2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Fırında balık, yanına sebze suyunda(havuc-kabak) makarna ama bu öğle için 🍀💜
Canım yiyor mu maşallah 🧿 dünden beri mercimek çorbasıyla sütlaç gibi bişeyi kaktırmaya çalışıp duruyorum, sadece eline ekmek simit meyve verince yiyor ama o da ne kadar gidiyordur midesine bilmiyorum. Böyle yapınca ona bişey hazırlayasım gelmiyor.

Canım yiyor mu maşallah 🧿 dünden beri mercimek çorbasıyla sütlaç gibi bişeyi kaktırmaya çalışıp duruyorum, sadece eline ekmek simit meyve verince yiyor ama o da ne kadar gidiyordur midesine bilmiyorum. Böyle yapınca ona bişey hazırlayasım gelmiyor.
Hiç belli olmuyor ne kadar yediği, çiğnenmesi gereken şeyleri çok yemeye uğraşası gelmiyor. Balık, köfte gibi. Onları az yiyor. Tembellik ediyor. Ama sulu köfte, kabak yemeği ya da çorba tarzı şeyleri keyfi yerindeyse daha iyi yiyor. Günü gününe de uymuyor ama, iyi yiyor dediğim şeyi ertesi gün iki üç kaşık zor yiyor bazen.

Sen daha tecrübelisin tabi, benim de az yediği şeyleri yapasım gelmiyor ama ara ara yapıyorum alışır diye, alışsın diye. İki gün sevdiği şey varsa üçüncü güne eh işte dediğini yapıyorum, sonra tekrar sevdiği.

Bir de süt ürünleri, yumurta vs. yiyemiyor diye çok üzülüyorum. O açığı kapatma arzusu da bende şu an için itici güç görevi görüyor galiba.

Aile hekiminde mi yaptirdiniz benim neden doktora gitmemi talep etti sağlık ocağı madem yapabiliyorlardi bunu bi soracağım teşekkür ederim
Yok aile hekimliği biz yapmıyoruz dedi. Sonuçları gösterdik işte rutin kontrolmüş onlarınki de ondan istiyorlarmış. Demir damlasını ona göre arttırıp arttırmayacağını söylüyorlar ama ben zaten onların verdiğini kullanmıyorum. Doktorumun yorumladığına göre ilerliyorum.

Yok aile hekimliği biz yapmıyoruz dedi. Sonuçları gösterdik işte rutin kontrolmüş onlarınki de ondan istiyorlarmış. Demir damlasını ona göre arttırıp arttırmayacağını söylüyorlar ama ben zaten onların verdiğini kullanmıyorum. Doktorumun yorumladığına göre ilerliyorum.
Evet bende doktorun önerdiğini aldım kan hapı kilosunu baz alarak veriyorum bestiron kullaniyorum

Kızım sık sık uyanıp sadece memede uykuya döndüğü her an kocamı boşama isteği hâsıl oluyor. İmkânım olsa baba olurdum, ne güzel memen yok.

Kızım sık sık uyanıp sadece memede uykuya döndüğü her an kocamı boşama isteği hâsıl oluyor. İmkânım olsa baba olurdum, ne güzel memen yok.
Bi de şey der di mi, napıyım ben mi emzireyim!
Kız 11 aylıkken falan doktor emzirmeyi bırakın, böyle işe gidiyorsunuz, size de zor demişti. Bırakamadım.

Gece milyar milyon defa kalkmamışçasına enerjik sabahları var.

Eklentiler

• IMG-20240827-WA0018.jpg
    IMG-20240827-WA0018.jpg
    97,3 KB · Görüntüleme: 45
Meme vermemeyi deniyormusun hiç
Tepkiisi nasıl oluyır
Dün güzel ce iki dk içinde yatağa koyup uyuttum oğlumu bir saat sonra kalktı
30 dk hunharca ağladı direndik ama olmadı meme vermek zorunda kaldım yine
Denemez olur muyum! Çığlık çığlığa ağlıyor, vermemeye direnirsem ağlama krizine giriyor.

Kızlar kızım uyurken öksürüyor neden olur? Uyanıkken hicbir sey yok. Şuan diş ağrısı dönemindeyiz. Salyasi boğazına mi kaçıyor acaba

Ay kızlar yaaa dedikodu yapacak birine ihtiyacim var. Bi açtım bari buraya yaziyjm diye daha üstte yazdığım seye bile kimse cevap yazmamış.

X