2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba kizlar.ayin 13 ünde opu oldum.6 tane yumurtam cikti.ertesi gün 3 tanesinin boş oldugunu ve geriye kalan 3 tanesinin olgun yumurta olduğunu ve 3 unun de dollendigini söylediler.yarin 3.gun arayacaklarini söylediler bugün aramadilar.olgun yumurta 5.gune kadar gider mi yani kaliteli mi demek?bilmediğim için tecrübesi olanlara sormak istiyorum.bu arada hamile kardeşlerimi tebrik ederim 🙏 darısı başımıza ins 🙏
Bende 13 yumurta ıdı 1 dollemedı 12 sınde 7 ısı 5 cı gune gitsi ama benı topladıkları gunde sabahı 3 cu gun ve 5 cı gun arayıb nasıl gıdıyorr diye dedıler , aslında aramları gerek yarın sen ara sor

Ben heycannnnnn dan baylıycam nasıl uycam gece
Dün gece ben öyleydim yatana kadar hal oldum gece 3 de uyandım altı gibi tekrar yattım ama uyuduğum uykuda uyanık gibiydim hele kan verdim sonuç beklerken bayılıyordum neredeyse karmakarışık bir ruh halindeydim Allah'ım yardım etsin inşaAllah sabah pozitifi göreceksin canım 🤲

Canim inan bende o kadar gaz sancısı guruldama yaşadım ki bugün. Dedim acaba iç organlarımda mı bişey var. Resmen gebeliği geçtim canımı düşünmeye başladım. Hastanede bişey yok bunlar normal dediler. Göğüs sıkışması da ilacın yan etkisi imiş geçti. Dediğin gibi göğüs hassasiyeti de geçti. Benim de 6. Gün canını sıkma 🙏🏻🥺
Rabbim bize sabır ihsan eylesin inşallah 🙏
Bende hemşireme sordum ilaçların yan etkisi diyor. Hamilelik belirtisi değilmiş arkadaşım. Sadece kan testi kesin sonuç ama o da 2 günde bir 2 katına çıkarsa olumlu düşünün diyor doktorlar
Hakkımızda hayırlısı artık. Çok dua ediyorum Rabbim hepimize hayırlısı ise evlat nasip etsin inşallah 🙏 🙏☺️

X