2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Canım kaçta kalkıyor. Ben akşam 22.30da uyuttum. Sabah 4e kadar bir saatte bir bazen yarım saatte bir uyanıyor. Son günler de Derin uykuya 4te geçiyor dokuzq kadar uyuyakalıyor. Başka şeyler derken

Benim de öyle ben artık önüne küçük parçalar şeklinde koyuyorum.kendi yiyor

Bizim uykular da değişti. Tamamen allak bullak oldu. Valla ben veriyorum öyle mutlu oluyor yiyor diye. Sonra da banyoya koşuyoruz. Altına sofra bezi seriyorum. Aslında düzenli uykuları olsa bunlar katlanilacak şeyler gibi geliyor

14 aya girecek hâlâ yürümüyor elinden tutup biz yürütüyoruz. Kendi yürümediği için direkt ayaklanıyor aha düşecek diye hep arkasındayız gece gündüz mesaideyiz
Benimki de cesaretsiz . Bir eliyle beni tutuyor bir eliyle yürüme arkadaşını . Bazen bırakıyorum ayakta kalıyor tutmadığımi fark3dince yıkılıyor yere bence biraz düşsün. Halının olduğu yerler de filan

Canım kaçta kalkıyor. Ben akşam 22.30da uyuttum. Sabah 4e kadar bir saatte bir bazen yarım saatte bir uyanıyor. Son günler de Derin uykuya 4te geçiyor dokuzq kadar uyuyakalıyor. Başka şeyler derken
Gazı var galiba, yatakta çok dönüp duruyor. Bazen de inliyor. Çarşamba günü randevusu var götüreceğim bakalım. Kollarını çok kaşıyor. Yara içinde hep. O da rahatsız ediyor.

Kızlar bize doktorlar 1 yaşına gelince çilek verin diyor .yine de dikkatli olun 3 gün kuralı ile verin diyorlar. Ama yabancı videolarda izliyorum 7 aylık bebeğe çilek veriyor. Bir yerde yanlış mı yapıyoruz.

Allah Allah yani kolun o.kismi nasıl terleyecek ki anlamadım
Umarım hemen geçer. Benim bebeğimin de ağız kenarında isilik gibi bir şeyler çıktı.bende goturecegim
Her iki kolda aynı şekilde,ben de şaşırıyorum ama o kadar çok kaşıyor ki kanıyor.Tırnaklarını çok sık kesiyorum. Yıkıyorum, nemlendiriyorum bir çözüm bulamadım.Uzun kollu giydirmek zorunda kalıyorum.

Kızlar bize doktorlar 1 yaşına gelince çilek verin diyor .yine de dikkatli olun 3 gün kuralı ile verin diyorlar. Ama yabancı videolarda izliyorum 7 aylık bebeğe çilek veriyor. Bir yerde yanlış mı yapıyoruz.
Ben yaşını beklemeden verdim sıkıntı olmadı

Alerji olabilir mi ? Yediklerini bence günlük g8bi yazın. Doktor sorabilir

Daha önce alerji testi yaptırdım, hiç alerjisi çıkmadı
Ama ilginç kolunun o kısmında olması acaba çocuk o bölgeye kolay ulaşıp kaşıma hissini mi gideriyor bu sıcaklar mahvetti bizi ya bi de çıkamayan dişler ben de bu akşam ciğer vermeyi denedim güzel soteledim soğanda minik minik ama çok çiğneyip uzuuun uzuuun bekletince ben dayanamadım patatesle birlikte bızzt yaptım yoğurtla yedirdim yani ciğer püre yemiş oldu

Beğendi mi tadını. Ben hiç ciğer pisirmedim
Ya aslında şöyle Arnavut ciğeri mi alsam yanında güzel sogan söğüs

Beğendi mi tadını. Ben hiç ciğer pisirmedim
Ya aslında şöyle Arnavut ciğeri mi alsam yanında güzel sogan söğüs
Ya bende ağzıma sokmam normalde eşim sever o yerken bi iki kere tattırmıştım sevmişti sonra baktım haftada iki verilmesi çok sağlıklı diyolar dedim denym tadını seviyo çünkü yiyor ama işte çok çiğnedi. püre yapınca zaten patates tadı baskın oldu ama yine dört beş tane belki 6 tane küçük ciğer yemiş oldu bence deneyin baharatsız olarak yicektir

bizim bebiş de akşamları daha iyi yiyor gibi. hatta bugün sadece akşam yedi. ama ben gece uyumadığında bir şey vermiyorum sadece meme veriyorum. alışmasa verilebilir ama alışırsa sorun olur bu defa yemek yiyeceği için uyumaz

ay bizim de aynı yaaaa gerçekten tükendiğimi hissediyorum yani modumu yükseltecek hiçbir şey işe yaramıyor ben blw yapmaya çalıştım hep ama olmadı ne olsa yere atıyor eskiden tadına bakmak için heveslenirdi o bile yok

Bu durumlar bizde de var,masanın üzerinde bizim bardakları gördüğünde elini içine salıyor,2 gün önce benim bardağımı aldı,içine fasulye,domates koydu,sonra yemeye başladı.Mama sandalyesini masamıza bitişik koyuyorum,aynı anda yemek yediğimiz için bizim yediklerimize el atıyor.Aynı yemek olsa bile bizimkini yemeye başlıyor.Doyduğunda da tabağı,kaseyi kaldırıp çeviriyor, yere fırlatmaya başlıyor.Bize de şimdilik plastik kaplar yarıyor o yüzden.Pipetli ya da pipetsiz plastik bardak almak isterim bardaka alışsın diye,sulukla içiyor şimdi.Mama sandalyesinde oturmuyor,o yüzden etraf çok kirleniyor.Ama yediği için sabretmeye çalışıyorum.Mutfakta çekmece kısmını açıp karıştırıyor,bu aralar yiyecek ne bulsa ağzına götürüyor.Alt temizleme de ayrı bir eziyyete döndü,bitirene kadar ağlıyor.Allah hepimize sabır versin.Canları sağ olsun,hasta olmasınlar,önemli olan bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…