2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Bir de yarın bime bir çok bebek ürünü geliyor. Çok kaliteli oyuncaklar var. Ben çıngıraklardan, hışırtılı kitaplardan ve bultak tarzı oyuncaklardan alacağım. İnternet fiyatlarına göre oldukça uygun.

Eklentiler

• Screenshot_20230427-194938_Instagram.jpg
    Screenshot_20230427-194938_Instagram.jpg
    151,4 KB · Görüntüleme: 66
  • Screenshot_20230427-194918_Instagram.jpg
    Screenshot_20230427-194918_Instagram.jpg
    129 KB · Görüntüleme: 63
Ben yarın itibatiyle ayrılıyorum. 33. Haftamda ayrılmış oluyorum. Geçen hafta kontrol muayenesine gittiğimde aldım raporu. 32den sonra ne kadar çalışacaksam o zamana kadar çalışabilir raporu,ondan sonrası için izinli olarak rapor düzenlendi. Zaten yaz tatilinde doğum sonrası iznim yanacağı için ben ayrılmaya karar verdim. Siz kaçıncı haftanızdasınız?
Merhaba 32 den sonra 36 ya kadar çalışıp sonrasına aktarmak istemediniz mi? Kendiniz mi 33 haftaya kadar rapor aldınız?

2 haftada bir tahlil yapılıyor canım, belki değer iyidir ondan vermemiştir, benim tüp bebek diye çok özeniyor dr Allah icin

😊 ben ikinci kez yıkayıp ütülemiştim valla, bi heyecan hazırladım, ama hazırlıklı olmak güzel tabi, benim erken doğum riskim yoktu sancim yoktu sezeryan olacagi belliydi uinede heyecanla hazirlamistim

Ebede oyle söyledi, birde sezeryan olacaksın, kan ilacı kullanırsam kolay toparlarsın dedi

Öyle kan felan olmuyor zaten bi kaç saat ameliyat elbisesiyle duruyorsun, kilot tipi yetişkin bezi güzel koruyor

Benim ilk çocukta oğlan, dünya kadar elbise var ziyanmi olsun hepsinide kullanıcam iç zıbın dışında bisey almadım valla kızıma, giysin nolcak, mavide bir renk pembede bi renk sonucta, renklere takilmiyorum ben cok

Ben ilk dogumumda odayi paylastigim kadinda ani doguma alinmis, kaynanasi o dogumdan cikana kadar kosarak carsiya gidip 3 5 parca bisey alip gelmis, yıkanma utulenme olmadan çocuğa giydirmişler mecbur

Ayy aynı ben, eşimle her gece sahur yaptım, en sevdiğim şey sahurda çay içmek, hiç bir cayın tadı onun gibi olmiyor nedense
Bende renge takılmıyorum ama kıyafet şekilleri erkek için olunca mecbur kız için aldım😂

Merhaba 32 den sonra 36 ya kadar çalışıp sonrasına aktarmak istemediniz mi? Kendiniz mi 33 haftaya kadar rapor aldınız?
Merhaba, ben istemedim çünkü doğum haziran başına geleceği için doğum sonrası 8 hafta, doğum öncesi çalıştığım o 5 tafta yaz tatilinde gidecekti. Zaten eylülde de ücretsiz izne ayrılacağım için bırakmak istedim, çünkü okul çok yorucu oluyor son zamanlarda.

İyi akşamlar her kese.Ben 33+ 2 haftadayım.Bebek hareketleri çok arttı ve arttığı zaman midem bulanıyor halsız şekilde yatağa geciyorum.Sizlerde de böyle mi?😔

hiç yoktu benim göbeğimde ne güzel şimdi baktıkça bakasım gelmiyo 😂 doktor bakarken oda karanlık hadi sorun etmedim de nts ye gidesim gelmiyo hiç 😂
Benim de şansıma tüylerim o kadar azaldiki, mesela biyiklarimi alirdim 2 gun sonra siyah siyah çıkardı, arefe gunu aldim daha tuy bile cikmadi, bacaklarimda tuylerim kalin ve siyah ve cok sıktı, diz altında seyrek cok az tuy kaldi, inşallah esiye donmez boyle devam eder 😂
Bende renge takılmıyorum ama kıyafet şekilleri erkek için olunca mecbur kız için aldım😂
Yeni doğanda şekil sukul yok zaten iç zıbın dış zıbın 😊 azcik büyüyüp yürümeye başlasın o zaman alırım bi kaç elbise etek

Benim de şansıma tüylerim o kadar azaldiki, mesela biyiklarimi alirdim 2 gun sonra siyah siyah çıkardı, arefe gunu aldim daha tuy bile cikmadi, bacaklarimda tuylerim kalin ve siyah ve cok sıktı, diz altında seyrek cok az tuy kaldi, inşallah esiye donmez boyle devam eder 😂

Yeni doğanda şekil sukul yok zaten iç zıbın dış zıbın 😊 azcik büyüyüp yürümeye başlasın o zaman alırım bi kaç elbise etek
Kız nasıl yok benim aldığım bütün elbiselerde var ben hiç zıbın tarzı bişey almamıştım hep tulum takım tarzı😂😂

Merhaba, ben istemedim çünkü doğum haziran başına geleceği için doğum sonrası 8 hafta, doğum öncesi çalıştığım o 5 tafta yaz tatilinde gidecekti. Zaten eylülde de ücretsiz izne ayrılacağım için bırakmak istedim, çünkü okul çok yorucu oluyor son zamanlarda.
16 haftadan sonra ücret vermiyorlar diye biliyorum.rapor vs olmazsa eylüle kalmadan ücretsiz izniniz başlar gibi. Ben Şuan 34+4 üm. 34+0 da ayrıldım 14 ağustosta ücretli iznim bitecek. Peşine yıllık iznimi kullanıp öyle ücretsize ayrılacağım bir kaç ay

Kız nasıl yok benim aldığım bütün elbiselerde var ben hiç zıbın tarzı bişey almamıştım hep tulum takım tarzı😂😂
Valla ben şekilsiz almışım demekki, 3 tane iç zıbın, 3 takım zıbın takımı, yelek, 40 i bunlar'la çıkıyor, sonrasında patiksiz alt ust takimlar, onları da beyazli benekli sekilde almışım zaten, unisex bir çoğu 4 5 ay bu şekilde devam, kışın zaten eşofman takimi giyer mavili kırmızılı çoğu onları da giyer, bir dahaki yaza elbise alirim nasipse, oldu bitti, tulum 2 tane almıştım hiç kullanışlı olmuyor hele bez değişirken ayaklarini çıkar geri giydir sıkıntı, alt üst takım candır

Valla ben şekilsiz almışım demekki, 3 tane iç zıbın, 3 takım zıbın takımı, yelek, 40 i bunlar'la çıkıyor, sonrasında patiksiz alt ust takimlar, onları da beyazli benekli sekilde almışım zaten, unisex bir çoğu 4 5 ay bu şekilde devam, kışın zaten eşofman takimi giyer mavili kırmızılı çoğu onları da giyer, bir dahaki yaza elbise alirim nasipse, oldu bitti, tulum 2 tane almıştım hiç kullanışlı olmuyor hele bez değişirken ayaklarini çıkar geri giydir sıkıntı, alt üst takım candır
Şimdi söylesem belki inanmazsın ben burda zıbın takımlarına hiç denk gelmedim yada dikkat etmedim hiç gözüme çarpmadı hep tulum pjama tarzı elbiseler almıştım bide 4 kızdan sonra erkek olunca hep erkek elbiseleri ve renkleriydi😂😂

X