2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Tamam bn bunları sorayım bir doktora teşekkür ederim ayrıntı için

Kızlar 12.haftamdayım prilam dr kullanıyordum yatmadan iki tane iki haftadırda iyiydim ilaç bitti pazartesi alırım diyordum hem doktora gidicem hem de belki geçmiştir bulantılarım diye dün kullanmadım gayet iyiydim bugün berbat haldeyim sabahtan beri çıkarıyorum suyu bile başım ağrıyo hiç böyle olmamıştım bişey yiyemedim ama çıkarmaya devM su çıkarıyorm resmen benim gibi olan varmı ilaç içmediğim için daha mı ağır bulantım oldu bu kadar hiç olmMıştm

Ben de aynı öyle oldum. İlacı gece 1 tanr alıyordum. Bitti, gece içemedim, ertesi gün 4 defa kustum hiçbir şey yiyemedim, gerçekten sanki ilaca başlamadan önceki halimden daha kötü oldum. Hemen sağlık ocağından yazdırdım gece 1 tane içtim,ertesi gün normale döndüm.

Çok teşekkür ederim gerçekten ilaca başlamadanki halimden berbatım

Çok teşekkür ederim gerçekten ilaca başlamadanki halimden berbatım
Aynı haftadayız. 7.haftadan beri kullanıyorum ben. 12. Haftaya gelince bırakırım diyodum ama öyle olmadı. Hala ilaca rağmen bazı sabahlar safra çıkarttığım oluyor. Akşam yatmadan bulantu başlıyor. Geçmesi için dua ediyorum. Sürekli ilaç kullanmak da içimi rahat ettirmiyor çünkü. Bir an önce geçer inşallah

Aynen valla haklısın aynı düşüncedeyim

Doktoruna guveniyorsan düşünme hiç. gerekeni yapacaktır canım.hamilelik şekeri mi ? Eltim de çıkmış diyet vermis dr suan sağlıklı bir çocuğu var hamilelik ve dogumda da sorun yaşamamış
Yok güveniyorum 18 senelik doktorum. Evet gebelik şekeri son iki hamileliğimde insülin kullandım zaten şekerim hep sınırda onun için bundada çıktı şimdilik ölçüp not alıyorum 10 gün sonra tekrar gidecem çok yüksek ihtimal tekrar insülin kullanacam çünlü diyet fayda etmiyor

Ben hiç duymadım böyle bir durumu yaşadığım ülkede.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…