2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İnanın okurken kalbim sızladı Rabbim imtihanınızı kolaylaştırsın evladınızı hiç bir daha sorun olmadan kucağınıza almanızı nasip etsin. İnşaallah değildir çok endişe içindeyim ömrümün en uzun gününü geçiriyorum korkudan başka bir şey düşünemiyorum. Öyleyse bile kolay geçiririm inşaallah dua edin lütfen

Çok teşekkür ederim sakin kalmaya çalışıyorum ama çok zor geldi kabullenmek siz de bir belirti var mıydı dış gebelik geçirdiğinizde ?
İyide dış gebelik nasıl oluyor tüp bebekte çok zor diye biliyorum dış gebelik ihtimaline . Kan çokmu arttı birden ondanmı dış gebelik dedi ?

O zaman 2 kez daha kan ver değerine göre netleşir inşallah dış gebelik degildir
Bir de kahverengi lekelenmem vardı benim ama hiç durmadi değerim 0 lanana kadar devam etti leke. Dış gebelikte ara vermek de gerekir doktorlar 6 ay diyor ben 3 ay bekledim rahim filmi çektirdim tüp temiz çıktı çok şükür. İnşallah hiç biriniz böyle şeyler yaşamazsınız. Ben de kalp atışını duyamadım ama Allah'tan umut kesilmez

Aslında mantıksız sonuçta embriyoyu rahme enjekte ediyorlar. Ama oluyormuş
Allah allah dış gebelik embriyonun tüpte kalması yada yumurtalıkta kalmasına denir . Bizde direk rahime transfer ediliyor embriyo kayıp tüplere gitmiyorki . Cidden çok zor bir ihtimal. Dış gebelik felan değildir bence .

Kizlar merhaba.ben de bir aksilik çıkmazsa Ocak ayında transfer olacağım .doktor rahim için kan sulandırıcı aspirin verdi ve hergece yatmadan önce 3adet estrofem ilaç verdi.dun nalim yilbasiydi misafirlikteydik.kan sulandırıcı aspirini da ctim ama estrofem hapını içmeyi unutup icmemisim.simdi moralim çok bozuk.tedavimi etkiler mi bu durum sizce ?

Kızlar merhaba 11 aralıkta transfer olmuştum birkaç gündür ara ara kahverengi lekelenmem vardı.Bugün biraz önce pembemsi bir akıntı geldi.Endişelendim hemen hemşirelereyazdım doktoruma da yazacağım .Aranızda böyle olan var mı ??

Korkma canım inşaallah yarın güzel haberlerini bekliyorum. Allah'ım yar ve yardımcın olsun Allah a emanet ol canim

Oluyormuş malesef

Eklentiler

• Screenshot_20240101-205028.png
    206,6 KB · Görüntüleme: 53
İnşaallah dua edin lütfen çok inanıyorum burda ki insanların bir birine ettiği duaların kabulüne
Tabiki dualarım seninle sen stres yapma ve güzel haberlerle gel sana tavsiyem sakin kalmaya çalış elini karnına koy ve Meryem suresini dinle iyi gelecektir Allah’ın izniyle stresine sakinlik veriyor

Canım bende 15 Aralık'ta transfer olmuştum bugün pembe lekelenme yaşadım çok korktum hemen hastaneye gittim betam artmıştı ama lekeyle alakalı bişey demediler yerleşme olabilir dendi ulturasonla alttan muayene yapsam çok küçük olduğu için gözükmez dedi ve eve geldim .Çarşamba gününü iple çekiyorum inşallah kese görünürde derin bir nefes alırım

Değeriniz %65 civarı artış göstermiş ki en az %65 artış bekleniyor zaten, açıkcası bana da dış gebelik gibi gelmiyor. Yarın güzel haberler verirsiniz inşaAllah, Rabbim sağlıklı bir şekilde evladınızı kucağınıza almayı nasip etsin

Canım alerji yapmış sana iğne . Kendine iyilikten çok kötülük yaparsın dedikleri gibi kalçadan yaptır ağrısı geçmeyen bı.agri olmuyor alerji denilen şey çok kötü oluyor. Alerji yapan şeylerden de uzak dur domates çikolata vs yeme. Bol su iç inşallah geçer

Ben keseyi gördüm çok şükür ama korkuttu bu beni ya iğne falan vurdular mı hangi ilaçları kullanıyordunuz

Amin hepimizin inşaallah Herkes öyle hissettti ya da umut etti hepinizden Allah razı olsun enerjinizle daha iyiyim inşaallah sonuç da iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…