2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İnanın hala inanamiyorum ne dicegmi bilmiyorum bu test benim değil gibi geliyor.
Screenshot_2023-12-29-15-56-10-567_com.google.android.apps.docs.jpg

Kızlar doktorum progestan fitil kanama yapıyordur dedi prolutex iğneye geçelim dedi daha önce başına gelen var mı progestan kaynaklı kanama yaşayan ? 30 yıllık ebe bir tanıdığıma sordum o da progestan fitil kanama yapar dedi yaşayan var mı çok merak ediyorum
Canım ben hem fitili hem prolutex iğneyi kullanıyorum öyle bir sorun yaşamadm sadece fitil akıntı yaptığı için çamaşırımı temiz tutmaya çalışıyorum enfeksiyon olmamak için

Kızlarr ben de dün transfer oldum kabızlık sorunu yaşıyorum ne yiyip içmem lazım karnım çok rahatsız
Ben sabah aç karnına iki üç tane kuru incir iki üç tane kuru kayısı yiyorum.
Birde nohut fasulye mercimek gibi gaz yapacak şeyler yemiyorum kabızlık problemi yaşamadım çok şükür

Canım ben hem fitili hem prolutex iğneyi kullanıyorum öyle bir sorun yaşamadm sadece fitil akıntı yaptığı için çamaşırımı temiz tutmaya çalışıyorum enfeksiyon olmamak için
Bende çok dikkat ettim hep canım çamaşırımı günde 4-5 kez değiştirdim hep ütüleyerek giydim ama yine de kaşıntı ve yara yaptı ve sonunda da kanama yaptı mecburen iğneye geçeceğim

Ben sabah aç karnına iki üç tane kuru incir iki üç tane kuru kayısı yiyorum.
Birde nohut fasulye mercimek gibi gaz yapacak şeyler yemiyorum kabızlık problemi yaşamadım çok şükür
Benim bünyem sabahları aç karnına kahve ve sigara içmeye alışık içer içmez giderdim hemen şimdi ikisini de birden bırakınca şaştı bünye herlade

Herkese merhaba, ben de Aralık ayında transfer olacağım tahminimce 20'sine denk gelecek. Bu benim ikinci transferim olacak. Benin sürecim temmuz ayında opu olarak başladı, 5 embriyomuz oldu. Ekim ayında ilk transferimi oldum ama maalesef negatif sonuçlandı ve duygusal olarak yıprandığım bir süreç oldu. Aralık ayında ikinci transferim olacak bu sefer iki tane embriyo transfer edilecek. Sürecim bht clinic volkan bey ile ilerliyor. Umarım hepimiz sağlıklı bir şekilde kavuşuruz bebeklerimize.
Progestan iğnesi kullanıyor musunuz

X