2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım bende senin gibiyim öğüre öğüre yutuyorum demir hapım gyno ferro içinde hapı yutmakda zorlanıyorsnz kapsülün içine kaşığa dökün suyla için yazıyor ama ben yinede tedirgin oldum doktoruma sorucam öyle olur derse deneyeciğim çnkü öğürmektn midem kalkıyor. Ama sana demir hapı vermemişler henüz herelde
15.haftamdayım galiba 16.dan sonra veriyor doktorum demiri. Yarın eczaneye gidip hapları tek tek incelemeyi düşünüyorum kafayı yeme noktasına geldim artık 🥹

Ben sadece decavit ve demir hapi kullniyorum ..demir hapı kokusumdam midem bulanıyor ama yutuyorum ..decavit boyut biraz büyük ama o bolunuyor ikiye..
Magnezyum için suda eriyen olanlar yokmu onlardan yazsın doktorjn ..diğer hapları bölmeye calis
Teşekkür ederim canım decaviti not alıcam bir daha gittiğimde sorarım

15.haftamdayım galiba 16.dan sonra veriyor doktorum demiri. Yarın eczaneye gidip hapları tek tek incelemeyi düşünüyorum kafayı yeme noktasına geldim artık 🥹
Canım demir hapınin suda eriyeni var tadıda meyve suyu gibi hoş birsey ondan isteyebilirsin doktorundan ismini şuan hatırlamıyorum ben henüz demire baslamadim kullanan birinde görmüştüm diğeri biraz mide bulandirdigi için bende bundan isteyeceğim haftam geldiğinde inşallah

Canım benım cok tesekkur ederım 😇 Haftaya perşembe kalp atısı için gidecem Allah nasip ederse. Bu arada ilk 3 ay için sadece folik asir devam dedi başka birşey vermedi sizde var mıydı?
Öncelikle hayırlı olsun bebişiniz kalp atışını da duyarsınız inşaallah 😊🌸 12.haftaya kadar progestan fitil ve kan sulandırıcı olarak coraspin kullandim 13.haftaya girdik aspirini biraktiracakmi bilmiyorum gittiğimde soracağım

Kızlar herkes bana kullandığı vitaminin fotoğrafını atabilir mi rica etsem. Hap yutmakla ilgili sıkıntın var omepa vm kullanıyorum ama bu bile çok büyük geliyor :KK43: 30 günlük hap 10 günde bitiyor sürekli çıkardığım için . 3-4 günde bir mutlaka kusuyorum boğazıma kaçacak gibi oluyor psikolojik benimki. 5-6 bardak suyla deneyip içemiyorum. Benimkinden daha küçükse sizinkiler doktoruma soracağım 🥲🥲 magnezyum verdi o bunun iki katı zaten o da imkansız
Ben pragnacare kullanıyorum o da küçük bir hap değil canım ve doğuma kadar devam edicem 😏

Kizlar bugun karin kasik agrim var aslinda rahim buyuyor normalmiş ama yinede bi endiselendim sizlerin nasil benim 16+2 suan
Ayy bende de vardı bugün hatta hala var. Kasık ağrısı gibi de değil. Hani böyle idrara çok sıkışırsın da karnın ağrır ya öyle bir ağrı. Acaba üşüttüm mü diyorum ama bilmiyorum. 16+0 olduk biz de.

Canım benım cok tesekkur ederım 😇 Haftaya perşembe kalp atısı için gidecem Allah nasip ederse. Bu arada ilk 3 ay için sadece folik asir devam dedi başka birşey vermedi sizde var mıydı?
Hayırlı ile inşallah duyarsin kalp atışını 🙏 ben ilk iki ay progeston da aldım..
2. Aydan sonra clexsan igne aspirin decavit ve demir hapı aliyorum ..folit decavit de olduğu için folit kesti..

Canım ben fitil coraspin ve multivitamin kullanıyordum. Fitil kaşıntı yapınca iğneye geçtik. 8. Haftada bir lekelenmem oldu. Coraspini o zaman kestik. İğneyi 10. haftanın sonuna kadar kullandım. Şimdi multivitamin (pragnacare) d vitamini kullanıyorum. Pzt demire başlıcam ama kendimi hiç hazır hissetmiyorum 😅😅

Canım ben fitil coraspin ve multivitamin kullanıyordum. Fitil kaşıntı yapınca iğneye geçtik. 8. Haftada bir lekelenmem oldu. Coraspini o zaman kestik. İğneyi 10. haftanın sonuna kadar kullandım. Şimdi multivitamin (pragnacare) d vitamini kullanıyorum. Pzt demire başlıcam ama kendimi hiç hazır hissetmiyorum 😅😅
Bi ben demir hapina erken baslamisim 12+5 de baslatti doktor bana 🫤

Ben pragnacare kullanıyorum o da küçük bir hap değil canım ve doğuma kadar devam edicem 😏
Ben napıcam gerçekten bilmiyorum artık ya. Bugünkünü içmek için 7-8 bardak su içtim yine gitmiyor 4 tane de hap çöp oldu. Randevuma 1 hafta var içmeyi düşünmüyorum o zamana kadar ama içim içimi yiyor

Ben napıcam gerçekten bilmiyorum artık ya. Bugünkünü içmek için 7-8 bardak su içtim yine gitmiyor 4 tane de hap çöp oldu. Randevuma 1 hafta var içmeyi düşünmüyorum o zamana kadar ama içim içimi yiyor
Vitamini bilmiyorum ben de omepa kullanıyorum ama magnezyum suda eriyen kullanıyorum canım hamileler için yazıyo içinde de. Magvital adı

X