2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim negatif bu ay tek negatif alan benim sanırım hiç iyi hissetmiyorum en iyi hastane en iyi doktor tercih ettik ama nasip olmayınca olmuyor dondurulmuş yumurtam yok tedaviye tekrar başlamak için cesaretim yok
Allahim tez zamanda kolaylıkla nasip etsin inşallah hiç öyle düşünmeyin Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur lütfen ümidinizi kaybetmeyin 😞

Benim negatif bu ay tek negatif alan benim sanırım hiç iyi hissetmiyorum en iyi hastane en iyi doktor tercih ettik ama nasip olmayınca olmuyor dondurulmuş yumurtam yok tedaviye tekrar başlamak için cesaretim yok
Kızlar göbekten progesteron iğne oluyorum biraz geri akıyor iğneden sonra sizde de oluyor mu bi tek bende mi oluyor

Rabbim yar ve yardımcın olsun canım inşallah. Moralini bozma her duâ nasibine, her nasip vaktine esirdir. Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur.

Merhaba kizlar.ayin 13 ünde opu oldum.6 tane yumurtam cikti.ertesi gün 3 tanesinin boş oldugunu ve geriye kalan 3 tanesinin olgun yumurta olduğunu ve 3 unun de dollendigini söylediler.yarin 3.gun arayacaklarini söylediler bugün aramadilar.olgun yumurta 5.gune kadar gider mi yani kaliteli mi demek?bilmediğim için tecrübesi olanlara sormak istiyorum.bu arada hamile kardeşlerimi tebrik ederim 🙏 darısı başımıza ins 🙏

Merhaba kizlar.ayin 13 ünde opu oldum.6 tane yumurtam cikti.ertesi gün 3 tanesinin boş oldugunu ve geriye kalan 3 tanesinin olgun yumurta olduğunu ve 3 unun de dollendigini söylediler.yarin 3.gun arayacaklarini söylediler bugün aramadilar.olgun yumurta 5.gune kadar gider mi yani kaliteli mi demek?bilmediğim için tecrübesi olanlara sormak istiyorum.bu arada hamile kardeşlerimi tebrik ederim 🙏 darısı başımıza ins 🙏
Muhtemelen 5. gün ararlar hergün yumurtayı kontrol etmiyorlarmış kaliteleri bozulabiliyormuş çünkü canım ya da stres oluyor dediler bize

Durumuna bakıp ona göre ya 3.gün ya da 5.güne giderse dondururlar. Hakkınızda hayırlısı olsun ama neden bugün aramadılar normalde her gün aramaları gerekiyor benim öyle olmuştu.

Bilmiyorum.opudan sonraki gün aradılar.bir de cumartesi arayacaklarini söylediler.olgun yumurtalarmis 3u de .stres yapıyorum dünden beri.

X