2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Benim kızım hep öyle canım. İlla görecek yanında olucam yoksa korkuyor
Ya annem aşikar torun ayrımı yapıyor kızı çok fazla seviyor anlıyorum doğduğundan beri onunla ilgilendi sanki kızımda ilgi arsızı oldu gibi başka kelimede bulamıyorum sürekli ilgi istiyor en büyük oyuncağı büyükler ama tek başına insan az oynar tuvalete bile götürmüşlüğüm oldu o derece. Sıkıştır sev öp sürekli gülsün daralmıyo mesela oğlum da öyle değil bu durum seni yormuyor mu

Çevremde de kız sürekli ilgi istiyor diyen çok kişi oldu. Bu cinsiyetle de alakali ve büyük yaşlarda bile devam ediyor sanırım.
Tek başına bir süre oynuyor benim ki ben odadaysam. Bazen de kucağımda oturuyor yine de oynamıyor.
Tuvaletin kapısının önünde oturtup bekle bekle diye öğretmeye çalışıyorum. Kapı açık tabi.

Büyük yaşlarda mı çok zor benimde aynı yanına uzanıyorum yerde öyle oynuyor ama ben veya yanındaki herhangi biri gidince tek başına kalınca bas bas ağlıyor neyse alıştıracam bende birde gidip tamam kızım diyip kucağıma alıyorum yüzünde alaycı bi gülümseme oluyor nasıl sizi muma çeviriyorum der gibi

Oynarken odadan sıvışırsam anni anni diye emekleyerek geliyor peşimden. Bazen ağlayarak. Yakama bir yapışıyor bir daha bırakmıyor. Korktuğunu düşünüyorum ve üzülüyorum. Kız çocuğu hassas,minik prenses

Kızım da böyle. Yanında biri varsa oynuyor, ben odanın içinde uzaklaşsam hemen ağlayarak peşimden geliyor.

Kızım da böyle. Yanında biri varsa oynuyor, ben odanın içinde uzaklaşsam hemen ağlayarak peşimden geliyor.

Erkekler kendi mi oynuyormus. Onlar anneci değil miymis yoksa

Günaydın
Gece elektrikler kesilmişti şimdi geldi
Gece boyu 39-40 oldu ateşi ilaç ve banyo dögüsü yaptık yine çok işe yaramıyor
Fitili duydum bende maalesef şu Allahın dağında ne bir bakkal ne sağlık ocağı var
Sürekli ağladı gece boyu
Şimdi ateşi 38.2 diye şükrediyoruz
göze alamadım hala iki saat toprak dağ yolu nuneşime sen annenle götür son çare dedim oda öyle gidemeyiz dedi bende bilmiyorum neyapacağımızı
Aklımada sütü azaltmam oldu gibi geliyor
Verim li süt içemiyor hala gelmiyor pek fazla oyğzden aynı devam ediyor heralde
Olmazsa ambulans çağıracağım ben
Sağlık ocağı eczane yapsalardı kimse çağırmak zorunda kalmazdı az uz da ev yok bir sürü mahalle ler var

Muhakkak çağır, bizde yaylaya bile çıkıyor ambulans.
Doktorumuz Ece'nin şiddetli ağrıları için her ihtimale karşı bize paranox yazmıştı. İhtiyaç duyarsanız yarım atın, hemen etki eder demişti.

Stres sütü etkiliyor, tekrar ateşi yükselirse de hic bekleme ara ambulansı.

Kızım bebekken tuvalete bile beraber giderdik. Hiç kucaktan inmezdi. Ana kucağına koyup donumu indirip kucağıma aldığımı o 10 saniyede ciyak ciyak ağladığını biliyorum.
Oğlum hep kendi oynuyor. Acıkınca ve uykusu gelince kucağa geliyor. Biz odadan çıkınca peşimizden geliyor ama ağlamıyor. Şu an ben tost yiyorum o yerde su şişesiyle oynuyor mesela.

Canım inşallah tekrar yükselmez. Bizim sabah yine biraz çıktı dolven verdim. 5 gün antibiyotik kullanacağım. Bir de dün yemeğine bir tam sarımsak kattım onu yedirdim ve her aklıma geldiğinde su içirdim. Kendimde 2 sarımsak yedim ve aşırı bol (öksürünce kaçıracak kadar) su içtim. Süreklide emziriyorum. Süt olmasa bile 1 damla 1 damladır mantığıyla. Yavaş yavaş geçecek inşallah.
Hiç bir çocuk hastalanmasın inşallah.

Kızlar merhaba hepinize. daha önce saç dökülmesiyle ilgili konusmustuk. benim baya azaldı aga-e bitkisel küf içeren tablet ve oroferon demir ilacı baya iyi geldi tavsiye ederim
Benim de dökülmem bitti , hicbir sey yapmıyorum. Sanırım zamanla bitiyormus

Benim kız da böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…