2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Gittim doktora kızlar balgam sökücü ve gargara birde parol verdiler sonra serum taktılar parol yine . Ama inanın kaç gündür perişan oldum karnımın içleri aciyo bebek aşağıya indi sanki kasıklarım agriyo endişeleniyorum ama eldende bişi gelmiyo dua etmekten başka zor geciyo düzenli ilaclari kullanıyorum ama yinede her halimize bin şükür 🤲
Çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın..

İyi akşamlar arkadaşlar,benim basurum(hemoroid) vardı kanıyor dün akşamdan.16+2 haftadayım.Boyle bir şey yaşadınız mı?😔
Bende de oldu ödüm koptu ama birkere şıpır şıpır kanadı geçti, zeytinyağı sür pamukla iyileştirsin🙁geçmiş olsun...

Kızlar dün oğlumun odasını boyadık kenarlarında mavi olacak soyadımız güneş bugğn gardrop kuruyoruz.yavaştan başladık bakalım biz tekstil grubu çok şeyi hallettik pompa almadım alıcam manuel tekli yeterli oluyormuş.emzirme eğitimi aldım baya faydalı şeyler öğrendim hemşire dedi pompayı da eğer imkanın varsa elektrikli de alabilirsin ama değişen bir şey yok dedi tekli almak yeterli dedi.beşik için chıcco next2me forever anne yanı olanı seçtik sonrada kullanılabiliyor.sipariş edeceğiz.araba için nuna nın yeni bir serisi var baya kullanışlı onu beğendim ve tek el tek hamle ile açılıp kapatılıyor.puset almamıyoruz kısa vadede kullanıyor bebek onu ve çok daralıyor diye küvet kısmı varya onun araca montaj olanını alacağız.puset kısmından büyüyüncede diğer araç koltuğunu alacağız zaten arası kısa.pusetler tam yatmıyor yenidoğan oturtmak zararlı kucakta yasak zaten araç içi..tam yattığı modeller var ama kiminin araç hareket halindeyken kullanım izni yok.inanılmaz inceleme yaptım ne zormuş ya birde almanyada kurallar gereği seçeceğin ürün önemli emniyet açısından falan cezası var bizde durumlar bu 🥰

Eklentiler

• AB5F529F-3F83-4786-8669-0C931482F57C.jpeg
    AB5F529F-3F83-4786-8669-0C931482F57C.jpeg
    46,8 KB · Görüntüleme: 77
Kızlar dün oğlumun odasını boyadık kenarlarında mavi olacak soyadımız güneş bugğn gardrop kuruyoruz.yavaştan başladık bakalım biz tekstil grubu çok şeyi hallettik pompa almadım alıcam manuel tekli yeterli oluyormuş.emzirme eğitimi aldım baya faydalı şeyler öğrendim hemşire dedi pompayı da eğer imkanın varsa elektrikli de alabilirsin ama değişen bir şey yok dedi tekli almak yeterli dedi.beşik için chıcco next2me forever anne yanı olanı seçtik sonrada kullanılabiliyor.sipariş edeceğiz.araba için nuna nın yeni bir serisi var baya kullanışlı onu beğendim ve tek el tek hamle ile açılıp kapatılıyor.puset almamıyoruz kısa vadede kullanıyor bebek onu ve çok daralıyor diye küvet kısmı varya onun araca montaj olanını alacağız.puset kısmından büyüyüncede diğer araç koltuğunu alacağız zaten arası kısa.pusetler tam yatmıyor yenidoğan oturtmak zararlı kucakta yasak zaten araç içi..tam yattığı modeller var ama kiminin araç hareket halindeyken kullanım izni yok.inanılmaz inceleme yaptım ne zormuş ya birde almanyada kurallar gereği seçeceğin ürün önemli emniyet açısından falan cezası var bizde durumlar bu 🥰

Elektriksiz olan Süt pompalarının bir kısmı acıtıyor ve çok zor sağılıyor. Bence elektrikli almak lazım. Philips avent tekli saatte 125 ml sağıyor. Ağrı yaptığını da duymadım. Elektriklilerde sütün arttığına dair bir sürü yorum okudum.

Ayrıca bebek ilk zamanlarında evden çıkarıp arabaya bildirdiğinde tekrar kucaklayıp oto koltuğuna oturtmak çok rahatsız edici. Bence ilk zamanlarda bebek çok uyuyacak veya hassas olacak ona bir yaşında gibi davranmak doğru değil. Pusetinde olursa taşımak çok daha kolay olur. Puset ile bebek arabası birlikte kullanılan modelleri var e bebekte.

