2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Onu ben de kullanıyorum . Bugün başladım ve öyle yandı ki . Sabah vuruldum hala şu saatte karnım taş gibi ağrıyor yanıyor. Düşünmemeye calisiyorum. Bana sadece göbekten dendi. Mecbur katlanicam ağrısına.
Göbeğin neresine vuruyorsunuz acaba ben 2 haftadr prolutex kullanıyorum ancak yanma veya ağrı olmuyor o iğnede

Göbeğin neresine vuruyorsunuz acaba ben 2 haftadr prolutex kullanıyorum ancak yanma veya ağrı olmuyor o iğnede
İki parmak çapraz aşağısı canım. Sağolsun burdan arkadaş anlattı bugün dediğini yaptım ve çok rahatladım. Ağrı sızı kalmadı. Evet normalde acitmaz geçen sene de kullanmıştım.

Oksapar kullanıyor musunuz peki asıl can yakan iğne o kabusum oldu vallahi prolutexe can kurban
Yok onu üç transferimde de vermediler. Nedn acaba. Coraspinn kullanıyorum. Ama evet herkes ondan baya şikayetçi. Hemşire ya prolutex dex ya da progestan dex al ikisi birbriine muadil demisyi. Ben de prolutex aldım. Progestan dex de yakıcı ve ağrılı deniyor canım

Yok onu üç transferimde de vermediler. Nedn acaba. Coraspinn kullanıyorum. Ama evet herkes ondan baya şikayetçi. Hemşire ya prolutex dex ya da progestan dex al ikisi birbriine muadil demisyi. Ben de prolutex aldım. Progestan dex de yakıcı ve ağrılı deniyor canım
Yok ben ondan da kullandım o da yakmıyor inanın oksaparı bana da bırak dese keşke coraspin zaten kullanıyorm acaba daha önce düşük yaşadığım için mi verdi sizin öyle bir geçmişiniz var mı

CCanım benim de transferimin ikinci günü geldi ama kırmızı seninde öyle miydi coraspini kestim sonra
Yok canim kahverengiydi ilk tup bebekte de geldigi icin endiselenmedim sevindim benim icin belirtiydi onu bekledim resmen.2.tedavimde gelmedi olumsuz oldu sukur 3 de geldi pozitif.doktoruma bile haber vermedim sonra laf arasinda soyledim hemsirelere neden demediniz bidha gelirse soylersin fln dedi tmama dedim. Hic bir ilacim kesilmedi ilk denememde gledi ilaclar kesilmedi. Ben o lekelenme gelince esimi aradim insAllah oldu dye.zatn 4 gunde erken gebelikte gordum 5 kanda 17 ile ogrendim

Ya hadi bakalım güzel haberler alalım inş yatıp dinleniyor musn hep canım bir de belirtin var mı ben çok heyecanlıyım zaman geçmiyor vallahi
Amin inşallah güzel haberler verelim.Sürekli yatmıyorum canım saat başı kalkıp 3 5 dk yürüyorum. Belirtimi bilmiyorum sadece ilk günden beri kasıklarımda çok ağrı ve ara ara batma oluyor. Sen nasılsın varmı sende birşey

Progestan dex 25 mg iğneden sonra karnım iyice kızardı transferimin 11.günü ve çok kaşınıyor ilk sol tarafı kızarıktı sonra sağ tarafa doğru devam etti en son hali bu ne yapmam lazım .Hastanemi bilgilendirdim 50 mg yazdı ama bu sefer kalcadan dedi ben hala karnmdan yapmaya devam ediyorum kalcadan yapsam oturamam diye bu kaşıntı ve kizarikligin bir çözümü yok mu yahu bilen yazsın Allah rızası için.
Alerji yapmis olabilir.kalcadan yap dediyseler bence oyle yapin hani ben bu forumda dha boyle olan gormedim 3 tedavimde de kendimde yasamadim.

Amin inşallah güzel haberler verelim.Sürekli yatmıyorum canım saat başı kalkıp 3 5 dk yürüyorum. Belirtimi bilmiyorum sadece ilk günden beri kasıklarımda çok ağrı ve ara ara batma oluyor. Sen nasılsın varmı sende birşey
Ben 3 gün kabızlık yaşadım onun rahatsızlığndan bişey anlayamadım dün rahatladm bugünden beri de kasıklarımda yanma gibi bişey var şişkinlik var gaz problemi de yaşıyorm ne zaman test yapmayı düşünüyorsun

Ben 3 gün kabızlık yaşadım onun rahatsızlığndan bişey anlayamadım dün rahatladm bugünden beri de kasıklarımda yanma gibi bişey var şişkinlik var gaz problemi de yaşıyorm ne zaman test yapmayı düşünüyorsun
Kabızlık ve gaz problemi bendede var canım o ilaçlardan oluyor. Testi elimden geldiğince gününde yapmaya çalışıcam sen ne zaman yapıcaksın. Senin kaçıncı gün transfer edildi

Kizlar merhaba.ben de bir aksilik çıkmazsa Ocak ayında transfer olacağım .doktor rahim için kan sulandırıcı aspirin verdi ve hergece yatmadan önce 3adet estrofem ilaç verdi.dun nalim yilbasiydi misafirlikteydik.kan sulandırıcı aspirini da ctim ama estrofem hapını içmeyi unutup icmemisim.simdi moralim çok bozuk.tedavimi etkiler mi bu durum sizce ?
Yok bitanem bi şey olmaz Allah'ın izniyle sen diğerlerini vaktinde almaya çalış yeter inşallah 🙏

İstanbul'da bakılıyor devletin acilinde ama kadın doğum acil bakmadı kanama olan hastalara bakiyorlarmis. Normal acile gittim orda hamileyim ama düşük riskim var dedim yeşil alana yönlendirdi öncelikli hasta olarak. Sağlık ocağında pozitif almıştım ilk
Bende test günüm gelince mecbur sağlık ocağına gidicem

X