2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Tr de öyle değil malesef belki veren özel hastaneler vardır ama çoğunlukla kendin götürüyorsun normal doğumda 1 gece sezeryandada durumuna göre 2 yada 3 gece tutabiliyolar
Burda sezeryan olunca enaz beş gün kalıyorsun hastanede bir yandan iyi oluyor hastanede kalman toparlanıyor insan ben eve gelince dinlenemiyorum burda kimsem olmadığı için herşeyi kendim yapıyorum hastanede kaldığım üç gün iyi geliyor bana

Kızlar muayeneden çıktım ben 2340gr olmuş bizim defnekuş 46 cm boy makat duruşa geçmiş hanım hep baş aşağıyken bu hafta makat geliş inşallah döner nst ye girdim bundan sonra hep gircekmişim onuda aşağıya ekledim bu el uyuşmalarımı söyledim Sankflorian magnezyum eksikliğinden dedi ve magnezyuma başlattı suda çözünenlerden yazmış iyi bari hap değil

Eklentiler

• IMG_6680.jpeg
    135,5 KB · Görüntüleme: 57
Ramazan’da oruç tutan herkesle sahur yaptım onun da etkisi vardır mideyi alıştırdım sürekli yemek yemeye

Teşekkür ederim bilgiler için

Adjdkd kardsşimin bebeğini hasta bezine sarıp verdiler 4 ay önce biz odada giydirdik

Amannn yazık kötü olmuş üzüldüm valla
Evet hatta annesi hala anlatır kimsesiz gibi çarşafa sarılmıştı diye üzülür ama yapacak biley yok bilemez bazen insan acil doğum olacağını aman bi sorun olmasın sağlıklı olsunlarda gerisi boş hiç bir şeyin önemi yok

Şöyle bir kilo sarartıcı alıp göbeğime sürsem rahatlıcam ya nerden çıktı bu tüyler
Salı nts ye bağlancam hiç hoş durmuyo göbekçiğim

Tabi canım yeterki can sağlığı olsun. Ama insan unutmazda

Banada verdi magnezyum alıyorum aman önemli bişey olmasında. Maşallah bebişine

Selam kızlar aramızda öğretmen olan var mı? Doğum iznine çıktınız mı? Nasıl işleyecek süreç bilgi verebilecek bir arkadaşımız varsa çok sevinirim

2 haftada bir tahlil yapılıyor canım, belki değer iyidir ondan vermemiştir, benim tüp bebek diye çok özeniyor dr Allah icin
Doğacağı gün kesin olsa son hafta hazırlamak tabii daha iyi de. Ya pat diye gelirse korkusu da var bende. Ay hiç düşünmedim tekrar yıkamak gerektiğini.
ben ikinci kez yıkayıp ütülemiştim valla, bi heyecan hazırladım, ama hazırlıklı olmak güzel tabi, benim erken doğum riskim yoktu sancim yoktu sezeryan olacagi belliydi uinede heyecanla hazirlamistim
Ebede oyle söyledi, birde sezeryan olacaksın, kan ilacı kullanırsam kolay toparlarsın dedi
Öyle kan felan olmuyor zaten bi kaç saat ameliyat elbisesiyle duruyorsun, kilot tipi yetişkin bezi güzel koruyor
Benim bebiş erkek olsaydı oğlumdan elbiseler vardı ama kız olunca alışverişini hep yeni yeni yaptık
Benim ilk çocukta oğlan, dünya kadar elbise var ziyanmi olsun hepsinide kullanıcam iç zıbın dışında bisey almadım valla kızıma, giysin nolcak, mavide bir renk pembede bi renk sonucta, renklere takilmiyorum ben cok
Amannn yazık kötü olmuş üzüldüm valla
Ben ilk dogumumda odayi paylastigim kadinda ani doguma alinmis, kaynanasi o dogumdan cikana kadar kosarak carsiya gidip 3 5 parca bisey alip gelmis, yıkanma utulenme olmadan çocuğa giydirmişler mecbur
Ramazan’da oruç tutan herkesle sahur yaptım onun da etkisi vardır mideyi alıştırdım sürekli yemek yemeye
Ayy aynı ben, eşimle her gece sahur yaptım, en sevdiğim şey sahurda çay içmek, hiç bir cayın tadı onun gibi olmiyor nedense

Selam kızlar aramızda öğretmen olan var mı? Doğum iznine çıktınız mı? Nasıl işleyecek süreç bilgi verebilecek bir arkadaşımız varsa çok sevinirim
Ben yarın itibatiyle ayrılıyorum. 33. Haftamda ayrılmış oluyorum. Geçen hafta kontrol muayenesine gittiğimde aldım raporu. 32den sonra ne kadar çalışacaksam o zamana kadar çalışabilir raporu,ondan sonrası için izinli olarak rapor düzenlendi. Zaten yaz tatilinde doğum sonrası iznim yanacağı için ben ayrılmaya karar verdim. Siz kaçıncı haftanızdasınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…