Güneş gibi parlasın.😍😍 Çok güzel olmuş cokk..

Bu gece yeni bir soruyla karşınızdayım hanımlar 🤣🤣
Sırtında özellikle belinde damar atması hisseden varmı?

İyi akşamlar arkadaşlar,benim basurum(hemoroid) vardı kanıyor dün akşamdan.16+2 haftadayım.Boyle bir şey yaşadınız mı?😔
Merhaba benim de benzer sıkıntım var. Aşırı bir kan değil ama bazen kilodumda veya peçetede kan sıçramış gibi görüyorum hafif. Doktorum kabızlık için dupalac verdi

Çok güzel olmuş güneşiniz💗

güneşe bayıldım çok güzel ve anlamlı olmuş 🥰
ben de bebek arabası olarak cybex istiyorum çok pahalı sanırım 2.el alacağım. yaşadığım yerde satılmıyor bu yüzden görerek inceleyerek alamayacak olmak canımı sıkıyor.

Elektriksiz olan Süt pompalarının bir kısmı acıtıyor ve çok zor sağılıyor. Bence elektrikli almak lazım. Philips avent tekli saatte 125 ml sağıyor. Ağrı yaptığını da duymadım. Elektriklilerde sütün arttığına dair bir sürü yorum okudum.

Ayrıca bebek ilk zamanlarında evden çıkarıp arabaya bildirdiğinde tekrar kucaklayıp oto koltuğuna oturtmak çok rahatsız edici. Bence ilk zamanlarda bebek çok uyuyacak veya hassas olacak ona bir yaşında gibi davranmak doğru değil. Pusetinde olursa taşımak çok daha kolay olur. Puset ile bebek arabası birlikte kullanılan modelleri var e bebekte.
Burada e bebek yok ben almanyadayım pusetler var evet ama oturuş pozisyonundan biraz daha yatabilen modeller fakat bebek onda sıkılmış gibi hissedebiliyor onun yerine küvet alacağım burada extra bir aparat ile güvenliğini arttırabiliyorsun hem araçta hemde bebek arabasında kullanılıyor bebek konforlu bir yatış ile seyehat etmiş oluyor.ğusete gerek kalmıyor yani aynı tedbiri alıp sadece farkı bebeğin tam yatma ihtiyacı karşılamış oluyorsun.ondan bahsetmek istedim.

Eklentiler

• E9ED80CF-519F-4919-B012-CECA1A779658.png
    E9ED80CF-519F-4919-B012-CECA1A779658.png
    111 KB · Görüntüleme: 60
güneşe bayıldım çok güzel ve anlamlı olmuş 🥰
ben de bebek arabası olarak cybex istiyorum çok pahalı sanırım 2.el alacağım. yaşadığım yerde satılmıyor bu yüzden görerek inceleyerek alamayacak olmak canımı sıkıyor.
Onu da çok inceledim ama orada şu olay vardı tek hamle ile kapanıyor ama tek elle biraz zor ama güzel çok detayı var tabiki onunda priam modeli güzel önceki modellerine göre hafif ben onun pusetini beğenmiştim oh dedim hem puset hem yatıyor bebeğimi yeni doğmuşken oturma pozisyonuna koymak zorunda kalmayacağım falan babyone da bize şunu dediler onda bir kilit sistemi var araç hareket halindeyken yatış pozisyonu olmamalıymış ne anladım ben bu işten dedim meğersem firma onun için gerekli izni almamış.nuna ve joie de izin almışlar ben tam nuna karar vermiştim ki babywanne sinin de araca takılabildiğini öğrendik dedik ozaman puset kalsın babywanne alalım çünkü kullanacağı ayı hesapladım boşuna o süreçte kemik yapısı daha şekil almadan pusette oturma pozisyonunda kalacak zaten pusetleri sevmiyorlar bir süre sonra oturma yapacak ayında ise bir boy büyüğe geçmesi gerekli ozaman çocuğumu niye zorlayın yatarak keyifle gitsin ve çok kullanışlı bende tüm detaylarıyla konuşunca böyle bir çizgi çizdim ebelerde tavsiye ediyormuş babywanne daha rahat diye ilginç ki içi rahat ve yatar pozisyonda durabildikleri için daha uzun ve rahat duruyorlarmış.bu konu da bir araştırma yap fiyatlar evet maalesef yüksek ama artık el mahkum olacak ne yapalım bari iyisi olsun

benim meme hassaslığım geçti. büyüklüğü devam ediyor. bir de kaşınıyorlar. gerildikleri için mi bilmiyorum karnım kasıklarım ve memelerim kaşınıyor.

X