2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar kızım uyurken öksürüyor neden olur? Uyanıkken hicbir sey yok. Şuan diş ağrısı dönemindeyiz. Salyasi boğazına mi kaçıyor acaba
Bu aralar benimki de ara ara öksürüyor. Gece dikkat etmedim ama geçen gece 4 gibi bi türlü uyumadı, boğazına gıcık olmuş gibi bişeyler yapıyordu. Kızıma doktor aftoral vermişti. Doğal ve karadut ekstraktı. Onu sıktım, geçti o rahatsızlığı. Hamileyken kendim de kullanmıştım.

Her türlü dedikodu dinlenir 😂

Kızlar dün akşamdan beri kimse yazmamış 😱😱😱
Yine çıldırmacalı bir gece geçirdik.

Bugün de asla yapmam dediğim şeyi yaptım(pek çok şey gibi). Sadece tuvalete giderken kızımı yurutece koyuyordum çıkana kadar. Dünden beri peyderpey balkonu temizledim, saldım balkona(biraz geniş). Çıldırdı sevinçten, on dk oynatım. Şimdi acaba yapmasa mıydım diyorum.

Yine çıldırmacalı bir gece geçirdik.

Bugün de asla yapmam dediğim şeyi yaptım(pek çok şey gibi). Sadece tuvalete giderken kızımı yurutece koyuyordum çıkana kadar. Dünden beri peyderpey balkonu temizledim, saldım balkona(biraz geniş). Çıldırdı sevinçten, on dk oynatım. Şimdi acaba yapmasa mıydım diyorum.
Yürütec önermiyorlar diye almadim ben.yürüme arkadasi alayim diyorum önerdiginiz var mi acaba?

Yürüteç parmak ucunda yürümeye sebep olabiliyor. Amerika’daki evler dubleks olduğu için merdivenlerden yuvarlanmalar olmuş bi de. Kızıma hediye gelmişti. Arada koyuyorduk, öyle bütün gün akşama kadar içinde durmadıktan sonra zararı olacağını sanmıyorum. Ben kararında her şeye okeyim.

öğretmen kimler var Eylül’de başlayacak? Ben heyecanlı ve sevinçliyim. Mal gibiyim, nasıl ders anlatacaksam…

Yurutec bebegin ayagi tam yere degmedigi icin ilerde yan basma vs gibi sorunlara neden oluyor. Ha ben de kizimi birakip bircok isimi yapamiyorum artiik Rabbim yardimcimiz olsun bebekleri korusun.

Yeşil diye oğluma hediye almışlar ama bence bu kız şeysi.

Eklentiler

• IMG_3905.jpeg
    IMG_3905.jpeg
    131,8 KB · Görüntüleme: 41
X