2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Maşallah canım ..sağlıkla gelsin .
Güzel hir duygu en azindan atlattin

Kizlar bende ultrasa girdim ..çok şükür sağlıklı kızımız ...ama renkli değildi bizimki normal ultrasondu..tam detaylı baktı kalp böbrek falan çok sukur iyiydi .. kollarına bakmaya çalıştı yakaliyamuyorum dedi cadı ya kıpır kıpır di ben midesini görünce ağladım Allah'ım o nasil mide idrar kesesinin masallahi var eşime dedim büyükmus bol bol işer üstünüze
Rabbime binlerce kere şükür olsun ..su beraat kandili hürmetine isteyen herkese nasip etsin ..bizlerde sagliklamkucagimiza alallim

Bnde şeker yuklemesini doktorum isterse yaparım ..
Ben çayı da şekerli içerim ..kimisi de meyve suyunu falan çok tuketiyormus ..bnxe anı sey.
Canan hanım a kalsa hiç birşey yemeyiz

Amin amin ohh maşaallah küçük hanıma

Amin inşallah kendi doktorumda uzun uzun bakmıştı sen yinede git bir göz daha görsün dedi bana ayrıntılı ultrason zaten yaptiracaktim şeker yuklemesi yapalım dedi istemediğimi biliyor aslında zarari daha çok gibi geliyor banada .çok memnunum normalde bu konuda nasıl anlasacagiz bakalım

Benim doktorum da yaptırma taraftarı ama bakalım biz de nasıl çözücez bu işi

Selam kızlar 7 haftalık hamilelikte 9335 değer nasıl sizce geçen perşembe 6298 di 6 haftaya göre düşük demişlerdi böyle durum olan var mı aranızda

Selam kızlar 7 haftalık hamilelikte 9335 değer nasıl sizce geçen perşembe 6298 di 6 haftaya göre düşük demişlerdi böyle durum olan var mı aranızda
Selam canım. Değer hakkında net bir şey diyemem ama zaten kalp atışına bir hafta kalmış sen moral bozmadan o günü bekle

Merhaba ben 6 haftalık hamileyim kalp atışları vs duyduk ama hergün kahverengi lekeleniyorum, dünde kanamam oldu. Doktorum tüp bebeklerde olabiliyor dedi ama endişeliyim. Yaşayan oldu mu hiç

Merhaba ben 6 haftalık hamileyim kalp atışları vs duyduk ama hergün kahverengi lekeleniyorum, dünde kanamam oldu. Doktorum tüp bebeklerde olabiliyor dedi ama endişeliyim. Yaşayan oldu mu hiç
geçmiş olsun canım ve hayırlı olsun hiç dert etme kırmızı kan olmadığı sürece ki öyle olanlarımızda oldu neredeyse çoğumuz bu lekelenmeleri yaşadık dinlenmeye çalış ve doktorunu dinle canım Allahın izniyle birşey olmaz

İyi günler cnm kahverengi kanamayı Dr normal kabul ediyor genelde benim başlarda çok kanamam oldu pıhtılı oldu hatta ama çok şükür gebeliğin devam etti ama kırmızıya dönerse yine de Dr gitmeyi ihmal etme bence destekleyici ilaçlar veriyorlar.

Bu topikde bu durumu yasamayan yok ben dahil ilk 8 haftada sonra 12.haftada yasadim seninki muhtemelen yerlesme kanamasi ama icin rahat etmiyorsa bi ultrasona girip bebisini gor ben sahsen duramiyordum gidip kontrol ettiriyordum birde belki progeston vs baslatir gerci tup bebekse kullaniyorsundur zaten bende kullaniyordum ama icini ferah tut cogalmiyorsa azaliyorsa sıkıntı yoktur insallah

kızlar selam sabah lavaboya girdiğimde çamaşırıma mercimek taneesi kadar sarı leke gelmiş kötü bişeymidir bidaha olmadı kaşıntı falanda hiç bişeyim yok bende şaşırdım

Kizlar daha önce ultrasyonda bebeğim ellerini açmasına rağmen son bir aydır girdiğimiz iki ultrasyonda da bebeğim ellerini açmıyor.Yumruk yapıyor.21 haftalık gebeyim böyle bi durum yaşayan var mı?

Teşekkür ediyorum sizin kaçıncı haftanız acaba kanamamda oldu malesef

Teşekkür ederim sizim kaçıncı haftanız bebeğiniz nasıl? Doktorum pruluton verdi ve istirahat verdi banada

kızlar selam sabah lavaboya girdiğimde çamaşırıma mercimek taneesi kadar sarı leke gelmiş kötü bişeymidir bidaha olmadı kaşıntı falanda hiç bişeyim yok bende şaşırdım
Bende sarı sıvı akıntı hep var doktorum normal hamilelikte diyor alıştım artık ama tabi sende ilkkez oluyorsa yinede doktoruna sor canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…