2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Bana 12.haftadan itibaren magosit verdi günde 1, ağrı falan olursa 2 taneye kadar kullanabilirsin dedi size hangisini verdi? Bir de multivitamin verdi onun içinde de az da olsa magnezyum varmış
Bana henüz vermedi ama ilk gebelikte kullanmıştım. Kaçıncı haftada başladığımı hatırlamıyorum ama şu anda ben de sadece demir ve multivitamin kullanıyorum

Bana henüz vermedi ama ilk gebelikte kullanmıştım. Kaçıncı haftada başladığımı hatırlamıyorum ama şu anda ben de sadece demir ve multivitamin kullanıyorum
Bana decavit yazmış içinde Demir de var.Miyom ameliyatı geçirdiğim için ağrım oluyor benim magnezyumu o yüzden vermiş olabilir bir de sancım olunca pimpirikleniyorum: ) genelde magnezyuma sonraki haftalarda başlanıyor size de ileri haftalarda verecektir özel durumu olanlara erken başlatıyorlar

Ben ayakta çalışmamama rağmen öğle aralarında uyuyorum akşam 6 dan sonra 2 3 saat uyuyorum bir de gece 12 gibi yatıp sabah 9 a kadar deliksiz uyuyorum. Çocuğu uyuyarak büyütüyorum resmen☺️
Oh ne güzel vallah ben öyle değilim maalsef ki.. çalışmak zorundayım, üstelik uyku uyku hep uyku sorunu yaşıyorum. 😊

Kızlar hangi şampuanı kullaniyorsunuz.yves rocher den doğal ürün aldım ama kafam berbat derecede kepek oldu.hayatımda görmedim böyle yoğun kepek.fotolarda bile belli oluyor 😔

Merhaba kızlar 2 li tarama testimin sonucu riskli çıkmıştı öğrenmek için doktor ya fetal dna ya amniyonsentez dedi. Kesin sonuç amniyonsentez dedi. Bende yaptırdım çok şükür sonuç iyi geldi:) Bebeğim erkek kesinmiş.
Gözün aydın canım maşallah bebişe. Cinsiyeti dr mi söyledi.yoksa test sonucunda mı çıkıyor? Ben de pazartesi kan vercem 2 haftaya ancak sonuç gelir dedi dr

Kızlar hangi şampuanı kullaniyorsunuz.yves rocher den doğal ürün aldım ama kafam berbat derecede kepek oldu.hayatımda görmedim böyle yoğun kepek disarda
Ben Elidor kullanıyorum,doğal içeriği olanlar saçımı çok kurutuyor.Benim saçlarım kıvrım ve kabaran bir saç,saçımı düzleştiriyorum.O yüzden doğal sabun ve şampuanlarla yıkamak istesem de saçımı kötü yapmaaından korkuyorum,her gün işe gidiyorum,yoğun oluyorum, bir de kabaran saçla uğraşmak istemiyorum. Banyo alırken Elidorun 1 dakikalık saç kremini də sürüp yıkıyorum.Yoksa çok kabarıyor.

Ben Elidor kullanıyorum,doğal içeriği olanlar saçımı çok kurutuyor.Benim saçlarım kıvrım ve kabaran bir saç,saçımı düzleştiriyorum.O yüzden doğal sabun ve şampuanlarla yıkamak istesem de saçımı kötü yapmaaından korkuyorum,her gün işe gidiyorum,yoğun oluyorum, bir de kabaran saçla uğraşmak istemiyorum. Banyo alırken Elidorun 1 dakikalık saç kremini də sürüp yıkıyorum.Yoksa çok kabarıyor.
Ben de normal sampuan kullansam mı arada? cildim zaten kuru dogal ürünleri kullandıkça kuruluk arttı.bebege zararlı diye her şeyi doğal aldım.ama hicbirinden memnun değilim ne vucutjeli ne yüz kremi

Ben de normal sampuan kullansam mı arada? cildim zaten kuru dogal ürünleri kullandıkça kuruluk arttı.bebege zararlı diye her şeyi doğal aldım.ama hicbirinden memnun değilim ne vucutjeli ne yüz kremi
yüz kremi hangisi?Markaların doğal içerikli dediklerinde bile baya kimyasal oluyor.Ben yüzüme hindistan cevizi yağı sürüyorum kurumasın diye.Haccer markasının zeytinyağlı kremi var,yağlardan oluşuyor,sadece 2 kimyasal var içinde.Onu da tabanıma sürüyorum,çünki kuru ve çatlamak istiyor.

X