2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
ay ben de bugün çok çılgın bir alışveriş yaptım biraz pahalı ürünler aldım 🙈
banyo havlusu, lif, 3lü çorap, 2li zıbın, 10 lu ağız bezi

Eklentiler

• A152DE5D-C3BB-4B0E-8691-4A725F3EC8F0.jpeg
    A152DE5D-C3BB-4B0E-8691-4A725F3EC8F0.jpeg
    147 KB · Görüntüleme: 94
Kızlar grip sinüzit olan var mı aranızda ya boğazlarım aciyo ve sunizit azdı gene parol içtim banamisin demedi napaacam ben
3 gün gripten çektim ateşim 37.5 oldu halada tam düzelmiş değilim bir kere parol içtim ama soğan sarımsak bolca yedim çiğden zencefil bal tükettim bol su ve c vitamini anca kendime geldim hamileyken x2 gücünde oluyo grip resmen soğan sarımsak doğal antibiyotik tüketebiliyosan yemeni öneririm

bu arada ben de gripken şu doğal antibiyotik tarifini kullandım, hala günde 1-2 tatlı kaşığı yiyorum
yarım su bardağına yakın bal
5 diş sarımsak
1 küçük soğan
1 tatlı kaşığı tarçın
yarım limon suyu

Ilk oğlumda, ikili normal cıktı ama üçlü test ve ayrıntılı ultrason istedi dr
Doktordan doktora değişiyo demek ki benim doktorum ikili test için en önemlisi şuan dedi istersen bunu yapalım istersen nipty testi yapalım ama ikili yaptırıp düşük risk çıkarsa üçlü ve dörtlüye asla gerek yok dedi 😂 bizim doktora para lazım değil sanırım😂

Ben de 11+6 da gittiğimde folik asiti ve progestanı bıraktırdı, multivitamin, demir ve d3 vitamini başlattı. Ama multivitaminin içinde zaten yine folik asit var. Aslında almaya devam ediyorum gibi oluyor.
Bu arada nipt test sonucum da çıktı benim yaklaşık 6 günde, bir sıkıntı yokmuş çok şükür 🙏🏻 darısı tüm test sonucu bekleyenlere ❤️
Merhabalar nipt testi nerede yaptırdınız

Bende bugün tam 12+3 oldum ama sırt ve karın ağrım var sizdede var mı bu ağrılar pazertesiden beri ısrarla devam ediyor

ay ben de bugün çok çılgın bir alışveriş yaptım biraz pahalı ürünler aldım 🙈
banyo havlusu, lif, 3lü çorap, 2li zıbın, 10 lu ağız bezi
Sağlıkla doğup kullanmayı nasip etsin rabbim. Ben hiç bişey alamıyorum bazen düşünüyorum acaba çokmu tuhaf biriyim diye ama elim gitmiyor bişey almaya.

Hepsiburadadan çorap aldım birkaç tane😊 hello baby nin 15 tlye 3lü çorapları var çok güzel, bir de june diye bir mağazada %20 indirim vardı 3lü çoraplar 24 tlye geldi. Aziz bebe de uygun buraya ekliyorum aldıklarımı belki alan olur:)

Ya ben de dün aldım hello baby nin kıvrık sade renk coraplarindan 😍🥲 bide yine hello baby muslin ağız bezi aldım 6li... Herşeye içimiz gitti kızımla. 13 yaşında boyum kadar kızım olunca arkadaş gibi ebebeke gittik. Benden daha meraklıydı. Zor tuttuk kendimizi. Cinsiyet belli olmadan çok birşey almayacağız. Bide bizim ikinci el gelecek yerimiz çok fazla. O yüzden bekliyoruz bakalım. Sağlıkla gelsin minişler.

Ben yurt dışındayım burda istediğin zaman gidemiyorsun kontrollere doktorum verdiği tarihte gidiliyor. Benim hamileliğimide ailem bilmiyor onlarada süpriz olacak😂😂
kız maşallah nasıl söylemeden durdun biz ailemize hemen yetiştirdik ilk bebek bizimkilere eşimin ailesi ile aynı şehirdeyiz hemen söyledik.8. Haftanın dolmasını zor bekledim kuzenlerime yaymak için 😅 asla tutamam ama tutana da hayranım oda tarı bir süpriz ayrı bir heyecan olur heralde özel bir şey yapmayı mı düşünüyorsun söyleyeceğin zaman

Sağlıkla doğup kullanmayı nasip etsin rabbim. Ben hiç bişey alamıyorum bazen düşünüyorum acaba çokmu tuhaf biriyim diye ama elim gitmiyor bişey almaya.
amiiiinn ben de alıyorum sonra acaba daha güzelini bulur muyduk diye canım sıkılıyor 🤣🤣 boş ver zamanı gelince nasılsa alınacak 🥰

Kızlar günaydın bu hafta şöyle birşey hissediyorum gün içinde birisi sanki karnıma kuş tüyü sürüyomuş da gıdıklanıyomuş hissi yaşıyorum kimi zaman göbek çevresi kimi zaman sağda kimi zaman solda acaba ilk bebek için erken de olabilir ama bebek hareketi ilk böyle mi hissediliyor tecrübeli arkadaşlar bilirsiniz siz ayrıca kabızlığım gaz sancım falan yok bağırsak hareketi değil sanki kilom 61 bu arada çok kiloluda değilim

Bende cinsiyetin kesinleşmesini bekliyorum daha bir çöp almadım bende

Evet canim aynen öyle .. artık bu şekilde hissetmeye başlayabiliriz. Bende yaklaşık 1 haftadır aynı dediğin gibi hissediyorum. 3. Gebeligim. Daha çok sağ tarafımda. Ayakta hissetmiyorum daha çok yatınca .. balık carpiyormus gibi geliyor bana😅 Arianaa Arianaa

X