2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benimki ayda bi sefer çağırıyor artık ama ben duramadım yine yarın gideelim bakalım randevun kaçta canım

Demir hapı kokusu çok kötü bütün gün ağzımda hissediyorum resmen

Demir hapı kokusu çok kötü bütün gün ağzımda hissediyorum resmen
Yaa ben antibiyotik içemezdim önceden. Ağzıma aldığım gibi tadı yayılırdı. Sonra kendimce bir çözüm buldum. Ekmek içini bastırıp inceltiyordum hapı ona sarıp içiyordum. Biraz büyüyordu hap ama en azından tadı gelmiyordu. Demir hapı da öyle olur mu acaba

Bende snn gibi defalarca denerdim bu süreçlerde işte öğürsemde yutmayı öğrendim. kolay yutayım diye çok ileri koyma hapı gitmesi zorlaşıyor ve mide bulantısı yapıyor hapı tam dilinin ucuna koy büyük yudum su al biranda yut inanamıycaksın boğazına değmeden gidecek dene bunu canım.

Neler denedim bir bilsen majezik’i bile ikiye bölüp zorlanan biriyim maalesef. Suyu yutamıyorum ağzımda ilaç olduğunu bilince

Sağ olun kızlar buldum sonunda meğerse kullanım kılavuzunda nerede bakmam gerektiği yazıyormuş. Ben kalp atışı sayısının sabitlenmesini beklediğim için sıkıntı olmuş. Kalp atışı duyuluyor ama atış sayısı görünüp kayboluyordu ondan bulamadım sanıyordum
Canım biraz aşağılara bak ben de yukarıda arayıp bulamadım bi süre Zaten sesi bizim kalp atışımızdan çok farklı ayırt ediliyo bulduğunda

Demir benim kapsül kuzum ondan ekmek arasına olmaz diye düşündüm çeşitleri varmıdır bilmiyom

Maşallah canım..hareket iyidir...bende hala bekliyorum doktor transferlere girmiş..bakalım kilinik dolu ne zaman sjra gelirse artık..

Maşallah canım..hareket iyidir...bende hala bekliyorum doktor transferlere girmiş..bakalım kilinik dolu ne zaman sjra gelirse artık..
Sağol kuzucum girersin sende hayırlı haberler alalım inşallah canım Allahım herkese nasip etsin çok güzel duygularmış

Selam kizlar bnde kontrolden çıktım..çok şükür herşey olunda..hatta gelişim olarak önde gidiyor biraz dedi ..
Cinsiyet tam teyit edelim dedi bizim kız bacağını kapattı açmadı ..onla uğraştı vurdu biraz .yavrum şimdi ne oluyor demiştir sonunda açtı bacaklarını...evet kız dedi ...

Ay maşallah sağlıkla gelsin dünyaya çok şükür bugün güzel haberler aldık Allahıma emanetler canımmmm

Yaa yerim ben onu maşaallah kıpır kıpır olacak demekki

Oyy maşaallah yaa ne güzel bak seninki yine göstermiş bizimki tam inatçı çıktı doktor ne yaptıysa açmadı bacaklarını ben bir daha 26sında gidicem çok var

Oyy maşaallah yaa ne güzel bak seninki yine göstermiş bizimki tam inatçı çıktı doktor ne yaptıysa açmadı bacaklarını ben bir daha 26sında gidicem çok var
Belki biliyoruz diye gösterdi ..çok fazla.saklanmasina gerek yok sonuçta..bende 3 subatta gidecem inşallah..
Benim ki doktor karnıma vurdu karnım ağrıdı resmen ..
Senin ki daha inatçı maşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…