2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Burda bi arkadaş iç lastiklerini koparıyorum demişti artık bende koparıyorum hiç kesme olmuyor

Emiyor evet. Emerken doyunca bırakıyor ama yemek yedirirken bırakmıyor bir süre sonra ağlamaya falan başlıyor ama yine de ağzını açıyor ben de heralde doydu diyorum. Kirlettiği bez sayısından anlamaya çalışıyorum işte gün içinde doyup doymadığını

Maşallah doyupta ağzını nasıl açıyor ki. benim kızım ağzını kilitliyor hemen.

4+ var aslında

Biz daha ete gecemedik bu sebzelerle denedim ama yemiyor napcam bilemiyorum artik.sadece meyveyle besleniyor bir de yumurta sarisi labne
Yogurtlu corba yapip icine kabak/havuc/mantar/semizotu/patates/karabugday/pirinc/bulgur aklina ne geliyorsa atabilirsin..
Tarhana corbasi yapip icine havuç/kapya biber atabilirsin..
Sehriye corbasi yapabilirsin domates veriyorsan domates soslu vermiyorsan yine kapya biber soslu icine sehriye/karabugday/pirinc/bulgur ne vermek istersen
Ben bunlar arasinda donup duruyorum

Aaaa mantar mı bize bir yaş öncesi yedirilmez denmişti

Ben bunlarin hic birine baslamadim yogurt,pirinc,bulgur,domates,sehriye vermedi doktor.ama haftaya tarhanaya baslicam

Aaaa mantar mı bize bir yaş öncesi yedirilmez denmişti
Ben SolidStarts uygulamasindan bakiyorum tum gidalara..Orda +6 ay mantar.Ben bayadir da veriyorum acikcasi cok seviyor omletine pankekine corbasina koyuyorum ben bu arada burda bazi doktorlarin bir yas sonrasi dedigi bogurtlen cilek yumurta beyazi ve domates de verdim,yabancilar da hep +6 ay bu yiyecekler deneye deneye veriyorum hepsini..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…