2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yok ben ondan da kullandım o da yakmıyor inanın oksaparı bana da bırak dese keşke coraspin zaten kullanıyorm acaba daha önce düşük yaşadığım için mi verdi sizin öyle bir geçmişiniz var mı
İkinci transferimde 6. Hftaya doğru kanamayla kalbi durmuştu 😓 ama oskapar. Hiç vermediler. Cuma trsnsfer olacak acaba trsnsfer sonrası mi verilir bilmiyorum ki vardır bildiği herhalde diye düşünuyorum. Bi sorsam mi acaba ya niye vermediniz diye

Alerji yapmis olabilir.kalcadan yap dediyseler bence oyle yapin hani ben bu forumda dha boyle olan gormedim 3 tedavimde de kendimde yasamadim.
Benimde ilk 5-6 gün hic bişey yoktu sdce azcık morarmısti sonra kzarmaya ve kasınmaya başladı kasintidan duramıyodum sonra iki gun bi kesildi kasintisi dün tekrar başladı bugün sabah vurdum aksamkini vuramicam 50 mgyi alayım öyle kalcdan vururum dayanamıyorum artık. Normalde iki ,üç gun once 50 ye geçmem lazımdı benim elimde daha iki kutu iğne var 25 mg ziyan olsun istemedim ve kalcadan da aynısı olursa diye tereddüt ettim biraz daha dayanırım dedim ama geçmiyor da benim tenim zaten hassas aslında bi kaşıntı kzarklik kremi vs yazsalardi ne bileyim

İnşallah canım sende varmı belirti
Her gün kendimi dinliyorum resmen. Hepsini de not ediyorum. Belirtilerim şu şekilde
1.gun sabah tuvalet kağıdına bulaşan minik kanama
2.gun aşırı göğüs hassasiyeti

3.gun aşırı göğüs hassasiyeti

4.gun aşırı göğüs hassasiyeti

5.gun aşırı bacak ve bel ağrısı

6.gun sağ kasıkta batmalar sol kasık ağrısı, gün içinde ara ara baş dönmesi
Bunlar ne belirtisi bilmiyorum ama çok değişik ve ağrılı bir süreç, benim gibi olup da pozitif gören var mı acaba🙄🤔

Merhaba arkadaşlar bilginize ve yorumunuza ihtiyacım var doktorum aşılamayla bile olmaz TÜP BEBEK DEDİ
Üç kere letu kullandim bir tanesinde çatlatma iğnesi yaptık olumsuzdu
Bu ay da ilaç kullanıp denemek istedim
Bu ay femara kullandım adetin beşinci günü sabah akşam 5 gun sağda ve solda 18 ile 19 birer tane yumurta oluştu adetin 13 günü 27aralikta çatlatma iğnesi eşim yapti akşam 22.00da ovulasyon testi ile takip ediyorum vücut attimindiye ilacı yada yumurtam çatladı mi diye doktorum bende adetin üçüncü günü Lh testi istedi6.07 çıktı çatlatma iğnesi günü tekrar verdim kan dokuz gün sonra oluyor18.47cikti yumurtam catlamistir bu değerle dedi
Size değerlerini ve testlerini attım Rabbim ol derse olur buna çok inanıyorum
Ama şuan değerlerim ve durumum çok mu kötü bilmiyorum

AMH = 0.183 = 16.03.2023
= 0.310 = 21.12.2023
E2 = 180 = 18.12.2023
= 292 = 27.12.2023
LH = 6.07 = 18.12.2023
= 18.47 = 27.12.2023
PROGESTERON = 3.9 = 27.12.2023

Eklentiler

• IMG_20240101_234648.jpg
    IMG_20240101_234648.jpg
    93,3 KB · Görüntüleme: 41
Her gün kendimi dinliyorum resmen. Hepsini de not ediyorum. Belirtilerim şu şekilde
1.gun sabah tuvalet kağıdına bulaşan minik kanama
2.gun aşırı göğüs hassasiyeti

