2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Geçmiş olsun canım benim inşallah bir daha yükselmez tansiyonlarımız. Kan sulandırıcı kullanıyor musun?
Kan sulandırıcı yok henüz tansiyon takibi yapacaklar eğer yüksek seyrederse yatıracaklar yada aniden karnım ağrıdı başım ağrır görüşümde bir gariplik olursa hemen acilden yatış yapılacak

Geçmiş olsun canım. Bebişine de sevindim . kilo çok diyip erken almaya falan kalkarlardı yavruyu her şer de bir hayır varmış. Tekrar yaşamazsın inş.

Bayılıyorum kağan beye. Videolarını takip ediyorum.çoğu dr gibi felaket tellalı değil. tatlı tatlı korkutmadan anlatıyor , insanın içini rahatlatıyor.
Evet ilerki haftalarda bebeğin yeri daralınca şimdiki gibi rahat olamayacakmış. Benim hissettiğim haraket azalsa da vurma şiddeti artıyor.her hafta daha güçlü vuruyor sanki. Önceleri belli belirsiz pıtlardı şimdi vurduğu yeri yamultuyor maşallah

Tamam zaten gece acilde detaylı muayene yapıldı karnı büyük değil benim Dr %76 büyük derken üniversite de %26 çıktı biz şok olduk kilo gayet iyi normal dedi haftasıyla uyumlu sadece bacak boyu uzun diyor
Yeğenime de öyle her muayenede iri ir diyip durmuşlar. Gayet normal minnicik bir bebekti. Ne tombik ne çok uzun. Anne sezeryana yönelsin diye mi korkutuyorlar

Çok geçmiş olsun Rabbım gönlüne ferahlık versin, vaktinde sağlıkla bebeğini kucağına alasın inşallah

İnşallah öyle şeyler olmayacak Allahın izniyle.
Amin inşalalh canım
Geçmiş olsun canım. Bebişine de sevindim . kilo çok diyip erken almaya falan kalkarlardı yavruyu her şer de bir hayır varmış. Tekrar yaşamazsın inş.
Evet böylelikle kilo ve karın ölçüsünün nprmalmoldığunu gördük
Yeğenime de öyle her muayenede iri ir diyip durmuşlar. Gayet normal minnicik bir bebekti. Ne tombik ne çok uzun. Anne sezeryana yönelsin diye mi korkutuyorlar
Belkide ama almanyada sezeryan sevmiyorlar hep normal ama Türkiye için bende öyle düşünüyorum belki tr de olsam hadi alalım bile diyen hekim olur du ama demeyen de olurdu kişisel bir durum gibi şimdilik.ben full dikkatle devem
Çok geçmiş olsun Rabbım gönlüne ferahlık versin, vaktinde sağlıkla bebeğini kucağına alasın inşallah
Amin canım çok teşekkür ederim

çok geçmiş olsun tekrardan. bi daha böyle yükselip korkutmaz inşallah ama bak bebişin gayet iyi olmasına çok sevindim

bence en önemli şeyler bu yazdıkların inşallah gönlünce ilerler süreç. doktorun ve merkezin bu durumu zamana bırakıp erken ve yanlış müdahale etmemesi annenin bebeğin kârınaymış. inşallah ben de böyle anlayışlı bir yer ve insanlar bulurum

çok geçmiş olsun tekrardan. bi daha böyle yükselip korkutmaz inşallah ama bak bebişin gayet iyi olmasına çok sevindim
İnşallah canım bende çok sevindim belkide bu durum tansiyonumu geri düşürdü doktor protein kaçağı var diyor ama ben beneğim sağlıklı karnımda büyük değilmiş diye seviniyordum.belkide onu kafama takıyordum bilemem

Geçmiş olsun canım.İyi haberlerini duyalım.

Şeker salıya kadar öyle devam ederse insülin başlıcaz ama Salı sabaj karar verecek onun dışında bu iki gün 96 çıktı aç karnıma sence nasıl
96 çok iyi böyle devam ederse insülin vermez bence. Hakkında hayırlısı çok fazla kafaya takma stres yaparsan yüksek çıkar.

Tamam zaten gece acilde detaylı muayene yapıldı karnı büyük değil benim Dr %76 büyük derken üniversite de %26 çıktı biz şok olduk kilo gayet iyi normal dedi haftasıyla uyumlu sadece bacak boyu uzun diyor
Kafanı rahat tut tontiş olsun ne olacak ama bence gayet normal doğacaklar hiç sıkıntı yapma

96 çok iyi böyle devam ederse insülin vermez bence. Hakkında hayırlısı çok fazla kafaya takma stres yaparsan yüksek çıkar.
Yok yok takmıyorum artık birde tansiyonum düşüyor sanırım sanırım ölçüyorum güzel olacak inşallah

Kızlar nasılsınız herşey yolundamı? günlerdir giriş problemi yaşıyorum şifremi unutmuşum değişik değişik şeyler… bebişler nasıl sizler nasılsınız???
Ben idare eder diyim. Tansiyon, şeker geçinip gidiyoruz. Şaka bir yana ben bayağı ağır ve hantal hissediyorum kendimi hiç iyi gitmiyor. Gece uykusuzluğu, sık idrara çıkma. Sen nasılsın senin nasıl gidiyor

Kızlar konu dışı ama çok huzursuz oldum, kendimi suçlu hissediyorum, olayi yazayim bana dinî ve insanı acıdan bilgi verin lutfen. Kaynanam kardesiyle küs hatta red durumundalar, kardeşinin çocuklarını kaynanam büyüttüğü halde onun çocuklarıda hep sırt döndüler kadına, hirsizlik iftirasi var miras davası var olayın ıçinde, her neyse uzatmayım, kaynim kaynanami ezip onlara gidip gelmeyi kesmedi, bugün o kardeşinin kızının düğünü vardi, kaynanam kaynima dediki düğününe gidersen daha bana anne deme diye and verdi, kaynimda kaç gündür gitmem ne isim var diyordu, hatta bugün bile konuştu yok anne evdeyim gitmedim dedi, bi akrabanın videosunda kaynimi gördüm dugunde oynuyordu, gittim kaynanama dedim, kadın şuan sınır krizleri geçiyor, Oğlu da telefonları açmıyor, şuan ben kendimi suçluyorum niye dedim diye, o kadar huzursuzumki akıl verin bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…