2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İnşallah Amin amin amin
Allah biliyor ya kaç gündür yüzüm gülmüyor düşünmekten. Rabbim herkese en sağlıklısını versin inşallah
Canim inan bende o kadar gaz sancısı guruldama yaşadım ki bugün. Dedim acaba iç organlarımda mı bişey var. Resmen gebeliği geçtim canımı düşünmeye başladım. Hastanede bişey yok bunlar normal dediler. Göğüs sıkışması da ilacın yan etkisi imiş geçti. Dediğin gibi göğüs hassasiyeti de geçti. Benim de 6. Gün canını sıkma

Anladım cnm
Bana da pazar dendi de pazartesi yaparım sanırım tabii durabilirsem tam 60 mıydı küsüratlı mıydı ?
Benim değer 62.48 canım ben de aslında pazartesi veririm diyordum ama onlar pazar ver deyince pazar vericem nasip olursa bakalım. Allah'ım hayırlı mutlu haberler almayı nasip etsin değerlerimiz katlanarak artsın hepimizin kaygısız stressiz

Canım en azından kesin sonuç alırsın testte negatif görüp kanda pozitif sonuç görenlerde var cunku
Günümü beklememin sebeplerinden biri de bu, öncesinden yapıp yanlış bı sonuçla üzülmemek veya tam tersi kimisi erkenden yapıyor sonradan kimyasala dönüyor değer. En iyisi günümü beklemek dedim. Sen transfer oldun mu canım

Çok doğru söylüyorsun Allahim insallah buraya pozitif haber ile gelmemizi nasip etsin yok canım benim 20 sinde kontrolüm var transfer tarihi şuanlik 25 26 si dedi kontrolde tam söylemeyecekmiş

Çok doğru söylüyorsun Allahim insallah buraya pozitif haber ile gelmemizi nasip etsin yok canım benim 20 sinde kontrolüm var transfer tarihi şuanlik 25 26 si dedi kontrolde tam söylemeyecekmiş
Amin canım aminnnn hadi bakalım hayırlısıyla inşallah senin de güzel haberlerini alırız

Benim negatif bu ay tek negatif alan benim sanırım hiç iyi hissetmiyorum en iyi hastane en iyi doktor tercih ettik ama nasip olmayınca olmuyor dondurulmuş yumurtam yok tedaviye tekrar başlamak için cesaretim yok
Ne zaman verdin cnm kan sen hiç sölemedin çok üzgünüm bazen en iyi kalitede olsa dahi olmuyor kötü orta kalite tutabiliyor burdada nasip giriyor işte hiç boş bırakma canım vitaminler takviyeler ile hazırlanıp tekrardan dene benim 3.tüp bebekte pozitif gördüm pes etmedim sende etme sakin

Benim negatif bu ay tek negatif alan benim sanırım hiç iyi hissetmiyorum en iyi hastane en iyi doktor tercih ettik ama nasip olmayınca olmuyor dondurulmuş yumurtam yok tedaviye tekrar başlamak için cesaretim yok
Allah gönlüne ferahlık versin tedaviye gerek kalmadan hamile kalırsın inşallah

Ben ilk gebeliğimi çok bekledim o zamanlar bu siteye kaybolduğumda her topikte hamile çıkıyordu bi ben olamıyordum yıllar sürdü,sonra birgün ben de yazdım.
Sabrın sonu selamettir

Olur mu öyle şey Allah yeniden başlayanların yardımcısı .Sakın ümitsizliğe kapılma sakın kendini üzme nasip değilmiş de geç ..hayırlı güzel zamanı vardır onun için bekletiliyorsundur ..Buralarda neler atlatan insanlar var hemen umutsuzluğa kapılma kendine zaman ayır biraz dinlen tekrar başla hazır olduğunda Allah sana yardım edecek emin ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…