyorlar.küveze bile girmiyormuş bebekler.nerdeyse hepsi , desteksiz nefes alabiliyormuş. Bizim ilk hedefimiz 34 şuan sonra 36 yı görürsek şükretcez.
Kilosu haftasıyla uyumluysa 3 kg civarı doğar.sağlıkla gelsin

Eylüle kadar maaş yatıyor ,eylülde ücretsiz izine ayrılacaksanız maaş yatmaz ki sanırım zaten doğum izni(8 hafta) Eylüle kadar bittiği için ücretsiz izin halkınızı kullanacaksınız

Amin canım hepimizin ki sağlıkla gelsin evet o şekilde diyen de var bakalım.inşallah kolay geçer doğumum dahil

Cok gecmis olsun, sağlıcakla zamaninda dogum nasip etsin Rabbim

selam kızlar nasılsınız? 10 sayfa mesaj birikmiş sabahtan beri okuyorum biz bugün 34 olduk. ben daha bebişin eşyalarını yıkayıp hazırlayamadım. hastane çantası da şimdilik duruyor..
Ginnys çok geçmiş olsun inşallah tansiyonun ve diğer her şey yoluna girer hiç düşünmemeue çalış bugünlere nasıl geldik. bundan sonrasını da kolaylıkla atlatacağız inanıyorum

Canom inşallah iş sadece tansiyon değil gebelik zehirlenmesi garip bir olay korku filmi gibiymiş mayında oturmak gibi ama olsun napalım Buda geçecek eminim

Canom inşallah iş sadece tansiyon değil gebelik zehirlenmesi garip bir olay korku filmi gibiymiş mayında oturmak gibi ama olsun napalım Buda geçecek eminim
kesinlikle geçecektir bu günlere nasıl geldiğini düşün şurda ne kaldı kiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…