2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba 11 aralıkta transfer olmuştum birkaç gündür ara ara kahverengi lekelenmem vardı.Bugün biraz önce pembemsi bir akıntı geldi.Endişelendim hemen hemşirelereyazdım doktoruma da yazacağım .Aranızda böyle olan var mı ??
Canım benim ara ara oluyor bir sorun yok. Ama sen yine de takip et koyulaşıp artması kötü olabilir. Doktorunu da bilgilendir sen yine de.

Ben keseyi gördüm çok şükür ama korkuttu bu beni ya iğne falan vurdular mı hangi ilaçları kullanıyordunuz
Hayır canm vurmadılar senin ki yerleşme kanamasıdır canm zaten hemen hemen herkeste görülüyor ben keseyi görseydim bu kadar korkmazdım sen içini ferah tut doktora gidersen bizide bilgilendir canım olur mu aynı şeyleri yaşıyoruz bende senin sayende öğrenmiş olayım

Hayır canm vurmadılar senin ki yerleşme kanamasıdır canm zaten hemen hemen herkeste görülüyor ben keseyi görseydim bu kadar korkmazdım sen içini ferah tut doktora gidersen bizide bilgilendir canım olur mu aynı şeyleri yaşıyoruz bende senin sayende öğrenmiş olayım
Tabiki gidersem yazarım 🫶🏻🫶🏻çok teşekkür ederim

Kizlar merhaba.ben de bir aksilik çıkmazsa Ocak ayında transfer olacağım .doktor rahim için kan sulandırıcı aspirin verdi ve hergece yatmadan önce 3adet estrofem ilaç verdi.dun nalim yilbasiydi misafirlikteydik.kan sulandırıcı aspirini da ctim ama estrofem hapını içmeyi unutup icmemisim.simdi moralim çok bozuk.tedavimi etkiler mi bu durum sizce ?
Etkilemez canim zaten dr seni kontrole cagiracak degerlerine bakacak ve degerlere gore ilac dozlarini ayarlayacak. Endise etme

Kızlar bugün lekelenmem olunca doktor prolukton depot bugün ve yarın için yapmamı istedi. Gitmişken beta da baktırdım. Bugün 9. Günüm transferimin 172 çıktı sonucum. 2 embriyo transferi olmuştum. İkisi de tutmuş olabilir mi 😃
Gozun aydin canim. Bende 2 emriyo transferi yaptirdim darisi basima insallah

Canım alerji yapmış sana iğne . Kendine iyilikten çok kötülük yaparsın dedikleri gibi kalçadan yaptır ağrısı geçmeyen bı.agri olmuyor alerji denilen şey çok kötü oluyor. Alerji yapan şeylerden de uzak dur domates çikolata vs yeme. Bol su iç inşallah geçer 🤲🤲❤️❤️
Çok teşekkür ederim🙏🏻🙏🏻🙏🏻💓💓💓

Kızlar bugün lekelenmem olunca doktor prolukton depot bugün ve yarın için yapmamı istedi. Gitmişken beta da baktırdım. Bugün 9. Günüm transferimin 172 çıktı sonucum. 2 embriyo transferi olmuştum. İkisi de tutmuş olabilir mi 😃
İnşallah tutmuştur canım gönlünce olsun herkes pozitif görsün hayırlısıyla inşallah

kalcadan yapılani almadim karından yapılani kullanıyorum şuan kızarma kaşıntı gecmeyince kalcadan olanı yazdı ama ben onu almadım eskiye devam ediyorum
Ama onu yazmasının nedeni zaten kaşıntınız ve size iyi gelmiyor belliki bu alarhi olabilir bebeğe rahatsızlık verebilir inatla kullanmamnın manası yokki .

Kizlar merhaba.ben de bir aksilik çıkmazsa Ocak ayında transfer olacağım .doktor rahim için kan sulandırıcı aspirin verdi ve hergece yatmadan önce 3adet estrofem ilaç verdi.dun nalim yilbasiydi misafirlikteydik.kan sulandırıcı aspirini da ctim ama estrofem hapını içmeyi unutup icmemisim.simdi moralim çok bozuk.tedavimi etkiler mi bu durum sizce ?
Hayır etkilemez ben de aynısını kullanıyorum ilk gun bende sabah içemedim estrofemi hatta ayni gun igneye de baslicaktim iğne gelmedi diye ikisini de kullanamamstm sordum bişey olmaz ertesi gun içmeye başlayın düzenli bir şekilde dedi içini ferah tut sende bidakinde dikkat edersin

İlk transferimde Sağlık ocağında kan verdim Sonuc çıkmadı ihtisasa gönderiyoruz dedi . Bende hafta sonu diye acile gittim ihtisasa çıkmışsa belki görürler diye biz acil olmayan hastalara bakmıyoruz dedi . Burda alırmısınız kanımı dedim acil olmayan durumlarda gebelik testi almıyoruz demişti . Bende cuma verdiğim kanı pazartesi öğlen öğrendim taaa çok sinirlenmistim o zaman
Evet asla anlamıyorlar halinden. Nefeetlik durum olmustu bende. Yeni karar acilleer artık beta bakmıyor diye gönderdiler. Kadın doğuma randevu alıp öyle verin diye . Sanki hemen ertesi randevu veriliyor da gideriz gibi. Saçmalığa bak.

Kızlar bugün 5. Günüm transferimin ve ağrılarım iyice arttı karnım adet olacakmışım gibi ağrıyor. Ve 5 gündür hiç kesilmedi moralmen diplerdeyim 😔 böyle olup pozitif gördünüz mü

Evet asla anlamıyorlar halinden. Nefeetlik durum olmustu bende. Yeni karar acilleer artık beta bakmıyor diye gönderdiler. Kadın doğuma randevu alıp öyle verin diye . Sanki hemen ertesi randevu veriliyor da gideriz gibi. Saçmalığa bak.
Yarim saat önce baktım iki tane hastane var yaşadığım şehirde birinde yok birinde 17 ocağa var

Yarim saat önce baktım iki tane hastane var yaşadığım şehirde birinde yok birinde 17 ocağa var
İstanbul'da bakılıyor devletin acilinde ama kadın doğum acil bakmadı kanama olan hastalara bakiyorlarmis. Normal acile gittim orda hamileyim ama düşük riskim var dedim yeşil alana yönlendirdi öncelikli hasta olarak. Sağlık ocağında pozitif almıştım ilk

X