2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım benim ara ara oluyor bir sorun yok. Ama sen yine de takip et koyulaşıp artması kötü olabilir. Doktorunu da bilgilendir sen yine de.

Ben keseyi gördüm çok şükür ama korkuttu bu beni ya iğne falan vurdular mı hangi ilaçları kullanıyordunuz
Hayır canm vurmadılar senin ki yerleşme kanamasıdır canm zaten hemen hemen herkeste görülüyor ben keseyi görseydim bu kadar korkmazdım sen içini ferah tut doktora gidersen bizide bilgilendir canım olur mu aynı şeyleri yaşıyoruz bende senin sayende öğrenmiş olayım

Tabiki gidersem yazarım çok teşekkür ederim

Etkilemez canim zaten dr seni kontrole cagiracak degerlerine bakacak ve degerlere gore ilac dozlarini ayarlayacak. Endise etme

Gozun aydin canim. Bende 2 emriyo transferi yaptirdim darisi basima insallah

Çok teşekkür ederim

İnşallah tutmuştur canım gönlünce olsun herkes pozitif görsün hayırlısıyla inşallah

kalcadan yapılani almadim karından yapılani kullanıyorum şuan kızarma kaşıntı gecmeyince kalcadan olanı yazdı ama ben onu almadım eskiye devam ediyorum
Ama onu yazmasının nedeni zaten kaşıntınız ve size iyi gelmiyor belliki bu alarhi olabilir bebeğe rahatsızlık verebilir inatla kullanmamnın manası yokki .

Hayır etkilemez ben de aynısını kullanıyorum ilk gun bende sabah içemedim estrofemi hatta ayni gun igneye de baslicaktim iğne gelmedi diye ikisini de kullanamamstm sordum bişey olmaz ertesi gun içmeye başlayın düzenli bir şekilde dedi içini ferah tut sende bidakinde dikkat edersin

Evet asla anlamıyorlar halinden. Nefeetlik durum olmustu bende. Yeni karar acilleer artık beta bakmıyor diye gönderdiler. Kadın doğuma randevu alıp öyle verin diye . Sanki hemen ertesi randevu veriliyor da gideriz gibi. Saçmalığa bak.

Kızlar bugün 5. Günüm transferimin ve ağrılarım iyice arttı karnım adet olacakmışım gibi ağrıyor. Ve 5 gündür hiç kesilmedi moralmen diplerdeyim böyle olup pozitif gördünüz mü

Yarim saat önce baktım iki tane hastane var yaşadığım şehirde birinde yok birinde 17 ocağa var

Yarim saat önce baktım iki tane hastane var yaşadığım şehirde birinde yok birinde 17 ocağa var
İstanbul'da bakılıyor devletin acilinde ama kadın doğum acil bakmadı kanama olan hastalara bakiyorlarmis. Normal acile gittim orda hamileyim ama düşük riskim var dedim yeşil alana yönlendirdi öncelikli hasta olarak. Sağlık ocağında pozitif almıştım ilk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…