2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Prolutex neki coraspin kan sulandırıcı ipneye başladım transferden sonra canımı çokk yakıyor size kullanmadınız mı ondan
Kan sulandırıcıyi igne olarak değil hap olarak kullandım ben kanamam oldu bıraktırdi doktor prolutex progestan karından yapılan iğne östrojen hormonu bildiğim kadarıyla her vücudun ihtiyacı farkli tabi

Evet göbekten yapiyorum can yakmıyor sadece bir süre sonra hep aynı yere yapıldığı için batmıyor iğne birde benim bir tarafta sertlik beze oluştu olabiliyormus ama korkacak bir şey yok
Canım benimde beze olmuş ne yapmam gerekiyor iğne girmiyor aşırı canım yanıyor iğneyi zorla girsin diye deliyorum sanki bıçakla kesiyormuşum gibi derimden ses geliyor o derece zorlanıyorum progestan dex kullaniyorum

Kizlarrrrr progestan dex göbekten yapıyorum artık girmiyor ya boncuk boncuk beze olmuş ne yapmam lazım iğne her gün değişiyorum küçük iğne zaten girmiyor delik deşik oldum resmen iğne yakmıyor da ama beze gibi olmuş
Kuzum yaptıktan sonra iyice ovalıyor musun. Bende kullanıyorum ama çok şükür 1 tane ovalamadığım yerde Beze oluştu o kadar. Ben göbeğimi baya ovalayıp dağılsın diye sallıyorum böyle çünkü yoğun bir ilaç

Kizlarrrrr progestan dex göbekten yapıyorum artık girmiyor ya boncuk boncuk beze olmuş ne yapmam lazım iğne her gün değişiyorum küçük iğne zaten girmiyor delik deşik oldum resmen iğne yakmıyor da ama beze gibi olmuş
Tatlım ilacı hızlı mı yapıyorsun çok yavaş şekilde gönder ve ovala sonrasında

Canım benimde beze olmuş ne yapmam gerekiyor iğne girmiyor aşırı canım yanıyor iğneyi zorla girsin diye deliyorum sanki bıçakla kesiyormuşum gibi derimden ses geliyor o derece zorlanıyorum progestan dex kullaniyorum
Ne yapılması gerektiğibi inan bilmiyorum şuan sol taraftan iğne girmiyor kolonyayla ovdum iyi gelir diye ara ara ovuyorum ama henüz faydasını görmedim kuzum

Maşallah rabbim devamını getirsin belirtiniz nelerdi kaçıncı gün başladı
Ya benim 6. Gün kasık ve bel ağrısı başladı böyle alt karnım ağrıyor bide göbeğim sanki ağrıyordu. Bı iki gece belim baya rahatsız etti, sonra 7. Gün daha da arttı ağrı dedm heralde regl olcam. Arkadaşım yap çıkar dedi test yaptım, silik çıktı 9. Gün koyulasmaya başladı. Bugün zaten yapar yapmaz.koyu çıktı. Onun dışında göğüs ağrısı zaten ilaçlardan dolayı var bugün hatta göğüs ağrım azaldı dedm tamam regl olcam yine ama şimdi hafif var yine aci

X