2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Cırtlı bezi takmak bizim için artık işkence olmuştu. Sürekli dönüyor kaçıyordu denemek için külot bez aldık, rahatladık valla. Hemen olup bitiyor hiç yormuyor artık. Sadece geceleri cırtlı takıyorum daha çok işerse taşmasın diye. Normalde 6 numara molfix cırtlı kullanıyorduk. Külot bezde molfix 5 aldık ama biraz beli oturuyor. Bu paket bitince 6 numara alıp deneyeceğim. Kesinlikle tavsiye ederim taşma yok,kaka bile yapsa yanlardan yırtıp hemen çıkarıyorum. Şortunu ya da pantolonu çıkarmak zor gelir derseniz biz zaten cırtlı bezi takarken de oğlum tepine tepine şortunu çıkarıyordu değişen bir şey olmadı bizim için

çok geçmiş olsun

Valla ben ikinci ayı görmeden adet oldum o günden beri saatli gibi her ay oluyorum bence bir doktora görünmelisin ama bu şekilde olan çok kadın var yine de için rahatlasın diye bu arada ben 9 ay emzirdim belki ilgisi vardır ama 7 ay emzirirken de adetliydim yani

Canım benimde öyle uykusu. Gece dörde kadar yarım saate bir memeye gelmek istiyor. Gece 4te agir uykuya g3ciyor. Bu kez 9da kalkıyor. 9da kalkınca da öğle uykusunu uyuyamıyor. Değişik bir şey.

Selam kızlar 2023 5 haziran annesiyim önceki iki doğumun normaldi bu doğumum sezaryen... bazen kesi yerimde anlık acı hissediyorum sanki böyle bise oyuyor yara yerimi ve oğlum eliyle ayağıyla kucagimdayken bassa canım çıkıyor sanki çok acıyor .. sizinde böylemi yoksa tamamen iyileşti mi ..

Bendede küçük bi yara izi gibi var

çok geçmiş olsun açıkçası benimki pek acımıyor iz dışında çok bir şey yok. bazen kaşınıyor sadece

bu dünyada cenneti yaşıyor olabilirsin zira yaz aylarında adet olmak pişmanlıktır ben birkaç ay sonra oldum

çok geçmiş olsun
teşekkür ederim Bende öyle bir durum yok,bir muayene olunsanız iyi olur.Oğlum ayağıyla bassa,bir az acıma oluyor tabi,ama diğer zamanlard ağrı,acı olmuyor,bazen terlediğimde kaşınıyor

teşekkür ederim
Bende öyle bir durum yok,bir muayene olunsanız iyi olur.Oğlum ayağıyla bassa,bir az acıma oluyor tabi,ama diğer zamanlard ağrı,acı olmuyor,bazen terlediğimde kaşınıyor
Bazen diyorum keşke bunuda normal doğursaydim elbet bi hayır var diyorum sonra 13 ay oldu .. doğum sırasında rahimde polipler görülmüş yakılmış kanamayı durduramadilar zor bi doğum du yani acaba ondan mı iyilesemiyorum

Ben bir yıldır yazmıyorum bebek doğduğundan beri balkopumay Di kullanıcı adım şifreleri unuttum bunu yeni açtım sayılır acaba aramızda tekrar hamile olan var mı

geçmiş olsun,o yüzden ola bilir
Ben bir yıldır yazmıyorum bebek doğduğundan beri balkopumay Di kullanıcı adım şifreleri unuttum bunu yeni açtım sayılır acaba aramızda tekrar hamile olan var mı
Hatırladım adınızı.1 kişi vardı galiba,o da onu yazdıktan sonra daha yazmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…