2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Teşekkür ederim içimi rahatlattınız. Çoğu kişinin yaşayıp bebeğini kucağına almış olması inanın rahatlatıyor Allah razı olsun. Bende apar topar gittim doktora sonra kalp atışını duyduk. Tüp bebek benimkide progestan desteği alıyorum birde pruluton verip kan sulandırıcılara ara verdi. Hafif kese de bozukluk var ama çok önemli değil dedi böyle bir durum yaşadınız mı

Bende sarı sıvı akıntı hep var doktorum normal hamilelikte diyor alıştım artık ama tabi sende ilkkez oluyorsa yinede doktoruna sor canım
bende uzun süre wc gitmemiştim gidince gördüm ama mercimek tanesi kadar şimdi sabahtır takip ediyorum yok bidaha olmadı devamı gelirse yazayım demiştim doktora

bende uzun süre wc gitmemiştim gidince gördüm ama mercimek tanesi kadar şimdi sabahtır takip ediyorum yok bidaha olmadı devamı gelirse yazayım demiştim doktora
Benm hergün 1 parmak geliyor enfeksiyonda yok akıntı kültürü bile yaptırdım doktorumda normal diyor canım şeninde normaldir bence takip et bakalım

Kızlarr detaylı ultrasondan çıktım çok şükür maşallah oğluşum iyi Tansiyon problemi yaşıyordum onun için de perinatolog ilaç başlattı bebekle ilgili olmadığını söyledi benim aileden kronik zaten çok şükür içim rahatladı darısı detaylıya gireceklerin başına olsun

Maşallah oğluşa canım. Tansiyonun kaç çıkıyordu

Kese bozuklugu konusunda bilgim yok ama proluton igne ben hala kullaniyrm ptogestonda kanamam olunca cogu doktor kan sulandırıcı yi kesiyor ama benimki kesmemisti gerci ben igne olarak degil hap olarak dusup doz kan sulandırıcı kullaniyrm kalp atisi duymussunuz rabbimin izniyle bisey olmaz insallah

Kızlar bende doktordan geliyrm cok sukur kizim iyi 22+5 440 grm olmusuz hersey yolunda dedi sadece ben panik atak hastasiyim pisikiyatirim ilaca başlaymak istedi doktoruma sordum onay verdi cunku bu sekilde ataklarla daha tehlikeli dedi asiri endise kaygi yasiyrm her hafta acillere gidiyrm bakti bunun sonu yok ilaca onay verdi ama ben hala karatsizim icsemmi icmesemmi diye

Canım seni çok iyi anlıyorum bende anksiyete ve panik bozukluk hastasıyım ama ben hamile kalınca ilaçları bıraktım içmedim hatta hamilelik bana iyi geldi inşallah böylede gider hep pozitif düşünmeye çalışıyorum ama eğer kötü olsaydım kadın doğumcum ilaç kullanmanda bir sıkıntı yok demişti kendini strese sokma doktorlarına güven canım

Maşallah canım...sağlıkla.gelsim yavrular erken farkedilmesi iyi olmuş en azından kontrol altında alır

Maşallah ..ilaçları doktor yazdıysa zararı yoktur bnxe ..ilaç kullanmadan idare edebilecek durumda isen kullanmam daha iyi tabi ama panik atak geçirecek kadar kotu oluyorsan kullanmanda fayda var

Canım doktorun onay verdiğine göre bebeği etkilicek bi ilaç değil demek ki için rahat olsun bence

Amin inşallah çok sağolun kaç haftalıksınız

Canım gözün aydın sorunsuz geçmiş detaylın en son sana kız demişlerdi sanırım oğlusun oluyor birde kilosu için ne dedi

Canım gözün aydın sorunsuz geçmiş detaylın en son sana kız demişlerdi sanırım oğlusun oluyor birde kilosu için ne dedi
Teşekkür ederim canım kız diye önceden bi doktor söylemişti ama geçen ay öğrenmiştik erkek olduğunu Kilosu için yorum yapmadı ya 300-400 gr arası bişey olması lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…