2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
benim gün geçtikçe bulantı ve baş ağrı durumum artıyor.
çalışan arkadaşlar, doğumdan sonra işi bırakmayı düşünen var mı aranızda?
Benim baş ağrım yok ama bel ve kalça ağrım oluyor ara ara mide bulantısıda yaşadım işyerindede kustuğum oldu ama artık azaldı bulantılar iş bırakmayı düşünmüyorum 37 ye kadar çalışcam bir problem olmadıkça izinleri doğum sonrasında kullanayım die izin bitincede dönerim işe

Keseyi 4 haftada kalp atışını 6 haftada gördüm tahmini doğum tarihim ise 07.06.2023

Benimde sarı akıntım oluyordu kaşık ağrım irade enfeksiyon vs. Çıkması suyu arttırdım neredeyse hiç sarı akıntım yok.
Bende düşük peşine gebelik yaşadım sata göre geri olması normal yumurtlama dönemi kayabiliyor.
Benim ağrım oluyor yoruluyorum. İşi bırakamam doğumdan sonra 8 hafta iznim var bitince 3-4 ay ücretsiz izin kullanıp tekrar başlayacağım.
Kizlar sizinde meme hassasiyetiniz azaldı mı devam ediyor mu
Benim azaldı eskisi kadar değil.

Kizlar merhabalar galiba usuttum, yutkunamıyorum cok halsizim ne önerirsiniz toz zencefil tuketebiliyor muyuz balla karisim yapip icsem olur mu?

Benimde ters ve de geride çok bel ağrısı yaşarsın dedi doktor.

Ben bırakıcam işi doğumdan sonra. Bi tanede kızım var çocuklara bakacak kimse yok. Annemi kızıma bakması için zor ikna ettim.

Ben bırakıcam işi doğumdan sonra. Bi tanede kızım var çocuklara bakacak kimse yok. Annemi kızıma bakması için zor ikna ettim.

ben de bırakmayı düşünüyorum. bizde de bakacak kimse yok, olsa da eşimde bende ilk 2 sene mümkünse annenin bakması taraftarıyız :)
kafamda günden güne artan sorular var aslında bununla ilgili ama şu an eminiz

Kızımı maddi sıkıntılardan dolayı 18 aylıkken mecburiyeten bıraktım anneme şuan 25 aylık ve ben sürpriz bir şekilde hamile olduğumu öğrendim 7 aydır çalışma hayatına geri dönmüşlüğüm varken bir daha anne olmaya hazırlanıyorum :)) Herşeyde vardır bir hayır diyoruz

Biz de seninle aynıyız canim

Bugun dr a gittim kızlar
12+1 olmuşuz
Ikili testi yaptırdık
Haftaya çıkacakmış
Birkaç Haftaya da tsm görürüz dedi cinsiyetini elifnura

Benim rahmim de tersmiş, yazın gittiğimde söylemişti doktor. O zaman hamile kalmaya çalışıyordum ve daha ilk ayımızdı ve şiddetli ağrım olmuştu 2 hafta boyunca, sonra da kanamıştı. Düşük olduğuna inanıyorum ben. Ben 11 saatlik bir araba yolcuğuna çıkmıştım tam da adet günümde. 6. saatte patlayıp kanamıştı. Yolculuk sebebiyle düştüğüne inanıyorum. Adetim bitince de doktora gittim, rahmin ters dedi. Bu olaydan sonraki 3. denemede hamile kaldım. Yani 2 kere daha ağrılı adet oldum. Ama Ekimde adet olmadım hamile kalmışım sonunda. Bu sefer sürekli yattım ve aylardır bir daha yolculuk etmedim hiçbir yere. Bebek doğana kadar da gitmeyi düşünmüyorum. Azıcık yürüdüydüm 8. haftada kesenin kenarı yara olmuş kanamıştı. 2 hafta raporlu oldum yattım evde o kanama yüzünden. Fakat genel olarak bulantı ve kusma sebebiyle zaten 1 aydır işe gitmiyorum, sürekli rapor alıyorum sağlık ocağından. Prilam Dr bulantı hapı bile anca durduruyor kusmayı. Hamileliğimin başından beri sol kasığımda ağrı ve batma var. Bebek de soldaymış. Tam ağrıyan yerden baktı bugün doktor. 12. haftaya girdim de ikili test için gittim. Bu ağrı bana bebeğin orda olduğunu hatırlatıyor beni rahatsız etmiyor. Zaten işe gidemedim yattım sürekli, o yüzden zorlanmadım şu ana kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…