2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben yarın sana haber vercem ) güzel haber inshAllah

Bende dünen kadar yokduda bugun kaldığımda heycanlıyım yarın 11 ci günüm , idarar teslerimde hep silik çizgi çıkıyor net çıkmıyor , birde lekelemem car diye korkuyorum negatif olur ama rşim diyor içim iyi poztıf hamılesın bakalım
Sana da diyorum cnm silik çıkan teste kan negatif cıkmaz içini ferah tut sende pozitifsin 🙏🤣🤣🥳🥳

Bu zorlu süreçte birbirimize destek verdiğimiz için şanslıyız sanırım hepimiz tanımadığımız anne adayları için dua ediyoruz.
Bende bu süreçte sanırım biraz yıprandım. 39 yaşında anne olmaya çalışmak hem maddi hem de manevi yordu beni.
Bugün transferin 6. günü ve karın guruldaması dışında hiç bir belirtim yok. Göğüslerimdeki şişlik ve hassasiyet geçti. Çok korkuyorum olmayacak diye. 4 gün daha korkuyla beklemek o kadar zor ki. Rabbim benim durumumda olan herkese yardım etsin inşallah 🙏
Tüm pozitif gören arkadaşlarımı da can-ı gönülden kutluyorum. Hamişliğiniz sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏
Göğüslerdeki hassasiyette dalgalanmalar olması tamamen normalmiş vücuttaki hormonlar sürekli değiştiği için oluyormuş. Hiç üzülüp endişelenmeyin🌸 ben de aynı şekilde düşünüyordum ama araştırınca içim rahatlamıştı. Tüm güzel dileklerimiz dualarımız kabul olsun inşallah ❤️

Göğüslerdeki hassasiyette dalgalanmalar olması tamamen normalmiş vücuttaki hormonlar sürekli değiştiği için oluyormuş. Hiç üzülüp endişelenmeyin🌸 ben de aynı şekilde düşünüyordum ama araştırınca içim rahatlamıştı. Tüm güzel dileklerimiz dualarımız kabul olsun inşallah ❤️
İnşallah 🙏 Amin amin amin
Allah biliyor ya kaç gündür yüzüm gülmüyor düşünmekten. Rabbim herkese en sağlıklısını versin inşallah 🙏

X