2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Prolutex iğne kullananlar can yakıyor mu göbekten mi yapıyorsunuz hep ?

İğne yerleri iyileşirken kaşınıyor bence bazen morlk kızarklk oluyor bazen olmuyor bizim vuruşumzla da ilgili olabilir
Olabilir ama her zaman vurdugumuz gibi vurduk17aralıkta başladım igneye ilk hafta kullandığımda sadece morariyordu şimdi kzarma ve kasnti başladı ve geçmiyor da 4 gündür kıpkırmızı

Olabilir ama her zaman vurdugumuz gibi vurduk17aralıkta başladım igneye ilk hafta kullandığımda sadece morariyordu şimdi kzarma ve kasnti başladı ve geçmiyor da 4 gündür kıpkırmızı
Acaba aynı yere mi vuruyorsun üst üste geliyorsa veya ilaç dağılmıyorsa ondan kaşıntı olabilir

Kizlar iğne yerleri için eski yöntem çözüm var. Akşam yatarken az bal sürün iğne yapılan yerlere ben tüm göbeğime sürüp buzdolabı poşeti koyup üzerine öğle yatıyorum. Morlukları ve şişkinliği alıyor.
Ben mideme çözüm bulamıyorum. Her şeyi kusuyorum bu da beni halsizletiyor bu gidişle işe baslayamayacagim.

Acaba aynı yere mi vuruyorsun üst üste geliyorsa veya ilaç dağılmıyorsa ondan kaşıntı olabilir
Evet mecbur ayni yerlere de yapmak zorunda kalıyorum yer bulamıyorum bi sağ bi sol olarak vuruyorum ama illaki denk geliyordur vurulan yere peki sizde bu kaşıntı ve kızarıklık geçer mi

Kizlar iğne yerleri için eski yöntem çözüm var. Akşam yatarken az bal sürün iğne yapılan yerlere ben tüm göbeğime sürüp buzdolabı poşeti koyup üzerine öğle yatıyorum. Morlukları ve şişkinliği alıyor.
Ben mideme çözüm bulamıyorum. Her şeyi kusuyorum bu da beni halsizletiyor bu gidişle işe baslayamayacagim.
Bunu denicem🙏🏻 inşallah kasintiyida kizarikligida geçirir karnıma sanki deniz anası değmiş gibi kocaman bi alan kıpkırmızı şuan

Evet mecbur ayni yerlere de yapmak zorunda kalıyorum yer bulamıyorum bi sağ bi sol olarak vuruyorum ama illaki denk geliyordur vurulan yere peki sizde bu kaşıntı ve kızarıklık geçer mi
Bende senin dediğin ilaç yok progestan dex kullanıyorum ama çok şükür hiç morluk ve kızarıklık oluşmadı içeriği aynı mı bilmiyorum ama

Canım işlem yapılıyor ya onun ardından da gelmiş olabilir benim ilk günü çok küçük gelmişti doktor da gelebilir zaten işlem yaptık sonuçta diye bilgi vermişti bence kan sulandırıcıları bunun için kesme
Canım bu mesajından sonda hemen doktoruma bugün yazdım kan daha gelmedi 2 damla geldi faln diye benim transfer günü ile birlikte 3. Gün geldi ya yok kullanma bu şekilde olan hastalara kesiyoruz dedi hata mi yaptım keserek çok üzüldüm bak şimdi

Kizlarrrrr progestan dex göbekten yapıyorum artık girmiyor ya boncuk boncuk beze olmuş ne yapmam lazım iğne her gün değişiyorum küçük iğne zaten girmiyor delik deşik oldum resmen iğne yakmıyor da ama beze gibi olmuş

X