2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
11+2 yim hala mide ağrısından duramıyorum. 3. Aydan sonra azalır yorumları aldım hep umarım azalır. Bulantı falan hiç olmadı ama şu ağrı ve hazımsızlık beni mahvetti. Bir de salça domates daha da ağrıtıyor sanırım benim karnımı

Türkiye’de böyle bir şart yok hiç durmadım ama başka bir ülkeden bahsediyorsanız.. bu dururum garip geldi testleri yanında taşıma mecburiyeti neden oluşur ki Türkiye’de e nabızda her veri var zaten acaba hangi ülkedesiniz

Evet haklısınız doktor gerekli görmüyorsa 35 yaş altıysa başka nedenlerlede olabiliyor yapmayanda biliyorlar.hastaneler yine dediğiniz gibi yetersizse kendi yetersizliğinden ötürü Allah korusun tehlike arz etmemek için yönlendirip almayabiliyor yine kişinin kendi sağlığı için normal ameliyatlar içinde bu geçerli zaten

Canım okulda böyle değil, bu seneye kadar da böyle değildi, biraz arkadaşsız büyümüş bi çocuk oğlum, kuzeni vardı ama kiz oldugu icin ortak oyun oynayamazlardi. Anaokulunda da ogretmen baslarinda oluyor hep, şuan daha kendi başına bırakmışız gibi oldu, küfürler öğrenmiş şiddet öğrenmiş, muhtemelen sınıfında gördüklerine özeniyor. Okulda arkadaşlarıyla dalastigi oluyor zaman zaman ama genelde arkadaşları oğluma saldırıyor, oyun oynuyoruz sanıyorlar, birbirlerinin üstüne atlamaca kovalamaca felan. Evde kaynanamla beraber yaşıyoruz, o oglumdanda çocuk, hem simartti her şeye karışıp beni itibarsizlastirarak hemde sen ettin bu çocuğu böyle dedi cıktı kenara, 6 yaşındaki çocuğun hareketiyle hemen mağdur edebiyatına geçiyor, vay artık kapıya atılma vakti gelmişte, vay yakında dayakta yermiste, kendi kendine havalaniyor. Esim zaten asiri alakasiz çocukla az oyna desem çocuğu delirtmesi 1 dk. Kavga kıyamet, bu halimde birde çocuk sakinlestiriyorum. Pedegogdan randevu alip bir guzel konusmali, ilaclar nasılmış yan etkisi varmıymış.

Zaten bi yapmaya başlasa taş çatlasa 30 dk lik ödev oda oğluma göre 30 dk lik, ben yapsam 3 dk hepi topu kolay hepsi, yinede ara veriyorum sıkıldıkça 5 10 dk ama, yetmiyor 5 dk daha 10 dk daha derken saatler geçiyor. Bugün sakindik çok şükür kavga etmeden uzunda sürse yaptik

Sizinle haftamız aynı Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Ben de salı günü yaptırdım. Heyecanla bekliyorum

Merhaba kızlar bu haftalarda uykusu sorunu yaşayan var mı? üstelik ayakta çalışıyorum akşama kadar nerden baksanız 10 saat akşamlarıda erken uyumama rağmen gün içinde hep uykummm var
Ben ayakta çalışmamama rağmen öğle aralarında uyuyorum akşam 6 dan sonra 2 3 saat uyuyorum bir de gece 12 gibi yatıp sabah 9 a kadar deliksiz uyuyorum. Çocuğu uyuyarak büyütüyorum resmen

Hamak besiktense anadizi daha kullanışlı gittiğin heryerede goturebiliyosun çok rahat .. dikim anne yani yatağa bayıldım oda kullanışlı bnce ve onunrengide çok hoşmuş unisex
ay ben de çok beğendim instagramda bir sayfada denk geldim kullanışlı olmaları açısından her anneye sorasım geliyor çok teşekkür ederim

ah canım çok üzüldüm her şeyle bir başına kalmışsın. tek büyütsen bu kadar problem olmaz zaten çocuklar babaanne gibi tiplerden hep yüz buluyor.. allah yardımcın olsun.
bu sene ben de okulda çok zorlanıyorum çocuklar pandemi çocukları olduğu için oyun oynamayı bilmiyorlar kibarlık birbirine güzel davranmaktan anlamıyorlar. bir öğrencim tuvalete gidip 2.sınıfları dövüyor dayağı güzel bir şey sanıyorlar hem evde görüyorlar hem de telefon tablet izlemenin sonuçları.. bence en azından kendini yalnız hissetmemek adına pedagogla görüşmeye devam etmelisin, ilaç kullanmasan bile

Benim tanıdıklarımda da anakucağı var elektrikli olanlar hatta titreşim sallama vs. De oluyor çevremde gördüm çok beğendim bende alacağım ama marka bilemiyorum
o elektrikli olanlar çok güzel görünüyor acaba taşınabiliyor mu biraz araştırmak lazım.. fiyatı epey var çünkü

babyjörn diye yazılandan bahsettiniz demi galiba onu alıyorum
Evet hatta onların daha yatay olanı var dilersen onlarda bak moms diye yazılıyordu sanırım Türkiye’de olanlar trendyoldan bakabilirsin otomatik anakucağı yazınca çıkıyor.ben alacağım burada başka markalar var ama kafama yatan birini alırım baya etkiliymiş senin attığın modelde iyi ama biraz dik olduğu için ilk aylar adına bir bilemedim ağ kısmı baskı yapabilir bacaklarda olumsuz olabilir diye düşündüm.diğerleri yatar pozisyonda daha rahat gibi geldi tabi çok detaylı incelemedim her an okadar çok şey inceliyoruz ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…