2023 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    253
Selam kızlar nasılsınız
Geriye dönük bi on sayfa okudum
Bayadır yoktum buralarda lina aşırı huysuz mızmız
Dişler henüz yok
Emekleme yok
Bi yerden tutunup kalkma yok

Bu ara polen alerjisi var sanırım burnunu gözlerini çok ovalıyo
İştah azaldı
Kilo alımı da çok çok az bazı aylar 200 bazen de hiç almıyo
9. Ay kkk aşısını olmadık yaşına bıraktım o ara hastaydı

Bu arada dikloron canım benim bebişin hayırlı olsun
septembrmom canım sizede geçmiş olsun bizde de kusmuğunda nefes alamadı baya nefessiz kaldı tıkandı öyle üzücü bir an yaşadık
Bi kezde pankek yuttu sandım ağzında saklamış diğerini de koparınca tıkandı parmağımla zorla çıkardım
Rabbim kimseye yaşatmasın bu gibi sıkıntıları

Kızlar sizlerde durumlar nasıl

Ya çok teşekkür ederim . Kucağımda oturuyor kumda kalıyor öyle . Ayakları kuma değince de havaya kaldırıyor kucağımda önce kuma sonra denize alıştırmak gerek .. simidi verdik oynuyor ara ara

Ya şişme havuzunda oynuyor çıkmak istemiyor ama gelin görün deniz de durumlar değişik

Kızlar Eylül haftada 4-5 kere et yiyor, bestironu da 15 damla veriyorum her gün. Hemoglobin neden düşük çıkmış olabilir, düşük çıkanların değerleri kaç çıktı acaba?

Size de çok gecmis olsun canım insan o an aklını kaybediyor

Canım hoşgeldin özletme kendini arada uğra teşekkür ederim bu arada, daha doğum psikolojisinden çıkamamışken ben gene hamiş

Bizde de henüz diş yok emekleme tutunma var, kaç kilo lina şu an? Bizimki de çok hareketli bi dk durmuyor yerinde zor bela kilo aldırıyorum

Şuan 8.5 kilosu daha dişte çıkmadı iştah yok örümceğide fazla kullanıyor onda çok hareketli

Ben bilmiyordum kusura bakmayın çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin bu aşı kızamık kabakulak 3k li aşı değil mi fazladan değil yani 9.ayda uygulanan bir asiymis zaten
Amin teşekkür ederiz aşı takviminde yok canım normalde, yeni eklendi kkk ilk olarak 12. Ayda yapılıyor e nabızda aşı takvimine hala eklenmemiş

Benim oğlumda yürüteçte bekliyo hiç adım atmıyor kaldırdım yürüteci normaldede atmıyor adım emekliyor balık gibi iki alt dişimiz çıktı hoppalayı çok seviyo ondada çok bırakmıyorum otırma odasında asla durmuyor bütün odaları dolaşıyor gün boyu arkadaşımın çocuğu 10 aylıkken yürümüştü bizimki daha elinden tutunca bile adım atmıyor bakalım bekliyoruz sağlıkla büyüsünler

Merhaba dediklerinize katılıyorum hatta eklenecekler de var aaa biz böyle yaptık aaa öyle olmaz çok abartiyorsun ve bizim zamanimiz gibi kendilerince yorum yapan ama çocukları 20 li yaşların üzerindeki insanları unutmuşsunuz kendini benim çocuğumla kiyaslayani ( fesatlik olarak yapanı) tabiki sevmiyorum herkesin yavrusu iyi olsun sağlıklı olsun birbirimizden destek almak danışmak kadar güzel bir şey yok ama çok yakinlarimiz bile çekememezlik yapıyor ya dayanamıyorum neyse.. benim oğlum da gözlerini kasıyor kafasını kulaklarını kaşınmaya başlıyor bu genel uyku belirtimiz , eğer çok uykusu gelmiş dayanamıyor ise kafasını sağa sola sallıyor beni uyut sinyallerini veriyor

Hamilelik iyi şekerim, az bulantım oluyor ağzımın tadı bozuluyor ama buna da şükür diyelim sen nasılsın nasıl gidiyor?
İyi ya aynı hala bişeyleri yoluna koyamadım kendi programımda ama kızım iyi
Ya acaba linada yutkunma ile ilgili bişey mi var daha bebekken de birkaç şey yazmıstın sanki hiç soyledin mi doktora
Kızlar Eylül haftada 4-5 kere et yiyor, bestironu da 15 damla veriyorum her gün. Hemoglobin neden düşük çıkmış olabilir, düşük çıkanların değerleri kaç çıktı acaba?
C vitaminine de dikkat ediyorsun diye tahmin ediyorum ama belki genetiktir?

Yumurta yiyor mu oda güzel yükseltiyor kaç çıktı hgb benim oğlumunda sınırda 10.5 çıkmıştı galiba biz ferrum başladık bayram sonrası kontrole götürcem bakalım yükselmiş mi

Yumurta yiyor mu oda güzel yükseltiyor kaç çıktı hgb benim oğlumunda sınırda 10.5 çıkmıştı galiba biz ferrum başladık bayram sonrası kontrole götürcem bakalım yükselmiş mi
Bayıla bayila yemiyor yumurtayı
Ben de yulafın içine falan katıyorum artık
Biz bestirondan devam, 25 damla ver dedi doktor

Yumurtadan sanırım, yumurta sevmiyor çok artık yüklendim bakalım
Bir de bestironun dozunu arttirdik

Teşekkür ederim canım, valla bende sezaryenliyim ama biizmki süpriz oldu seni de cesaretinden dolayı tebrik ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…