2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar 9 cu gün 5gün embriyosu 37,50 olup yada 40/45 olup sağlıkla ilerleyen var mı
Benim 9. Gün 32 geldi ve şuan 1025 e yükseldi senin gibi çok stres yapıyordum acaba kimyasal mı diye çok şükür yükseldi darısı kese görmeye artık onu bekleyeceğim senin de yükselir inş stres yapma

Kızlar 9 cu gün 5gün embriyosu 37,50 olup yada 40/45 olup sağlıkla ilerleyen var mı
Evet kesinlikle var çok denk geldim geç tutunmadır inşallah bidaha ki değer kat kat artmış olur ♥️
Güzeller güzelim benim en çok hakedenlerdensin inşallah sağlıkla ilerleyecek ♥️

Canım benım ılk 2 transferımde belım hep cok agrıdı, korkma poztıfı olup olmamasıyla alakası yok.

Hatta bu sefer progestan ıgne basladıgı gun ıtıbarıyle agrımaya basladı transferden once.

Benımde dun gece cok fazla sırt agrım oldu uyandım uykumdan
Burada bel ağrısından bahseden arkadaşlar da olmuştu. Korktum açıkçası bugün genel anlamda yatıyorum rahatladım biraz. Uykudan uyandıracak kadar da olabiliyor demek ki. Allah'ım hakkımızda en hayırlısını afiyetlisini sağlıklısıni omurlusunu kolaylıkla nasip etsin. Cevapladigin için teşekkür ederim canım 💐😊

Bana da oluyor bi üşüme geliyor bi çok sıcak geliyor aynı dediğin gibi 5 10 dk baya baya üşüyorum ben fitil ve duphaston kullanıyorum ilaç olarak ilaç yapmıyor bence çünkü son 2 3 gündür oluyor bende

canm şişlide değilim ben
Tatlım çıktı mı sonuç seni bekliyorum merakla 🙏🙏🙏🐣🐣

Kızlar doktorum progestan fitil kanama yapıyordur dedi prolutex iğneye geçelim dedi daha önce başına gelen var mı progestan kaynaklı kanama yaşayan ? 30 yıllık ebe bir tanıdığıma sordum o da progestan fitil kanama yapar dedi yaşayan var mı çok merak ediyorum

Dün transfer oldum canım evdeyim uzanıyorum arada bir kalkıp yürüyorum öyle vakit geçirmeye çalışıyorum henüz bi belirti vs yok sen nasılsın
Benimde öyle canım arada kalkıp yürüyorum uzanıyorum hafif kaşık ağrım oldu sabah o da geçti başka da birşey yok inşallah güzel haberlerimizi yazalım 🤲

Kızlar merhaba Rabbim kimsenin emeğini boşa götürmesin. İsteyen herkesin Rabbim kucağını boş koymasın🤲 benimde 3.gün denemem 4 gün oldu 2 embriyo transfer edildi. Hayırlısı ile güzel sonuç almayı nasip etsin inşallah

X