2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım ben hem fitili hem prolutex iğneyi kullanıyorum öyle bir sorun yaşamadm sadece fitil akıntı yaptığı için çamaşırımı temiz tutmaya çalışıyorum enfeksiyon olmamak için

Kızlarr ben de dün transfer oldum kabızlık sorunu yaşıyorum ne yiyip içmem lazım karnım çok rahatsız
Ben sabah aç karnına iki üç tane kuru incir iki üç tane kuru kayısı yiyorum.
Birde nohut fasulye mercimek gibi gaz yapacak şeyler yemiyorum kabızlık problemi yaşamadım çok şükür

Canım ben hem fitili hem prolutex iğneyi kullanıyorum öyle bir sorun yaşamadm sadece fitil akıntı yaptığı için çamaşırımı temiz tutmaya çalışıyorum enfeksiyon olmamak için
Bende çok dikkat ettim hep canım çamaşırımı günde 4-5 kez değiştirdim hep ütüleyerek giydim ama yine de kaşıntı ve yara yaptı ve sonunda da kanama yaptı mecburen iğneye geçeceğim

Ben sabah aç karnına iki üç tane kuru incir iki üç tane kuru kayısı yiyorum.
Birde nohut fasulye mercimek gibi gaz yapacak şeyler yemiyorum kabızlık problemi yaşamadım çok şükür
Benim bünyem sabahları aç karnına kahve ve sigara içmeye alışık içer içmez giderdim hemen şimdi ikisini de birden bırakınca şaştı bünye herlade

Progestan iğnesi kullanıyor musunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…