2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kumsari bugün uyku eğitimine devam ettin mi
Evet canım harika gidiyor. Sabah6da uyandı. İşyerinde kendi uyudu.11de uyudu. 11bucukra uyandi. Öğlen evde yatakta yarım saat yattık kendi uyudu. 3saat uyudu. 18de kalkti
Aksamda 20.30da yataga yattık 21de kendi uyudu. Ama yavrum o yarım saatte ayağıma zıplıyor. Yastiga kafasini koyuyo. Kendini ata ata. Bi göğsüme sokuluyor. Uykudan her uzaklaştığında öpüp mıncırdım, uykuya yaklasinca ee diyip temas yok, ses yok yaptım. Uyudu sonunda. Alisacak böyle gözüküyor

Imrenmemek elde degil,gozumden uyku akiyor kizı uyutcam diye bir de kolumun üstüne düstük

Kızım bugün yine iyi degil 5-10 dk araliklarla bagira bagira aglayarak uyaniyor,geri uyutup tekrar koyiyorum,yine,yine.. aksam 7 den beri ayni döngü
Benim kızım da böyle, ben kabullendim ama dün dedim eşime beni yakında Mazhar Osman'a yatırırsiniz. İst.da olsak hastand evin aşağısındaydi, yatak masrafım olmazdi gider gelir tedavimi olurdum az kaldı benim de çıldırma çok az, hissediyorum.

Kücük capli bir sinir krizi ve babasina biraktim geldim yaticam
Güncelleme: babasi 1 saat sonra uyuttu getirdi yataga yatirir yatirmaz uyandi bütün gece aglaya aglaya bitik halde bebek uyutcam diye ugrastim,su an sersem gibiyim,aksama da misafir var yapilacak da tonla is ben napcam diye dusunup yerimden kalkamiyorum

Kabullensem de sinir krizi gecirmeme engel olmuyor uykusuzluk berbat bir sey cunku uyumayinca sinirler harap

Aklima ne geldi simdi embriyo transferi yapildigi gün simdi nolcak beni neler bekliyor diye hem stres hem heyecanla sormustum,hemsire uykusuz geceler demisti gülsem mi aglasam mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…