2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar kötü şeyler düşünüp umutsuzluğa kapılmayalim. Biraz güzel şeyler konuşalım çin takvimine bakan var mı kızlar bebek cinsiyeti için çok inanmıyorum ben de ama maksat muhabbet olsun tedirgin havayı dağıtalim

Allah razı olsun çok sağol

Ben merak edip bakmıştım kız diyor ama ben erkek hissediyorum nedese benden başka herkes de kız olduğunu hissediyor

Bende de erkek diyor gönlümüz kızdan yana ama sağlıklı olsun erkeğede razıyız

Bende de erkek diyor gönlümüz kızdan yana ama sağlıklı olsun erkeğede razıyız
Ben merak edip bakmıştım kız diyor ama ben erkek hissediyorum nedese benden başka herkes de kız olduğunu hissediyor
Ay Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin öncelik sağlıklı olması bende de erkek gösteriyor ama ben de kız hissediyorum bir yandan da o kadar kız istiyorum erkek olabilir diye düşünmüyor da değilim

Şu kalp atışı olayı geçsin yoğunlaşırız cinsiyete usg görüntüsünden tahmin yapanlar falan var

Amin saolasin allh razı olsun yok hyr eşimde veyatta bnde yok kalp rahatsızlığı doğuştan gelen rahatsızlık kendiliğinden Allah'ım nasip ederse kalp kapakçığı degiscek

Amin saolasin allh razı olsun yok hyr eşimde veyatta bnde yok kalp rahatsızlığı doğuştan gelen rahatsızlık kendiliğinden Allah'ım nasip ederse kalp kapakçığı degiscek
Anladım. Acil şifalar diliyorum hemen sağlığına kavuşur inşallah

Bende geldim kızlar perşembe günü kesemizi gördük sol alttada ufak bi çıkıntı var bebiş oraya tutunmuş progestanım gayet iyiymiş kese çapı 12.5 kalp atışı için 2 hafta sonra çağırdı %95 oluşur dedi

Eklentiler

• F0A61A29-9C9B-4F97-A33B-A4698D6F6886.jpeg
    107,5 KB · Görüntüleme: 53
Ay ben baktım erkek gösteriyor eşimde kız bu bebek boşa inanma böyle şeylere diyor

Yaş 28, sat 30 ağustos ben de baktım merakımdan çin takvimine kız diyor ama bakalım

Hoşgeldin ben seni kasım annelerinden biliyorum benim kimyasal olmuştu erken ayrılmıştım aranızdan sende bi talihsizlik yaşamışsın galiba covid yüzünden inşallah bu kez sağlıklı bir süreç geçiririz kucağımıza alırız bebişlerimizi

Canım kac haftalık dedi. Benimkide en son carsamba 13mm kese icinde de bebişi gorduk ama 5+ kac olduguna karar veremedi doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…