2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar çok hastayım parol tablet hariç ilaç kullanımı yasak yarın Transferim var. Sizce bu kadar hastayken transfer sıkıntılı olur mu ?

Kızlar çok hastayım parol tablet hariç ilaç kullanımı yasak yarın Transferim var. Sizce bu kadar hastayken transfer sıkıntılı olur mu ?
Canım bende biraz kırgın gibiydim transferimden önce hemşireye sormuştum sürecini etkilemez dedi. Ben doğal yöntemlerle geçirdim meyve falan tüketmiştim ilaç almayın dedi.ıhlamur falan iç istersen o tarz şeyler yapablirsin

Nasılsın cnm şimdi heyecan varmı esine söledin mi

Ben de nezle gibiydim nasılsa kalitesi düşük olmaz gibi konuştular hep,hiç yapmamış olmamak için yaptım açıkçası yoksa o kadar hastayken yapmazdım beklerdim

Esroşummmm. Yatıyorum yatıyorum oturuyorum yatıyorum içim şişti ama çok şükür iyiyim hiç bir belirtim yok. Canım sigara istiyor biraz bugün. Azcık agresif ve sinirliyim
Kesinlikle sigara içmek yok bak ne süreçlerden geçiyoruz canımmmm az kaldı az şurada teste ne kaldı hem bebeğimle geçireceğin hamilelik sürecini düşün karnına elini koy konuş sürekli valla bak çok iyi geliyor

Ben de nezle gibiydim nasılsa kalitesi düşük olmaz gibi konuştular hep,hiç yapmamış olmamak için yaptım açıkçası yoksa o kadar hastayken yapmazdım beklerdim
Bende dondurulmuş embriyo sayıma güvenip yaptıracağım olmasa var nasılsa başka ama çok hasta olduğum için de korkuyorum öksürük zaten transfer sonrası sakıncalı ama artık olacağı varsa olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…