2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Sıfır. Misafirliğe gittiğim evde açıksa dahi kapattiririm.

Ne macunu, bana da bahset hemen

Sıfır. Misafirliğe gittiğim evde açıksa dahi kapattiririm.

Ne macunu, bana da bahset hemen
Maalesef ben basaramadim onu,ben hic tv izleyen biri degilim acmam aramam da,esim gelir gelmez acar tvyle uyur,tv yle büyümüs bebeklikten,bilmedigi türk filmi yoktur heralde.ortamimiz böyle oldgu icin ister istemez gozu kayiyor cocugun.dikkatli bakarsa kapatiyor ama.ben tvyle büyüdüm ben de bir sıkıntı var mı diyor, harbi cok zeki bir adam daha bir sürü örnek veriyor bana cevremizde tvyle büyüyüp de zeki olup cok iyi yerlerde olan.

Bazı günler kızım o kadar çok tv isterdi ki ağlardım aptal olcak diye. Ertesi gün tuvalete gideyim diye tv açardım, anne kapat derdi istemezdi. 2-3 dk izlemekten bişey olacağını sanmıyorum. Sakinleşince kapatırsınız zaten.

O mama sandalyesinin dili olsada konuşsa bizim ki korkuyorum ayaklanıp kaçacak kız ısırıyor sürekli kenarını, dişini kaşıyor yazık mama sandalyesine

O mama sandalyesinin dili olsada konuşsa bizim ki korkuyorum ayaklanıp kaçacak kız ısırıyor sürekli kenarını, dişini kaşıyor yazık mama sandalyesine
Aynı benim kızda ve kemerini nasıl takacagimi anlamadığım icin takamiyorum ve sürekli ayağa kalkıp dikiliyor. Kemerinde bir sey mi eksik nasıl takılıyor. Bi fotoğraf atiyim da bakın ya nolursunuz

Sana bahsettiğim o macunu aldın mı? Ben onunla 6 kılo verdım
Kız hangi macun o acil üzerime atsın biri
Aynı benim kızda ve kemerini nasıl takacagimi anlamadığım icin takamiyorum ve sürekli ayağa kalkıp dikiliyor. Kemerinde bir sey mi eksik nasıl takılıyor. Bi fotoğraf atiyim da bakın ya nolursunuz
at canım bakalım ben henüz kemer takmıyorum kalkmıyor

Yüzbin tane zarari var. Eski sartlar yok apartmanda buyuyor yeni nesil. Ben 1 aydir köydeyim o bile bebekte fark etti. Sosyallesmesi artti. Sabah komsunun ineklerini izliyoruz 6 7 gibi.sağma yemleme her aşamasini izliyor bu 1 saat surdu. Bebek kucagimda yorulsam da dikkatle o bikana kadar durdum. Ekranda inek gormuyor mu goruyor peki ayni tecrube mi 1 saatlik bu tecrube ekranda hizli akiş vs 1 dk ya dusuyor zaman algisi bile zarar goruyor.

Ben de yapmistim aynisini seni cok iyi anliyorum ama hemej iyilesiyor.Su ucu kut makaslar var ama ben kesemiyorum onlarla ya tirnak makasi ile kesiyorum dikkat ede ede
Emeklemeden yuruyen cok bebek var.Oturma daha onemli bir gelisimsel basamakti.Ben sorun oldugunu sanmiyorum acikcasi belki birden ayaga kalkar
Ben birseyler izletmiyorum herhangi bir ekrandan.
Sadece birkac haftadir anneanne babaanne ile goruntulu konusturuyorum o da cok ilgisini cekmiyor acikcasi kendi goruntusune bakiyorBu ekrandan sayiliyor mu bilmiyorum acikcasi
Sana bahsettiğim o macunu aldın mı? Ben onunla 6 kılo verdım
hangi macunmus ya merak ettim

Kızlar sabahları ne yedırıyosunuz bebıslere? Kahvaltı fotoğrafları atsanız çok makbule geçer
Foto yok ama bu sabah:

Yaban mersinli pankek
Labne
Zeytin ezmesi
Salatalik-Domates-Avokado dilim

Yedi.

Ben hemen hemen hep ayni kahvaltiyi veriyorum.Sadece pankek/omlet degisiyor.

Mantarli omlet
Peynirli pankek
Muzlu pankek
Yabanmersinli pankek
Havuclu pankek
Kirmizi biberli omlet
Tarhanali omlet
Dereotlu omlet

Evde ne varsa taze onunla yapiyorum bu sekilde.

Labneyi kendin mi yaptın yoksa aldığın bir marka var mı canım?

Ben de tv izlemiyorum ama telefonla ailemle görüşüyor neredeyse hergün. Ya abim ya annemler ya da kv ile görüşüyoruz. Bu bile ekran için ilgilisini çekiyor. Telefonum bozuldu deyip azaltmayı düşünüyorum

Labneyi kendin mi yaptın yoksa aldığın bir marka var mı canım?
Yogurt yapiyorum zeytin ezmesi yapiyorum uc ogun yemek yapiyorum labneden azad ettim kendimi
Uzunca bir sure kendim yaptim.
Artik yildim acikcasiBiogurmenin labnesini aliyorum.Adanin da labnesi guzelmis ben kucuk yerdeyim su an bulamiyorum onu.

Yogurt yapiyorum zeytin ezmesi yapiyorum uc ogun yemek yapiyorum labneden azad ettim kendimi
Artik yildim acikcasiBiogurmenin labnesini aliyorum.Adanin da labnesi guzelmis ben kucuk yerdeyim su an bulamiyorum onu.
Ben henüz yoğurt aşamasına geçmedim ama haftaya deneyeyim diyorum alerji geçmiştir yüksek ihtimal. O zaman bir kaç peynir denemesi de yaparım. Sonra yumurtaya geçmem lazım. Kahvaltılar zorluyor artık açıkçası.

Ben sabahları ölüyoruuuum. Çocuk da ölüyor. 11’de yatan insan pardon beybisi gece 3-5 kere kalkıp 7’de tam oturur mu? O da yemek yemiyor. Sabahları rezillik ağlama bağırış kavga gürültü. 11 gibi kendime gelip bişeyleri ezip karıştırıp yediriyorum yediği kadar.
Akşam güzel yiyor benimki hele parka çıkarsa süper.

Biogurme nerde satılıyor? Ada’nınkini macro’da buldum aldım çook güzel. Kız bitiremeyecek bozulmasın diye kendim bitirdim

Migroslarda var..
Biz de oyle yapiyoruz 5 gun icinde bitirmek gerekiyor ya hep birlikte yiyoruz
Ya bizim migrosta yok sinir oluyorum. Bu arada alkolsüz biraya düştüm kızlar favorim macro-migrostaki estrella galacia ve carrefourdaki peja. Diğerleri tatlı geliyor. Süt yapar diye avutuyorum kendimi

Ben sabah kalktım koltuk altım sivilce var gibi acıyordu. Aynaya baktım hiç bişey yok, elime mercimek tanesi kadar bir şey geliyor. Çok moralim bozuldu. Eşime söyledim bişey değildir diyor. Perşembe kbb kontrolüm var. Genel cerrahiye de gideyim diyorum. Çok geç olmaz değil mi?

git bence de genel cerraha. Dönem dönem şişebilir. Yeğenimin boğazında lenf şişmişti korktular test vs. Lenfi enfeksiyon kapmış nadirmiş antibiyotikle çözdüler canım kötüyü düşünme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…