3.gun aşırı göğüs hassasiyeti

4.gun aşırı göğüs hassasiyeti

5.gun aşırı bacak ve bel ağrısı

6.gun sağ kasıkta batmalar sol kasık ağrısı, gün içinde ara ara baş dönmesi
Bunlar ne belirtisi bilmiyorum ama çok değişik ve ağrılı bir süreç, benim gibi olup da pozitif gören var mı acaba🙄🤔
Hiç belirtisi olmayıp hamile olanda var . Tüm belirtileri yaşayıp hamile olmayanda tamamen bünyeye göre değişiyor bence

Kızlar bir şey soracağım sizin de başınıza geldi mi merak ediyorum. Ben transferin 2. gününde ayağa kalkıp yürürken iç çamaşırıma neredeyse bir avuç kadar su aktı. Ama baya su gibi, akıntı gibi değil. Doktorum embriyoyu transfer ederken bir sıvıyla enjekte ettiklerini ve yatma meselesinin o sıvının vücuda karışmasıyla ilgili olduğunu söylemişti. Sizce ayağa kalktığımda akan o su doktorun bahsettiği sıvı mıydı ve o aktığı için mi transferim tutmadı😢

Yok canim kahverengiydi ilk tup bebekte de geldigi icin endiselenmedim sevindim benim icin belirtiydi onu bekledim resmen.2.tedavimde gelmedi olumsuz oldu sukur 3 de geldi pozitif.doktoruma bile haber vermedim sonra laf arasinda soyledim hemsirelere neden demediniz bidha gelirse soylersin fln dedi tmama dedim. Hic bir ilacim kesilmedi ilk denememde gledi ilaclar kesilmedi. Ben o lekelenme gelince esimi aradim insAllah oldu dye.zatn 4 gunde erken gebelikte gordum 5 kanda 17 ile ogrendim
Allahim sağlıcakla kucağınıza almayı da nasip eder 🤲🏻💓 benim adet kanı gibi 2 damla geldi bu sebepten korktum endişelendim dilerim ki pozitif sonuç almam nasip olur 🙏 🤲🏻💓

Canım testte yapma kanda verme. Ben burdaki 5. Gün pozitifleri gördüm yaptım. Negatif çıktı sonra 7. Gün kan verdim negatif çıktı. Doktora yazdım ilaçları bırakıyım mı negatif çıktı diye hayır sakın bırakma çok erken test için biz çok gördük 7 den sonra pozitifleri dedi bi umudum artmadı değil ama daha sonuç daha

Canım testte yapma kanda verme. Ben burdaki 5. Gün pozitifleri gördüm yaptım. Negatif çıktı sonra 7. Gün kan verdim negatif çıktı. Doktora yazdım ilaçları bırakıyım mı negatif çıktı diye hayır sakın bırakma çok erken test için biz çok gördük 7 den sonra pozitifleri dedi bi umudum artmadı değil ama daha sonuç daha belli değil çarş belli olacak
Ben evde idrar testi yaptim 2 defa 2 sindede silik cizgiyi gordum kan testi yaptirCaktim hastaneye gittim inanilmaz bir kalabalik fena salgin var hastanede bu kez de tuttuysa salgina yakalanirim bisi olur diye korkup kactim 🤣 simdide cuma gunu tam 12 gun oluyor benim test gunum cuma yani gidip verecegim bakalim kan hayirlisi

Kızlar bir şey soracağım sizin de başınıza geldi mi merak ediyorum. Ben transferin 2. gününde ayağa kalkıp yürürken iç çamaşırıma neredeyse bir avuç kadar su aktı. Ama baya su gibi, akıntı gibi değil. Doktorum embriyoyu transfer ederken bir sıvıyla enjekte ettiklerini ve yatma meselesinin o sıvının vücuda karışmasıyla ilgili olduğunu söylemişti. Sizce ayağa kalktığımda akan o su doktorun bahsettiği sıvı mıydı ve o aktığı için mi transferim tutmadı😢
Transfer esnasinda o kadar su kullanilmiyor mumkun degil boyle birsey mikron bazinda sivi ile nakil yapiliyor

X